University of Tampa College of Natural and Health Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Motto: Connect - Transform - Success

Nauki dają możliwość eksploracji i odkrywania w poszukiwaniu nowej wiedzy, zrozumienia systemów w świecie fizycznym i naturalnym oraz poprawy ludzkiej kondycji. W obliczu wyzwań, przed którymi stoi świat, nigdy nie było lepszego czasu, aby kontynuować naukę w dziedzinie nauk ścisłych, opieki zdrowotnej lub sportu. Naukowcy, technicy i opiekunowie są bardzo poszukiwani. College of Natural and Health Sciences oferuje rygorystyczne, wysokiej jakości programy nauczania zaprojektowane w celu przygotowania studentów do wyzwań i możliwości, które przed nami stoją.

Wydziały Kolegium

  • Biologia
  • Chemia, biochemia i fizyka
  • Nauki o zdrowiu i wydajność człowieka
  • Pielęgniarstwo
  • Lekarz asystent medycyny
  • Zarządzanie sportem

Nasz wydział to znakomici nauczyciele, zarówno w klasie, jak i pracujący z uczniami indywidualnie. UT dużo zainwestował w rozwój zaplecza naukowo-badawczego i laboratoriów naszego kolegium. Wydział, a nie doktoranci, uczy wszystkich kursów laboratoryjnych we wszystkich naszych wydziałach.

Nasza uczelnia nieustannie wspiera relacje z organizacjami w większym rejonie Zatoki Tampa i gdzie indziej, aby zapewnić studentom możliwość odbycia stażu, wolontariatu lub interakcji z profesjonalistami pracującymi w wybranej dziedzinie. Każdy wydział oferuje również kursy za granicą, które studenci mogą wziąć na kredyt w celu uzyskania stopnia naukowego.

Misja

College of Natural and Health Sciences (CNHS) oferuje rygorystyczny, wysokiej jakości program nauczania, aby przygotować zróżnicowaną populację studentów do szybkich postępów w nauce, opiece zdrowotnej i sporcie. Wykładowcy i pracownicy zapewniają kształcenie przekształcające osadzone w kulturze szacunku i pozytywności, które przygotowują uczniów do wyzwań i możliwości, jakie napotkają. Dzięki partnerstwom, współpracy i kontaktom, nasz wykładowca, personel i studenci angażują się w badania, praktykę kliniczną i stypendia, interaktywne i empiryczne zapytania oraz możliwości uczenia się staży, które kultywują sukces.

Lokalizacje

Tampa

The University of Tampa

Address
The University of Tampa
401 W. Kennedy Blvd.

33606 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 813-253-3333

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium