University of Kansas

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W 1866 roku University of Kansas powitał pierwszą klasę liczącą 55 studentów w niedokończonym budynku na bezdrzewnym grzbiecie zwanym Mount Oread.

Dziś nasza rejestracja wynosi 28 500. Z tego jednego budynku rozrosliśmy się do pięciu kampusów - kampusu Lawrence, kampusu Edwards w Overland Park i oddziałów medycznych w Kansas City, Wichita i Salina. Niegdyś jałowy krajobraz przekształcił się w zalesiony kampus uważany za jeden z najpiękniejszych w kraju.

Przyjmujemy naszą rolę jako flagowy uniwersytet stanu i czołowa instytucja badawcza służąca państwu, narodowi i światu. Świętujemy energię i współczucie, które niosą ducha Jayhawka. Pozostajemy wierni naszym historycznym wartościom: podnoszącej sile edukacji, transformującej mocy badań i uzdrawiającej mocy służby.

MISJA

Misją University of Kansas jest pomaganie studentom i społeczeństwu poprzez kształcenie liderów, budowanie zdrowych społeczności i dokonywanie odkryć, które zmieniają świat. Codziennie wykonujemy tę misję w pięciu kampusach KU, w tym w Lawrence Campus, Edwards Campus i trzech kampusach KU Medical Center w Kansas City, Salina i Wichita.

Lokalizacje

Lawrence

Address
Jayhawk Boulevard,1450
66045 Lawrence, Kansas, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium