Przeczytaj oficjalny opis

Motto: Connect - Transform - Success

Nauki dają możliwość eksploracji i odkrywania w poszukiwaniu nowej wiedzy, zrozumienia systemów w świecie fizycznym i naturalnym oraz poprawy ludzkiej kondycji. W obliczu wyzwań, przed którymi stoi świat, nigdy nie było lepszego czasu, aby kontynuować naukę w dziedzinie nauk ścisłych, opieki zdrowotnej lub sportu. Naukowcy, technicy i opiekunowie są bardzo poszukiwani. College of Natural and Health Sciences oferuje rygorystyczne, wysokiej jakości programy nauczania zaprojektowane w celu przygotowania studentów do wyzwań i możliwości, które przed nami stoją.

Wydziały Kolegium

  • Biologia
  • Chemia, biochemia i fizyka
  • Nauki o zdrowiu i wydajność człowieka
  • Pielęgniarstwo
  • Lekarz asystent medycyny
  • Zarządzanie sportem

Nasz wydział to znakomici nauczyciele, zarówno w klasie, jak i pracujący z uczniami indywidualnie. UT dużo zainwestował w rozwój zaplecza naukowo-badawczego i laboratoriów naszego kolegium. Wydział, a nie doktoranci, uczy wszystkich kursów laboratoryjnych we wszystkich naszych wydziałach.

Nasza uczelnia nieustannie wspiera relacje z organizacjami w większym rejonie Zatoki Tampa i gdzie indziej, aby zapewnić studentom możliwość odbycia stażu, wolontariatu lub interakcji z profesjonalistami pracującymi w wybranej dziedzinie. Każdy wydział oferuje również kursy za granicą, które studenci mogą wziąć na kredyt w celu uzyskania stopnia naukowego.

Misja

College of Natural and Health Sciences (CNHS) oferuje rygorystyczny, wysokiej jakości program nauczania, aby przygotować zróżnicowaną populację studentów do szybkich postępów w nauce, opiece zdrowotnej i sporcie. Wykładowcy i pracownicy zapewniają kształcenie przekształcające osadzone w kulturze szacunku i pozytywności, które przygotowują uczniów do wyzwań i możliwości, jakie napotkają. Dzięki partnerstwom, współpracy i kontaktom, nasz wykładowca, personel i studenci angażują się w badania, praktykę kliniczną i stypendia, interaktywne i empiryczne zapytania oraz możliwości uczenia się staży, które kultywują sukces.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

The University of Tampa - Overview

The University of Tampa - Get Ready for Extraordinary - Full Video

The University of Tampa
Address
The University of Tampa 401 W. Kennedy Blvd.
33606 Tampa, Florida, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 813-253-3333