University of Miami Rosenstiel School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Począwszy od skromnych początków lat 40. XX wieku, Szkoła Nauk o Morzu i Atmosferze Rosenstiel stała się jedną z wiodących akademickich instytucji oceanograficznych i atmosferycznych na świecie. Zainteresowania podstawowe i stosowane w szkole obejmują praktycznie wszystkie nauki związane z morzem.

Główny kampus szkoły Rosenstiel znajduje się na Virginia Key w stanie Fla. Stanowi on część specjalnie wyznaczonego 65-akrowego morskiego parku badawczo-edukacyjnego, który obejmuje dwa laboratoria NOAA oraz wyspecjalizowane liceum technologii morskiej. Szkoła Rosenstiel prowadzi również 78-akrowe zaawansowane centrum odbioru i analiz satelitarnych w południowym hrabstwie Miami-Dade.two free divers mid-huntAmy Humphries / Unsplash

Nasza misja

Naszą misją jest pogłębienie naszej wspólnej wiedzy o naszej planecie poprzez przełomowe badania naukowe nad oceanami, atmosferą, geologią, fauną i florą i ludzkim wymiarem, a jednocześnie szkolenie następnego pokolenia naukowców. Przekazujemy wiedzę zdobytą naszym studentom, narodowej i międzynarodowej społeczności naukowej oraz decydentom i opinii publicznej.

Urządzenia RSMAS

Główny kampus Rosenstiel School of Marine and Atmospheric Science (RSMAS) znajduje się na Virginia Key, który ma 65 akrów, 17 budynków i 413,223 mkw.

Szkoła Rosenstiel posiada również zaawansowane centrum odbioru i analiz satelitarnych o powierzchni 78 akrów, 8 budynków i 11 016 metrów kwadratowych brutto w południowym hrabstwie Miami-Dade, znanym jako kampus Richmond.

Nasza misja:

Zapewnienie doskonałości w zakresie obsługi i konserwacji wszystkich obiektów, infrastruktury kampusu, systemów energetycznych i usług środowiskowych w sposób zorientowany na klienta, wydajny i skuteczny.

Lokalizacje

Miami

Address
Rickenbacker Causeway,4600
33149 Miami, Floryda, Stany Zjednoczone