Przeczytaj oficjalny opis

Począwszy od skromnych początków lat 40. XX wieku, Szkoła Nauk o Morzu i Atmosferze Rosenstiel stała się jedną z wiodących akademickich instytucji oceanograficznych i atmosferycznych na świecie. Zainteresowania podstawowe i stosowane w szkole obejmują praktycznie wszystkie nauki związane z morzem.

Główny kampus szkoły Rosenstiel znajduje się na Virginia Key w stanie Fla. Stanowi on część specjalnie wyznaczonego 65-akrowego morskiego parku badawczo-edukacyjnego, który obejmuje dwa laboratoria NOAA oraz wyspecjalizowane liceum technologii morskiej. Szkoła Rosenstiel prowadzi również 78-akrowe zaawansowane centrum odbioru i analiz satelitarnych w południowym hrabstwie Miami-Dade.two free divers mid-huntAmy Humphries / Unsplash

Nasza misja

Naszą misją jest pogłębienie naszej wspólnej wiedzy o naszej planecie poprzez przełomowe badania naukowe nad oceanami, atmosferą, geologią, fauną i florą i ludzkim wymiarem, a jednocześnie szkolenie następnego pokolenia naukowców. Przekazujemy wiedzę zdobytą naszym studentom, narodowej i międzynarodowej społeczności naukowej oraz decydentom i opinii publicznej.

Urządzenia RSMAS

Główny kampus Rosenstiel School of Marine and Atmospheric Science (RSMAS) znajduje się na Virginia Key, który ma 65 akrów, 17 budynków i 413,223 mkw.

Szkoła Rosenstiel posiada również zaawansowane centrum odbioru i analiz satelitarnych o powierzchni 78 akrów, 8 budynków i 11 016 metrów kwadratowych brutto w południowym hrabstwie Miami-Dade, znanym jako kampus Richmond.

Nasza misja:

Zapewnienie doskonałości w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich obiektów, infrastruktury kampusu, systemów energetycznych i usług środowiskowych w sposób zorientowany na klienta, wydajny i skuteczny.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Miami Rosenstiel School

Master of Professional Science (MPS) to przyspieszony dyplom ukończenia studiów wyższych przeznaczony dla studentów, którzy chcą generować innowacyjne rozwiązania problem ... [+]

Master of Professional Science (MPS) to przyspieszony dyplom ukończenia studiów wyższych przeznaczony dla studentów, którzy chcą generować innowacyjne rozwiązania problemów morskich, przybrzeżnych i klimatycznych (uczęszczają na te same kursy, co studenci studiów doktoranckich i magisterskich, ale zamiast badań z członkiem wydziału studenci prowadzą badania i projekty w tej dziedzinie). Studenci biorący udział w tym programie są objęci unikalnym, multidyscyplinarnym programem nauczania, w tym teorią nauk ścisłych, szkoleniami terenowymi i laboratoryjnymi, wiedzą prawną i regulacyjną, komunikacją i szkoleniami medialnymi, a także rozwijaniem umiejętności zarządzania projektami, mającymi na celu przygotowanie ich do sprostania wyzwaniom środowiskowym, takim jak przyszli światowi liderzy.... [-]

Stany Zjednoczone Miami
Sierpień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku