University of Miami School of Nursing & Health Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 70 lat University of Miami School of Nursing and Health Studies tworzy światowej klasy program studiów z zakresu edukacji zdrowotnej. Wśród naszych wykładowców i pracowników są jedni z czołowych wykładowców, klinicystów i naukowców w kraju. Wiodący w branży eksperci, ambitny program nauczania i ponad 170 partnerów klinicznych razem tworzą jeden z najlepszych programów edukacyjnych dotyczących opieki zdrowotnej na świecie.

Dzięki inwestycji w „doskonałość” w dziedzinie edukacji zdrowotnej absolwenci Wydziału Pielęgniarstwa i Zdrowia Uniwersytetu w Miami są dziś pionierami na pierwszej linii frontu w niektórych z najlepszych placówek opieki zdrowotnej i instytutów badawczych na świecie. Jako następne pokolenie klinicystów i naukowców nasi absolwenci odegrają ważną rolę w transformacji i przyszłości globalnej opieki zdrowotnej.

W Szkole Pielęgniarstwa i Studiów Zdrowotnych „doskonałość” to coś więcej niż tylko retoryka; jest to standard, według którego żyjemy w naszym nauczaniu, praktyce badawczej i mentoringu. Od 70 lat Szkoła Pielęgniarstwa i Studiów Zdrowotnych wyznacza standardy doskonałości jako lider w edukacji zdrowotnej. Nasze nieustające zaangażowanie w światowej klasy edukację i stypendium doprowadziło do stworzenia pięciopiętrowego szpitala symulacyjnego dla zaawansowanych badań i edukacji (SHARE ™) o powierzchni 41 000 stóp kwadratowych. SHARE ™ jest jednym z pierwszych w kraju ośrodków edukacyjnych do immersji w symulacji. Nasze najnowocześniejsze obiekty umacniają naszą pozycję wśród programów edukacji zdrowotnej na całym świecie.

Twoimi współpracownikami będą wybitni pedagodzy i badacze, uznani za wieloletnie doświadczenie, przywództwo i wiedzę. Na naszym wydziale pracują jedni z najbardziej utalentowanych nauczycieli, klinicystów i ekspertów badawczych, których można spotkać w każdym zakładzie opieki zdrowotnej na świecie. Będziesz miał okazję uczestniczyć w lokalnych i międzynarodowych głównych pracach badawczych wydziałowych, często prowadzących do publikacji w międzynarodowych czasopismach medycznych / medycznych i prezentacji na wiodących konferencjach dotyczących zdrowia na całym świecie.

Dynamiczna mieszanka kulturowa Miami i zaangażowanie naszej szkoły w doskonałość w edukacji i opiece wrażliwej kulturowo zapewniają niezrównany program nauczania i przygotowują naszych absolwentów do pracy w różnych środowiskach opieki zdrowotnej o zróżnicowanych populacjach. Nasz program nauczania łączy praktykę opartą na dowodach, najnowocześniejszą symulację uczenia się i doświadczenie w świecie rzeczywistym. Niezrównane rygorystyczne przygotowanie akademickie i kliniczne służy jako katalizator niektórych z najwyższych wskaźników zdawalności przez komisje stanowe w kraju. W 2017 roku nasz wskaźnik zdawalności NCLEX wyniósł 97,22%.

Program szkoły obejmuje programy prowadzące do uzyskania tytułu BS w naukach o zdrowiu, BSN, MSN, DNP i doktoratu opartego na badaniach. Nasze programy pielęgniarskie są akredytowane przez Komisję ds. Collegiate Nursing Education, American College of Nurse-Midwives oraz Council on Accreditation of Nurse Anesthesia Education programów. Szkoła oferuje przyspieszony program BSN dla osób posiadających stopnie licencjackie w innych dziedzinach oraz program BSN on-line dla osób, które już posiadają RN Nasz program magisterski (MSN) oferuje zaawansowane szkolenia specjalistyczne w następujących dziedzinach: Lekarz rodzinny i Ostra opieka / Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.

Gdy Szkoła Pielęgniarstwa i Studiów Zdrowotnych wkracza w 70. rok życia, dziekan Munro stawia nowe wyzwanie: nie tylko marzyć, rób. Bądź nowatorski - rób rzeczy, których nikt wcześniej nie widział lub nie wiedział. Bądź optymistą - znajdź drogę do najlepszego możliwego wyniku dla siebie i swojej społeczności. I zmieniaj świat - zmieniaj wszystko wokół siebie i ulepszaj świat i wszystko w nim. Tutaj w Szkole Pielęgniarstwa i Studiów Zdrowotnych możesz stać się siłą do pozytywnych zmian i razem możemy urzeczywistnić Twoje marzenia TERAZ.

Lokalizacje

Coral Gables

Address
Brunson Drive,5030
33146 Coral Gables, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: