Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Celem Szkoły Biznesu na UW Tacoma jest zaoferowanie odpowiedniej, odpowiedniej i aktualnej edukacji, która natychmiast przełoży się na siłę roboczą w tym regionie i poza nim. Jesteśmy dumni, że możemy tu pracować i uczyć się i zapraszać do przyłączenia się do nas. Poczuj różnicę, jaką może odnieść stopień biznesowy UW Tacoma Business w Twojej przyszłości.

Program studiów licencjackich koncentruje się na efektach uczenia się komunikacji, analizie ilościowej, umiejętnościach finansowych, myśleniu strategicznym, etyce i biznesie w społeczeństwie, świadomości globalnej, pracy zespołowej, technologii i profesjonalizmie; kompetencje zidentyfikowane przez liderów biznesu South Sound jako niezbędne dla udanej kariery w biznesie. BABA oferuje skoncentrowane badania w zakresie rachunkowości, finansów, zarządzania, marketingu i ogólnego biznesu. Możliwości stażu umożliwiają uczniom wykorzystanie umiejętności nabytych podczas zajęć w rzeczywistych sytuacjach zawodowych, a jednocześnie zdobycie cennego doświadczenia.

Program MBA zapewnia obecnym i przyszłym menedżerom wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu w coraz bardziej dynamicznym i złożonym środowisku biznesowym XXI wieku. Program integruje umiejętności przywódcze, technologiczne, analityczne, interpersonalne i komunikacyjne. Studenci uczą się oceniać trendy w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym oraz skutecznie rozwijać i wdrażać zmiany. Program wieczorowy w niepełnym wymiarze godzin przeznaczony jest dla pracujących osób dorosłych o intensywnym życiu i potrzebie równowagi między życiem szkolnym, zawodowym i osobistym.

Program Master of Accounting (MAcc) Milgard ma na celu wzmocnienie karier rachunkowych dzięki praktycznemu i opartemu na badaniach programowi nauczania w sektorze publicznym, korporacyjnym, rządowym i non-profit. Nasz program spełnia wymóg roku akademickiego, aby przystąpić do egzaminu CPA - wielu naszych studentów MAcc zrobić! Dogodnie oferowane wieczory w dni powszednie, nasze kursy mają na celu umożliwienie uczniom uzyskanie stopnia magistra w ciągu dziewięciu miesięcy.

Nasza misja

Milgard School of Business kultywuje liderów biznesu poprzez nowatorską i osobiście dostępną edukację, różnorodne eksploracje naukowe i innowacyjne zaangażowanie społeczności, jednocześnie promując odpowiedzialność społeczną. Zachęcamy uczniów do uczenia się przez całe życie.

Nasza wizja

Milgard School of Business zmienia nasze społeczności poprzez innowacyjne myślenie, współczujące przywództwo i przykładne zaangażowanie interesariuszy.

Cele strategiczne

  • Wykorzystaj praktyki o dużym wpływie (https://www.aacu.org/leap/hips), aby spełnić obietnicę transformacyjnego uczenia się dla uczniów
  • Twórz i rozpowszechniaj wiedzę dzięki różnym wkładom intelektualnym
  • Oferuj wyróżniające się programy i centra odpowiadające potrzebom społeczności i wymaganiom rynku
  • Wyposaż uczniów w sensowne i udane kariery
  • Pielęgnuj absolwentów, aby służyć jako ambasadorowie wspierający społeczność biznesową, siebie nawzajem i szkołę
  • Zainwestuj w wydziałach i pracownikach, aby zoptymalizować potencjał swojej kariery i wkładu do szkoły
  • Wspieraj kulturę inkluzywną opartą na zaufaniu, szacunku, współpracy i konstruktywnym dialogu
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Mistrz Cyberbezpieczeństwa ... [+]

O

Mistrz Cyberbezpieczeństwa

Wizja

Wykorzystujemy zasoby Instytutu Technologii i Milgard School of Business, aby stworzyć jeden z najbardziej innowacyjnych programów dla absolwentów UW Tacoma. Poprzez identyfikację, adresowanie i promowanie rozwiązań w zakresie zapewniania informacji i cyberbezpieczeństwa, MCL służy jako edukacyjna podstawa dla wynalazczości, innowacji i przedsiębiorczości w stanie Waszyngton, dając absolwentom drogę do sukcesu w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Możesz odgrywać ważną rolę.

Pathway do doktoratu

Wyższa Szkoła Inżynierii i Nauk Stosowanych na University of Colorado Colorado Springs (UCCS) oferuje specjalność bezpieczeństwo na doktoracie. w programie studiów inżynierskich. UCCS współpracuje z UW Tacoma, aby pomóc Ci uzyskać najbardziej zaawansowany poziom bezpieczeństwa cybernetycznego.... [-]

Stany Zjednoczone Tacoma
Wrzesień 2020
Język angielski
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Program Milgard School of Business Master of Accounting (MAcc) oferuje innowacyjny profesjonalny program księgowy obejmujący kursy z zakresu rachunkowości międzynarodowej ... [+]

O

Ten tor jest otwarty dla absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą utrwalić swoje umiejętności w zakresie rachunkowości, aby odnieść sukces w karierze zawodowej. Zapewnia również studentom niezbędne godziny kredytu, aby zakwalifikować się do egzaminu CPA w stanie Waszyngton.

Kto powinien się zgłosić?

Ci, którzy mają tytuł licencjata i chcą zdobyć tytuł magistra rachunkowości, aby spełnić wymagania dotyczące egzaminu CPA. Jako program w pełnym wymiarze godzin jest idealny dla studentów międzynarodowych i wojskowych.

FormatKursy prowadzone są w kampusie UW Tacoma wieczorem, aby dostosować harmonogramy pracy zawodowejKohorta studentów przyznaje si... [-]
Stany Zjednoczone Tacoma
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business

Program Milgard School of Business Master of Accounting (MAcc) oferuje innowacyjny profesjonalny program księgowy obejmujący kursy z zakresu rachunkowości międzynarodowej ... [+]

O

Kursy podkreślają umiejętności i narzędzia księgowych muszą być w stanie informować i pomagać decydentom. Główne obszary naszej wiedzy o rachunkowości i biznesie obejmują zaawansowane zagadnienia z zakresu rachunkowości, rachunkowości międzynarodowej, planowania, kontroli i oceny wyników, analizy sprawozdań finansowych, teorii rachunkowości finansowej, opodatkowania przedsiębiorstw oraz prawa gospodarczego i etyki.

Nasz program zapewnia niezbędne piątego roku szkolnictwa wyższego wymagane do egzaminu CPA State of Washington.

Dziewięciomiesięczny utwór

Piąty rok studiów, które kwalifikujesz do egzaminu CPA, odróżni Cię od konkurencji. Program MAcc Szkoły Milgard w UW Tacoma stanowi transformacyjne doświadczenie dla osób aspirujących do udanej kariery w księgowości. Wzmocnij swoje umiejętności dzięki praktycznej i opartej na badaniach wiedzy pochodzącej ze światowej klasy uniwersytetu.... [-]

Stany Zjednoczone Tacoma
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Washington, Tacoma - Milgard School of Business
Witryna
Telefon
253.692.4400