University of Northwestern St. Paul

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Departament ministerstw chrześcijańskich

Departament Chrześcijańskich Ministerstw przygotowuje studentów do studiów podyplomowych i służy w USA i za granicą jako pastorzy, misjonarze, nauczyciele i przywódcy non-profit.

O Departamencie

Naszą wizją jest inspirowanie wschodzących przywódców do przeżywania swojego powołania wszędzie tam, gdzie Bóg ich wysyła. Chcemy pomóc Ci odkryć twoje wyjątkowe powołanie i rozwinąć podstawowe umiejętności w nauczaniu duchowej transformacji, rozwijaniu relacji podobnych do Chrystusa, prowadzących do wizjonerskiego wpływu i angażowania się w różne kultury i społeczności. Robimy to w pięciu głównych stopniach, które obejmują koncentrację w kultach i sztukach kreatywnych, ministerstwo dzieci i rodziny, przywództwo organizacji non-profit, sprawiedliwość społeczną, nauczanie języka angielskiego, edukację globalną, administrację ośrodków konferencyjnych itp.

Praktyki chrześcijańskich ministerstw

Studenci zdobywają praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie do wznowienia poprzez doświadczenia stażowe. Staże są wymagane dla wszystkich kierunków w departamencie ministerstw chrześcijańskich. Departament Chrześcijańskich Ministerstw oferuje cztery rodzaje doświadczeń terenowych i staży. Wierzymy, że dla naszych uczniów kluczowe znaczenie ma pełnienie służby pod nadzorem mentora, aby mogli stosować naukę w klasie w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Studenci wypełniają również zadania stażowe, aby pomóc im zastanowić się nad tym, czego uczą się w tej dziedzinie, i otrzymać wsparcie od swojego profesora z Północnego Zachodu.

Praktyki ministerialne

Staże w ministerstwach ożywiają naukę w klasie i mają kluczowe znaczenie w przygotowywaniu uczniów do zaspokajania potrzeb w realnym świecie.

Studentka ministerstwa modli się z innymi dorosłymi

Departament Chrześcijańskich Ministerstw wymaga staży ministerialnych dla następujących kierunków:

  • Ministerstwo
  • Administracja non-profit z Ministerstwem
  • Badania duszpasterskie
  • Studia nad młodzieżą i wschodzącymi dorosłymi

W czasie, gdy studenci z jednego z tych absolwentów kierunków z Northwestern, będą mieli minimum 200 godzin doświadczenia na stronie ministerstwa. Poprzez staże studenci chrześcijańskich ministerstw zyskują cenny czas na praktykę, uczestnicząc w wybranej przez siebie służbie. Czy to w kościele, czy w parafii, studenci mają możliwość nauczania, prowadzenia, planowania i obserwowania, czym jest służba. Każdy uczeń ma mentora na miejscu, który jest oddany prowadzeniu, modleniu się, zachęcaniu, wyzwaniu i robieniu wszystkiego, co jest konieczne, aby uczeń mógł rozwijać się i rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie.

Program przeznaczony jest dla studentów uczestniczących w stażach w semestrze jesiennym i wiosennym ich roku szkolnego lub wyższego. Studenci mogą nadal uczęszczać na zajęcia w kampusie podczas pracy na stażu - każda sekcja wymaga 100 godzin zaangażowania duszpasterskiego w trakcie semestru. To pozwala im wziąć to, czego uczą się w klasie i natychmiast zastosować je w ustawieniach służby. Większość naszych miejsc stażowych ma charakter lokalny - duża korzyść dla społeczności i naszych uczniów. Studenci mogą również odbywać staże w okresie letnim, jeśli spełniają wymagania kursu. Letnie staże mogą być lokalne, poza stanem lub poza USA, a zajęcia kończą się za pośrednictwem Internetu.119032_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

Studia Międzykulturowe Praktyki

To podstawowe doświadczenie daje głównym firmom ICS fundamentalny kontekst komunikacji i usług w różnych kulturach.

Zdjęcie grupowe studentów studiów międzykulturowych

Staże ICS można ukończyć na wiele sposobów, w zależności od celów studenta. Departament Chrześcijańskich Ministerstw współpracuje z innymi organizacjami, aby zapewnić następujące rodzaje doświadczeń praktyk ICS:

Wycieczki prowadzone przez Wydział

Są to zagraniczne wyjazdy misyjne prowadzone przez północno-zachodniego profesora, podczas których studenci odwiedzają i badają różne służby, kultury, kraje i grupy religijne. W celu zapewnienia znacznego doświadczenia międzykulturowego i uczenia się usług, podróże te zwykle trwają co najmniej trzy tygodnie.

Niezależne staże

Studenci mogą również zdecydować się na samodzielny staż w wybranej przez siebie dziedzinie, o ile spełnia kryteria kursu. Departament Chrześcijańskich Ministerstw rozwija relacje z różnymi misjami międzynarodowymi i krajowymi oraz organizacjami non-profit, dzięki którym można zrealizować te staże. Staż ten musi być wcześniej uzgodniony z profesorami studiów międzykulturowych i musi zostać zatwierdzony przez katedrę.

Studiować za granicą

Northwestern jest członkiem CCCU, który zapewnia różnorodne programy studiów poza kampusem dostępne dla wykwalifikowanych juniorów i seniorów. Dowiedz się więcej o stażu w Students International w Kostaryce. Staż ten musi być wcześniej uzgodniony z profesorami studiów międzykulturowych i musi zostać zatwierdzony przez katedrę.

Koncentracje Ministerstwa i Studiów Międzykulturowych

Studenci kierunków międzykulturowych, ministerstwa i młodzieży oraz rozwijających się studiów dorosłych mają możliwość realizowania różnych koncentracji w ramach planu studiów. Mają także możliwość współpracy ze swoim doradcą w celu zbudowania własnej koncentracji za pomocą kursów transferowych lub zajęć, które spełniają ich obszar zainteresowań i zamierzoną służbę.

Lokalizacje

Święty Paweł

Address
3003 Snelling Ave North
Święty Paweł, Minnesota, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium