Przeczytaj oficjalny opis

DLACZEGO HRT

Laboratorium Życie

Lester E. Kabacoff Szkoła hotel, restauracja i Turystyki oferuje premiera licencjackich edukacji zarządzania gościnność. Studiów Nasze wyjątkowe magisterska jest tylko jeden w stanie Luizjana. Nasze doświadczenie jest malowany na płótnie miasta Nowy Orlean - laboratorium salon hotelarskiej. Czy widzisz siebie na tym zdjęciu?

Rozważenia możliwości!

French Quarter, Mardi Gras, jazz i Dziedzictwa festiwal, najważniejsze wydarzenia sportowe! Nie ma to jak w Nowym Orleanie! Większość dużych sieci hotelowe są reprezentowane w mieście i okolicy metra oferuje szeroką gamę możliwości w hotelach, restauracjach, firmach usługowych, żywności prywatnych klubów, firm turystycznych i firm usługowych konwencji. Nowe przedsięwzięcia w pokojach hotelowych, riverboats i kasynach, wraz z wyjątkowości i uroku Dzielnicy Francuskiej, nasz światowej klasy kuchnia, największa koncentracja znanych szefów kuchni w jednym mieście, a jazz dokonać Nowy Orlean największym "salon laboratorium "za gościnność i zarządzania turystyką w kraju.

Punkty Pride

Lester E. Kabacoff Szkoła hotel, restauracja i Turystyki - Jesteśmy nazwie średnia: Lester E. Kabacoff Szkoła hotel, restauracja i Turystyki.

  • Mamy stopień jedynym panem w Hospitality i Turystyki w stanie Luizjana.
  • Szkoła HTZ jest akredytowany przez AACSB.
  • Dziewięćdziesiąt procent wszystkich naszych studentów trzymać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, które są bezpośrednio związane z ich zawodem.
  • Nasz wydział ma spore doświadczenie w branży, w tym dyrektor generalny działu wiceprezesa i innych.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Turystyka to największy przemysł na świecie, a do roku 2011 będzie zatrudniać ponad 260 milionów ludzi na całym świecie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że poza szereg ... [+]

CO TO JEST?

Zaawansowany program studiów, aby lepiej przygotować przyszłych liderów w branży hotelarskiej i turystycznej.

DLACZEGO gościnność i zarządzania turystyką?

Turystyka to największy przemysł na świecie, a do roku 2011 będzie zatrudniać ponad 260 milionów ludzi na całym świecie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że poza szeregowych pracowników, że wszyscy widzą jest kadra wysoko zaawansowanych menedżerów o złożonych i trudnych zadań, wymagających zaawansowanych umiejętności menedżerskich.

Dlaczego pełne magistra?

Ten stopień wraz z doświadczeniem zawodowym daje przewagę w miarę postępów na wyższy poziom w swojej karierze. Będziesz narażony na zaawansowanych koncepcji biznesowych i zdobycie umiejętności, które będą miały praktyczne zastosowanie w miejscu pracy. Twój rozwój osobisty zostanie wzmocniony poprzez interaktywnej nauki i będziesz miał możliwości dzielenia się swoimi doświadczeniami z ludźmi z różnych środowisk.... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Orlean
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku