University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DLACZEGO HRT

Laboratorium Życie

Lester E. Kabacoff Szkoła hotel, restauracja i Turystyki oferuje premiera licencjackich edukacji zarządzania gościnność. Studiów Nasze wyjątkowe magisterska jest tylko jeden w stanie Luizjana. Nasze doświadczenie jest malowany na płótnie miasta Nowy Orlean - laboratorium salon hotelarskiej. Czy widzisz siebie na tym zdjęciu?

Rozważenia możliwości!

French Quarter, Mardi Gras, jazz i Dziedzictwa festiwal, najważniejsze wydarzenia sportowe! Nie ma to jak w Nowym Orleanie! Większość dużych sieci hotelowe są reprezentowane w mieście i okolicy metra oferuje szeroką gamę możliwości w hotelach, restauracjach, firmach usługowych, żywności prywatnych klubów, firm turystycznych i firm usługowych konwencji. Nowe przedsięwzięcia w pokojach hotelowych, riverboats i kasynach, wraz z wyjątkowości i uroku Dzielnicy Francuskiej, nasz światowej klasy kuchnia, największa koncentracja znanych szefów kuchni w jednym mieście, a jazz dokonać Nowy Orlean największym "salon laboratorium "za gościnność i zarządzania turystyką w kraju.

Punkty Pride

Lester E. Kabacoff Szkoła hotel, restauracja i Turystyki - Jesteśmy nazwie średnia: Lester E. Kabacoff Szkoła hotel, restauracja i Turystyki.

  • Mamy stopień jedynym panem w Hospitality i Turystyki w stanie Luizjana.
  • Szkoła HTZ jest akredytowany przez AACSB.
  • Dziewięćdziesiąt procent wszystkich naszych studentów trzymać w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, które są bezpośrednio związane z ich zawodem.
  • Nasz wydział ma spore doświadczenie w branży, w tym dyrektor generalny działu wiceprezesa i innych.

Lokalizacje

Nowy Orlean

The University of New Orleans

Address
University of New Orleans
2000 Lakeshore Dr, New Orleans

LA 70148, Nowy Orlean, Luizjana, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 504-280-6000

Programy