University of North Texas College of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy

Witamy w UNT College of Engineering, młodym i tętniącym życiem college'u na uniwersytecie najwyższej rangi (R1). Kolegium przechodzi fazę transformacji, dodając w 2019 r. Dziewięciu członków wydziału / kadencji i dwóch nie wydziałowych wykładowców, z planami dalszego rozwoju w ciągu najbliższych 4-5 lat.

Jako lider w dziedzinie badań i edukacji, uczelnia ustanowiła klastry doskonałości badawczej, w tym produkcję przyrostową, cyberbezpieczeństwo i bioinżynierię. Uczelnia współpracuje również z rządem w zakresie różnych inicjatyw państwowych i krajowych, w tym badań w dziedzinie obrony narodowej, analizy odpowiedzi i składowania odpadów jądrowych. Nasze partnerstwo wyłącznie z Laboratorium Badań Sił Powietrznych i Armii jest wspierane roczną dotacją badawczą w wysokości 5 mln USD.

Mamy ponad 4000 studentów w UNT Engineering, z czego około 250 zapisało się na nasze studia doktoranckie. W sumie College of Engineering oferuje 4 studia doktoranckie, 7 magisterskich i 10 programów licencjackich z inżynierii biomedycznej, informatyki, inżynierii komputerowej, informatyki, elektrotechniki, materiałoznawstwa i inżynierii, inżynierii mechanicznej i energetycznej, technologii inżynierii budowlanej i mechanicznej technologia inżynieryjna, która przygotowuje naszych studentów do konkurowania na dzisiejszym globalnym rynku. Ponadto uczelnia ustanowiła wiele 3 2 programów edukacyjnych z uniwersytetami w Indiach i Chinach.

Jako partner społeczności lokalnej, uczelnia współpracuje z ponad 20 firmami w Dallas Metroplex dzięki badaniom i projektom zwieńczenia projektów. Dodatkowo, nasza inicjatywa UNT STEM @ thePark przynosi studentom K-12 z całego DFW wraz ze studentami i wykładowcami UNT Engineering więcej informacji na temat nauki, technologii, inżynierii i matematyki.

UNT College of Engineering działa, aby wywrzeć pozytywny wpływ na życie naszych studentów, a także w Dallas Metroplex, stanie Teksas, USA i na całym świecie. Zapraszam do przyłączenia się do nas w naszej drodze do pozytywnego wpływu.

Akredytacja

Akredytacja inżynierska ABET

  • Inżynieria komputerowa
  • Inżynieria elektryczna
  • Nauka o materiałach i inżynieria
  • Inżynieria mechaniczna i energetyczna

Akredytacja ABET Computer Science

  • Informatyka
  • Technologia informacyjna

Akredytacja technologii inżynieryjnych ABET

  • Technologia inżynierii budowlanej
  • Technologia inżynierii elektrycznej
  • Technologia budowy maszyn

Misja

Misją UNT College of Engineering jest wykorzystanie możliwości innowacji i doskonałości w nauczaniu, badaniach i usługach. Zostanie to osiągnięte dzięki sojuszowi strategicznemu pomiędzy wszystkimi okręgami wyborczymi uczelni w regionie, stanie Teksas i narodzie. Zaangażowani członkowie to przede wszystkim nasi studenci studiów licencjackich i magisterskich, a także jednostki akademickie i przemysł, zwłaszcza w północnym Teksasie, w celu wspierania rozwoju gospodarczego i promowania środowiska zróżnicowanego akademicko.

Wizja

Wizją College of Engineering jest posiadanie najwyższej jakości nauczania i multidyscyplinarnych programów badawczych w północnym Teksasie i poza nim: w strategicznie wybranych obszarach inżynierii, technologii inżynieryjnych i informatyki, które obsługują społeczność, przemysł i zawód; w stymulującym intelektualnie i zróżnicowanym środowisku; oraz w celu wsparcia przemysłu i rozwoju gospodarczego.

Plan strategiczny

Plan strategiczny przedstawia strategie, działania i wskaźniki służące do opracowywania programów studiów licencjackich i magisterskich oraz ulepsza badania, reputację i zaawansowanie UNT College of Engineering (CENG) od obecnego stanu w 2014 r. Do pożądanego stanu w 2019 r. Zgodnie z jego misja uniwersytecka i plan strategiczny 2014 Academic Affairs.

Discovery Park

Największy park badawczy regionu North Texas z prawie 300 akrami powierzchni przeznaczonej dla nauk ścisłych, technologii i inżynierii. Park Discovery UNT znajduje się 5 mil na północ od głównego kampusu UNT w Denton w Teksasie. Obejmuje budynek o powierzchni 590 000 stóp kwadratowych, który jest zajęty przez College of Engineering, College of Information i Centrum Informacji i Bezpieczeństwa Komputerowego oraz wspiera interaktywne i multidyscyplinarne badania STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka), edukację i szkolenia, które przynosi korzyści studentom, wydziałom i społeczności oraz rozwija rozwój gospodarczy poprzez rozwijanie partnerstw między przemysłem a uniwersytetami.

Discovery Park w UNT oferuje kilka najnowocześniejszych laboratoriów badawczych, takich jak Material Research Facility (MRF), obiekt z wysokowydajnymi mikroskopami do charakteryzacji i przetwarzania trójwymiarowego oraz Greenhouse Complex, wyposażony w klimatyzację obiekt wyposażony z rozbudowywaną infrastrukturą dostosowaną do różnych warunków uprawy, w tym wysokich sufitów do uprawy trzciny cukrowej i innych wysokich roślin.

Discovery Park znajduje się w pobliżu autostrady międzystanowej 35 i otoczony jest dużym parkingiem. Jest również dostępny przez autobus wahadłowy.

Lokalizacje

Denton

Address
1155 Union Circle
310440 Denton, Teksas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium