Przeczytaj oficjalny opis

University of Virginia Darden School of Business http://www.darden.virginia.edu/web/Home/ University of Virginia Darden School of Business jest jednym z wiodących na świecie szkół biznesu - # 1 w rankingu edukacyjnej w dziedzinie przez The Economist (2012). Darden oferuje trzy formaty jego studiów MBA (MBA, MBA dla kadry i Globalny MBA dla kadry kierowniczej), jak i doktoranckie oraz Executive Education programów. Darden zapewnia najlepszą na świecie doświadczenie edukacji zarządzania poprzez jego środowiska uczenia wysokiej zaangażowanie, którego wyróżnia trzy kluczowe elementy:

Metoda studium przypadku zanurzyć studentów w sytuacjach biznesowych rzeczywistych obejmujących branż, krajów i dyscyplin i rozwija je w kompletny liderów, którzy są gotowi na wszystko.

Darden za najlepszy w rankingu wydziału - konsekwentnie uznawane przez Princeton Review oraz Financial Times - jest głęboko zaangażowana w rozwoju zawodowego i osobistego studentów i kadry kierowniczej. Profesorowie Darden stworzyć wysokiej energii, doświadczenia transformacyjne w klasie i zaliczki innowacyjnego myślenia w biznesie poprzez badania.

Zwarta społeczność, składa się z studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów, jest jednym z najbardziej na świecie współpracy. Darden absolwenci tworzą globalną sieć ponad 14.000 i pozostać podłączony do Szkoły w całej ich życia, oddając za pośrednictwem wolontariatu, filantropii i naukowców.

Darden jest absolwentem szkoły biznesu University of Virginia w Charlottesville, założonej w 1819 roku przez Thomas Jefferson, trzeci prezydent Stanów Zjednoczonych i autora Deklaracji Niepodległości. Misją szkoły jest poprawa świat poprzez rozwój i inspirujące odpowiedzialnych liderów i pogłębianie wiedzy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również: