University of Texas Health Science Center at San Antonio

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kształtowanie przyszłości zawodów związanych z ochroną zdrowia

Nasi uczniowie rozwijają się w doświadczonych pracowników służby zdrowia, którzy zapewniają zaawansowany poziom wysoce wyrafinowanej opieki.

Wydział i personel

Jesteśmy liderami w edukacji zawodów związanych z ochroną zdrowia. Nasza praktyka wydziałowa w ramach ich odpowiednich dziedzin, zapewniająca pacjentom najbardziej aktualną opiekę. Uczą naszych studentów najnowszych metod i technik. Nasi wykładowcy rozumieją obecne badania i tłumaczą je na lekcje i doświadczenie kliniczne dla naszych uczniów.

Jesteśmy UT Health San Antonio. z UT Health San Antonio na Vimeo.

1

Program Master w zakresie bezpośredniego nadzoru oddechowego w Teksasie

100%

Absolwenci asystentów medycznych zdali egzamin krajowy za pierwszym razem

30

Lata kształcące studentów ems111392_111361_SLP_155.jpg

Nagrody i wyróżnienia

Nasi studenci i wykładowcy są znani w całym Teksasie i całym kraju ze względu na ich zaangażowanie w pacjentów, doskonałą edukację i innowacyjność.

Wyróżniliśmy wykładowców, którzy zostali uhonorowani przez swoich rówieśników za ich nauczanie, badania i stypendia. Mamy studentów, którzy są uznani za wyjątkowe szkolenie kliniczne i zaangażowanie w służbę społeczną.

Naszą misją jest przygotowanie wybitnych pracowników służby zdrowia i liderów przy jednoczesnym rozwijaniu nauki i praktyki zawodów związanych ze zdrowiem. Naszym celem jest uznanie za światowej klasy szkoły z programami, które są jednymi z najlepszych w Stanach Zjednoczonych.

David C. Shelledy, Ph.D., RRT, FAARC, FASAHP111393_111362_SLP_274.jpg

Lokalizacje

San Antonio

Address
Floyd Curl Drive,7703
78229 San Antonio, Teksas, Stany Zjednoczone