University of Miami

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Miło nam powitać Cię w Graduate School. „Miejsce badań, świat możliwości” nie może lepiej zdefiniować środowiska na University of Miami . Dzięki ponad 200 programom doktoranckim i programom magisterskim na trzech głównych kampusach (Coral Gables, Miller School of Medicine i Rosenstiel School of Marine and Atmospheric Sciences) na pewno znajdziesz program badawczy, który wzbogaci Twoją karierę. Biorąc pod uwagę ponad 4200 absolwentów z ponad 125 różnych krajów w naszych 11 szkołach i uczelniach, nasza szkoła magisterska oferuje możliwości charakteryzujące się ogólnoświatową perspektywą.

Graduate School, założona w 1941 roku na University of Miami , należy do najbardziej wszechstronnych w kraju. Różnorodności programów akademickich odpowiada jedynie różnorodność studentów, zarówno pod względem kulturowym, jak i geograficznym. Graduate School jest głównym orędownikiem programów dla absolwentów na całym kampusie, zapewniając jednocześnie strategiczne przywództwo w zakresie wzrostu i jakości. Ponadto Graduate School jest zasobem dla absolwentów, dostarczającym wskazówek dotyczących ofert programowych, wytycznych dotyczących przyjęć, redagowania rozpraw i składania elektronicznego oraz przygotowania zawodowego.

Oprócz programów akademickich studenci mogą spodziewać się bogatego doświadczenia w mieście Miami. Miami to tętniące życiem i ekscytujące miasto - międzynarodowe centrum. To globalne środowisko wzmacnia zaangażowanie naukowe we wszystkie nasze programy. Nasze programy są zanurzone w międzynarodowej społeczności liderów przemysłu i rządów, którzy regularnie kontaktują się z naszymi studentami i absolwentami.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej społeczności naukowców zajmujących się innowacjami i doskonałością. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli możemy udzielić Ci informacji o naszych programach.

Lokalizacje

Coral Gables

Address
South Dixie Highway,1320
33146 Coral Gables, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium