University of Louisiana at Lafayette College of Engineering

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

College of Engineering na University of Louisiana w Lafayette zajmuje się kształceniem światowej klasy inżynierów, którzy mają wiedzę, umiejętności i zdolności do poprawy jakości życia na całym świecie.

Nasza uczelnia, nasz wydział i nasza administracja są znane w całym kraju z doskonałej edukacji inżynierskiej, badań i usług publicznych.

Liczba naszych studentów na studiach licencjackich wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat z około 1100 do ponad 2000, czyniąc Ragin 'Cajun Engineering drugą co do wielkości uczelnią inżynierską w Luizjanie. Zainicjowaliśmy wiele programów rozwojowych dla studentów, w tym program rozwoju przywództwa, ambasadorów inżynierii i kilka nieletnich specjalności. Jesteśmy szczególnie dumni, że zarówno populacja Afroamerykanów, jak i absolwentów wzrosła o ponad 25 procent w ciągu ostatnich pięciu lat - obie te wartości są sprzeczne z krajową tendencją.

Nasze zewnętrzne finansowanie badań wzrosło o ponad 400 procent w ciągu ostatniej dekady i obecnie wynosi ponad 12 milionów dolarów. Wiele z tych projektów dotyczy rozwoju gospodarczego w naszym wielkim państwie. Przykłady obejmują inżynierię lądową, projektowanie bezpieczniejszych autostrad przy użyciu wciągającej technologii komputerowej; inżynieria chemiczna, opracowywanie biopaliw drugiej generacji z alg; inżynieria elektryczna i komputerowa poprawiająca wydajność systemów światłowodowych; technologia przemysłowa optymalizująca metody produkcji tworzyw sztucznych; inżynieria mechaniczna projektowanie systemów gazogeneratorów do wytwarzania energii elektrycznej z odpadów drzewnych; oraz inżynieria naftowa opracowująca opłacalne metody zwiększonej produkcji ropy ze starych pól.

Nasi studenci nadal udowadniają, że Ragin 'Cajun Engineering może konkurować z każdym. Od domów solarnych po buggy Baja, roboty, satelity i operacje wiertnicze - nasi studenci inżynierii Ragin 'Cajun celowali w tak wielu krajowych konkursach i wydarzeniach, że świat wie, że jesteśmy jednymi z najlepszych. Sukces ten przyciągnął uwagę krajowych mediów, takich jak Discovery Channel i AP, które prezentowały projekty takie jak nasz CajunBot, Beausoleil Solar Home i Cajun Crawler.

Coraz więcej najlepszych studentów z regionu i spoza niego projektuje swoją przyszłość w Ragin 'Cajun Engineering. W rzeczywistości największą skargą, jaką słyszymy od odwiedzających branż, jest to, że nie produkujemy wystarczającej liczby absolwentów! Nasi absolwenci są poszukiwani i mają pozytywny wpływ na ich branże.

Lokalizacje

Lafayette

Address
Rex Street,131
70503 Lafayette, Luizjana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium