University of Minnesota - Carlson School Of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Inspiruje i umożliwia osobom i organizacjom tworzenie jaśniejszej przyszłości.

W Carlson School of Management łączy nas zaangażowanie w wyobraźnię, zaangażowanie i ambicję. Z siedzibą w Twin Cities of Minneapolis i St. Paul, mieszczącym się na University of Minnesota, Carlson School jest liderem w edukacji biznesowej i badaniach. Nasze podejście łączy studentów z wyjątkowymi możliwościami uczenia się przez doświadczenie, dynamicznymi międzynarodowymi programami edukacyjnymi oraz z tętniącą życiem siecią firm w całym stanie i poza nim.

Carlson School przyznaje stopnie naukowe na pełny program licencjacki (BSB), Master of Business Administration (MBA), Master of Accountancy (MAcc), Master of Science in Business Analytics (MSBA), Master of Business Taxation (MBT) , Master of Finance (MS-Finance), Master of Human Resources and Industrial Relations (MA-HRIR), Master of Supply Chain Management (MS-SCM) i program doktorancki, a także zapewniający szereg poziomów wykonawczych możliwości dalszej edukacji.

Stworzymy przełomowe doświadczenie edukacyjne dla każdego ucznia.

Będziemy rozwijać wpływową wiedzę, która ma wpływ na przyszłość organizacji.

Będziemy rozwijać liderów przedsiębiorczości z wyobraźnią, uczciwością i globalnym nastawieniem wymaganym do sprostania wielkim wyzwaniom stojącym przed biznesem i społeczeństwem.

Lokalizacje

Minneapolis

Address
19th Avenue South,321
55455 Minneapolis, Minnesota, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium