University of North Texas College of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

Witamy w UNT College of Engineering, młodym i tętniącym życiem college'u na uniwersytecie najwyższej rangi (R1). Kolegium przechodzi fazę transformacji, dodając w 2019 r. Dziewięciu członków wydziału / kadencji i dwóch nie wydziałowych wykładowców, z planami dalszego rozwoju w ciągu najbliższych 4-5 lat.

Jako lider w dziedzinie badań i edukacji, uczelnia ustanowiła klastry doskonałości badawczej, w tym produkcję przyrostową, cyberbezpieczeństwo i bioinżynierię. Uczelnia współpracuje również z rządem w zakresie różnych inicjatyw państwowych i krajowych, w tym badań w dziedzinie obrony narodowej, analizy odpowiedzi i składowania odpadów jądrowych. Nasze partnerstwo wyłącznie z Laboratorium Badań Sił Powietrznych i Armii jest wspierane roczną dotacją badawczą w wysokości 5 mln USD.

Mamy ponad 4000 studentów w UNT Engineering, z czego około 250 zapisało się na nasze studia doktoranckie. W sumie College of Engineering oferuje 4 studia doktoranckie, 7 magisterskich i 10 programów licencjackich z inżynierii biomedycznej, informatyki, inżynierii komputerowej, informatyki, elektrotechniki, materiałoznawstwa i inżynierii, inżynierii mechanicznej i energetycznej, technologii inżynierii budowlanej i mechanicznej technologia inżynieryjna, która przygotowuje naszych studentów do konkurowania na dzisiejszym globalnym rynku. Ponadto uczelnia ustanowiła wiele 3 2 programów edukacyjnych z uniwersytetami w Indiach i Chinach.

Jako partner społeczności lokalnej, uczelnia współpracuje z ponad 20 firmami w Dallas Metroplex dzięki badaniom i projektom zwieńczenia projektów. Dodatkowo, nasza inicjatywa UNT STEM @ thePark przynosi studentom K-12 z całego DFW wraz ze studentami i wykładowcami UNT Engineering więcej informacji na temat nauki, technologii, inżynierii i matematyki.

UNT College of Engineering działa, aby wywrzeć pozytywny wpływ na życie naszych studentów, a także w Dallas Metroplex, stanie Teksas, USA i na całym świecie. Zapraszam do przyłączenia się do nas w naszej drodze do pozytywnego wpływu.

Akredytacja

Akredytacja inżynierska ABET

  • Inżynieria komputerowa
  • Inżynieria elektryczna
  • Nauka o materiałach i inżynieria
  • Inżynieria mechaniczna i energetyczna

Akredytacja ABET Computer Science

  • Informatyka
  • Technologia informacyjna

Akredytacja technologii inżynieryjnych ABET

  • Technologia inżynierii budowlanej
  • Technologia inżynierii elektrycznej
  • Technologia budowy maszyn

Misja

Misją UNT College of Engineering jest wykorzystanie możliwości innowacji i doskonałości w nauczaniu, badaniach i usługach. Zostanie to osiągnięte dzięki sojuszowi strategicznemu pomiędzy wszystkimi okręgami wyborczymi uczelni w regionie, stanie Teksas i narodzie. Zaangażowani członkowie to przede wszystkim nasi studenci studiów licencjackich i magisterskich, a także jednostki akademickie i przemysł, zwłaszcza w północnym Teksasie, w celu wspierania rozwoju gospodarczego i promowania środowiska zróżnicowanego akademicko.

Wizja

Wizją College of Engineering jest posiadanie najwyższej jakości nauczania i multidyscyplinarnych programów badawczych w północnym Teksasie i poza nim: w strategicznie wybranych obszarach inżynierii, technologii inżynieryjnych i informatyki, które obsługują społeczność, przemysł i zawód; w stymulującym intelektualnie i zróżnicowanym środowisku; oraz w celu wsparcia przemysłu i rozwoju gospodarczego.

Plan strategiczny

Plan strategiczny przedstawia strategie, działania i wskaźniki służące do opracowywania programów studiów licencjackich i magisterskich oraz ulepsza badania, reputację i zaawansowanie UNT College of Engineering (CENG) od obecnego stanu w 2014 r. Do pożądanego stanu w 2019 r. Zgodnie z jego misja uniwersytecka i plan strategiczny 2014 Academic Affairs.

Discovery Park

Największy park badawczy regionu North Texas z prawie 300 akrami powierzchni przeznaczonej dla nauk ścisłych, technologii i inżynierii. Park Discovery UNT znajduje się 5 mil na północ od głównego kampusu UNT w Denton w Teksasie. Obejmuje budynek o powierzchni 590 000 stóp kwadratowych, który jest zajęty przez College of Engineering, College of Information i Centrum Informacji i Bezpieczeństwa Komputerowego oraz wspiera interaktywne i multidyscyplinarne badania STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka), edukację i szkolenia, które przynosi korzyści studentom, wydziałom i społeczności oraz rozwija rozwój gospodarczy poprzez rozwijanie partnerstw między przemysłem a uniwersytetami.

Discovery Park w UNT oferuje kilka najnowocześniejszych laboratoriów badawczych, takich jak Material Research Facility (MRF), obiekt z wysokowydajnymi mikroskopami do charakteryzacji i przetwarzania trójwymiarowego oraz Greenhouse Complex, wyposażony w klimatyzację obiekt wyposażony z rozbudowywaną infrastrukturą dostosowaną do różnych warunków uprawy, w tym wysokich sufitów do uprawy trzciny cukrowej i innych wysokich roślin.

Discovery Park znajduje się w pobliżu autostrady międzystanowej 35 i otoczony jest dużym parkingiem. Jest również dostępny przez autobus wahadłowy.

Lokalizacje

Denton

Address
1155 Union Circle
310440 Denton, Teksas, Stany Zjednoczone