University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

USC Sol Price School of Public Policy konsekwentnie plasuje się wśród 10 najlepszych szkół podyplomowych w kraju według US News and World Report i angażuje się w rozwiązywanie niektórych z najbardziej krytycznych problemów, przed którymi stoi dzisiejszy świat. Poprzez interdyscyplinarne i międzysektorowe podejście do rozwiązywania problemów publicznych, wykładowcy Price School, studenci i absolwenci pracują nad poprawą jakości życia ludzi i ich społeczności, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą.

Na misji

Studenci USC Price mają misję realizacji śmiałych wizji. Jako głęboko zaangażowani obywatele całego świata, zadają trudne pytania, rzucają wyzwanie długotrwałym odpowiedziom i traktują każdą przeszkodę jako nową szansę. Przede wszystkim są liderami w swoich dziedzinach, którzy wykorzystują stopnie Price, aby coś zmienić.

Wykładowcy cen są znani ze swojej wiedzy specjalistycznej, głębokiego wkładu w swoje dziedziny, zaangażowania z liderami polityki na poziomie lokalnym, stanowym, krajowym i międzynarodowym oraz praktycznej wiedzy wynikającej z ich pracy. Jesteśmy dumni, że mamy wykładowców z ekspansywnym i zróżnicowanym zapleczem akademickim - w tym ekonomii, stosunków międzynarodowych, zachowań organizacyjnych, filozofii, nauk politycznych, psychologii, socjologii, etyki społecznej i nie tylko - które zwiększają ich stypendium w głównych obszarach akademickich Price School.

Lokalizacje

Los Angeles

Address
Childs Way,650
90089 Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium