Przeczytaj oficjalny opis

Gdzie marzenia stają się dążenia i aspiracje stać się osiągnięciami, to znaczy Redlands doświadczenie. Od powstania firmy w 1907, Że nie wahał się z naszej obietnicy: wykształcenie transformacyjny w warunkach dyscypliny akademickiej i osobistej odpowiedzialności, gdzie można mieszają, czego uczymy się w klasie z umiejętności życiowych, które pomogą wpłynąć na pozytywne zmiany w świecie.

Jesteśmy Redlands, Gdzie ciekawość znajduje inspirację; gdzie bezinteresowność staje usługi; gdzie małe klasy zachęcenie do dyskusji i debaty iskry wgląd; gdzie kreatywność i innowacje otwarte drzwi i zmienić życie; i gdzie różnorodność wzbogaca nas wszystkich.

Jesteśmy Redlands, Gdzie zależy nam bardziej o to, kto będzie stać, niż kim kiedyś; gdzie bierzemy dobrych uczniów i przekształcić je w wielkich ludzi.

Misja

Uniwersytet w Redlands jest prywatną, niezależną uniwersytet sztuk wyzwolonych zobowiązana do przekazywania indywidualną naukę, który uwalnia studenci, aby świadomy wybór.

Redlands podkreśla akademickiego rygoru, różnorodność programów nauczania nauki i innowacyjności. Redlands wspiera społeczność uczonych i zachęca pluralistycznego pojęcie wartości poprzez kwestionowanie założeń i stereotypów w obu klasach i działań. Edukacja Redlands wykracza poza szkolenia objąć odblaskowe zrozumienia naszego świata; przebiega z informacji do wglądu, od wiedzy do znaczenia.

Witając uczniów intelektualnie ciekawy różnych religijnych, etnicznych, narodowych i społeczno-ekonomicznych środowisk, Uniwersytet ma na celu rozwój odpowiedzialnego obywatelstwa jako część kompletnego wykształcenia. Redlands zachęca atmosferę wspólnoty z wyjątkową okazję dla przywódców studenckiego i interakcji. Dla pracujących osób dorosłych, Uniwersytet oferuje innowacyjne programy akademickie w dogodnych miejscach i czasach.

Redlands łączy sztuki wyzwolone i programy profesjonalne, stosowane i teoretyczne badania, tradycyjnych kierunków i umów samodzielnie zaprojektowany dla studiów. Małe klasy pozwalają każdego studenta do udziału w dyskusji klasy, do ścisłej współpracy z profesorami i otrzymywać obszerne indywidualne podejście. Redlands pozostaje wrażliwy na współczesne tendencje w społeczeństwie i wyzwania studentów do zaangażowania się na całe życie nauki.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


University of Redlands

W Szkole Muzycznej naszym celem jest edukacja całego muzyk, nie tylko trenować wykonawcę. ... [+]

W Szkole Muzycznej naszym celem jest edukacja całego muzyk, nie tylko trenować wykonawcę. Wszystkie wielkie spektakle wykraczają daleko poza mistrzostwem technicznym zawierać poczucie historii, społeczeństwa, kultury i sztuki. Dzięki konserwatorium podejścia w warunkach sztuk wyzwolonych, nasi studenci uczą się wykonywać, interpretować i uczyć muzyki w bogatym środowisku nauczania, który zapewnia szerokie wykształcenie i intensywnego treningu.

Nasi nauczyciele studio są wśród najlepszych muzyków i pedagogów w południowej Kalifornii. Klasy są małe i nauczyciele poznają cię jako osobę, a nie tylko jako nazwa na zaplanowany klasy.

Rekrutacja Muzyka

... [-]
Stany Zjednoczone Redlands
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Redlands

Uniwersytet w Redlands Wychowania oferuje pięć programów studiów absolwent na poziomie mistrza, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa, poradnictwa szkolnego programu na ... [+]

Istnieje wiele powodów, że nauczyciele decydują się realizować magistra. Nie tylko wzmacniają zaangażowanie w edukację, ale również może mieć istotny wpływ na całe życie dla nauczycieli potencjalne zyski, szczególnie jeśli zakończone na początku ich kariery.

Ostatnie analizy przeprowadzone przez University of Redlands Szkoły Biznesu prof Mak Kaboudan potwierdza, że ​​dla nauczycieli, którzy zarabiają tytuł magistra na Uniwersytecie w Redlands w wieku lat trzydziestu, a nawet w wieku lat czterdziestu, ich wzrost dochodów nie tylko zapłacić za koszt magister po dziesięciu latach, ale ich dochody życia może wzrosnąć o ponad $ 650.000.

Poniżej znajduje się krótki przegląd całkowitych korzyści finansowych nauczyciel może oczekiwać od zdobywając tytuł magistra. Więcej informacji i wnioski z tej analizy można znaleźć na kolejnych stronach, w tym:... [-]

Stany Zjednoczone Redlands
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Redlands

Kierownicy i przyszłych menedżerów potrzebują wysoko rozwiniętych umiejętności i zaufanie do ołowiu, do uruchomienia i utrzymania udanej kariery. Master of Arts w program ... [+]

Master of Arts w Zarządzaniu

Kierownicy i przyszłych menedżerów potrzebują wysoko rozwiniętych umiejętności i zaufanie do ołowiu, do uruchomienia i utrzymania udanej kariery. Master of Arts w programie zarządzania podkreśla przywódcze i umiejętności komunikacyjnych potrzebnych skutecznych menedżerów.

Ten program 16-miesięczny jest szczególnie cenna dla profesjonalistów, którzy zostali promowanych z pozycji taktycznych i technicznych lub muszą nauczyć się jak rozwijać, inspirować i prowadzić z autorytetem, jak i dla doświadczonych menedżerów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o ludzkiej strony zarządzania. Uczniowie badają i rozwijać swoje umiejętności menedżerskich i przywódczych poprzez zajęć i samodzielna planu nauki. Wybrać ich organizacji (zazwyczaj ich w miejscu pracy), w których do zastosowania nowej wiedzy w całej ich pracy i otrzymywania ich ciągłe informacje zwrotne od Uniwersytetu Redlands wydziałów i swoich rówieśników. Ta ciągła, wspierają środowisko jest świetny sposób, aby rozwijać się jako profesjonalny i zbiorowe informacje zwrotne od wielu perspektyw zwiększa wrażenia, co to jest naprawdę chcesz być częścią przedsiębiorstwa.... [-]

Stany Zjednoczone Redlands
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Redlands

Master of Science w dziedzinie technologii informatycznych (MSIT) to innowacyjny program studiów dwuletnią zaprojektowany, aby sprostać stale zmieniających się potrzeb ws ... [+]

Master of Science in Information Technology

Master of Science w dziedzinie technologii informatycznych (MSIT) to innowacyjny program studiów dwuletnią zaprojektowany, aby sprostać stale zmieniających się potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Z coraz więcej pozycji programowych outsourcingu dla firm zagranicznych jest to ważniejsze niż kiedykolwiek, że amerykańscy robotnicy oparte rozwijać umiejętności i osiągnięcia wiedzy wymaganej do pozostania i przodują w dziedzinie technologii.

Uniwersytet w Redlands School of Business omawia aktualne tematy z najlepszych naukowców i prowadzi badania wybitnych liderów branży. Poprzez ten proces, jeden ma pewność, że studenci będą uczyć się w obecne zestawy umiejętności podczas zdobywania-demand edukacji szeroko zakrojoną solidne podstawy etycznej, aby umożliwić im rozwój i celują w ciągu całego życia.... [-]

Stany Zjednoczone Redlands
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Redlands

Uniwersytet Mistrza REDLANDS "Nauki w Geographic Information Systems Program jest jeden rok intensywny program przeznaczony dla profesjonalistów pragnących poprawić swoje ... [+]

Informacje o programie

Uniwersytet Mistrza REDLANDS "Nauki w Geographic Information Systems Program jest jeden rok intensywny program przeznaczony dla profesjonalistów pragnących poprawić swoje dotychczasowe podstawy naukowe z pełnego zrozumienia geograficznych podstaw informacji naukowej i użytku i stosowania technologii GI.

Kluczowe składniki programu

Teoria i analiza

Zdobyć wiedzę na podstawowej teorii i koncepcji, na których zbudowana jest technologia GIS. Nasze kursy zapewniają niezbędną podstawę do zastosowania GIS do wielu problemów.

Technologia

Ponieważ technologia GIS szybko się zmienia, MS GIS Program ma zaszczyt prowadzić szkolenia przez ESRI prowadzone przez instruktorów kursów w tym różnych produktów ESRI ArcGIS Desktop i ArcGIS Server. Nasz wydział będzie również nauczyć fundamentalną rozwoju oprogramowania.... [-]

Stany Zjednoczone Redlands
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

University of Redlands: Why Redlands?

University of Redlands welcomes students from India: Arunabha Chowdhury

University of Redlands welcomes students from India: Mitesh Gala

University of Redlands welcomes students from India: Digvijay Jaiswal