University of Illinois at Urbana-Champaign

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis


Dlaczego Illinois?

US News and World Report ocenia College of Engineering na University of Illinois at Urbana-Champaign jako szósty najlepszy program studiów podyplomowych, a College of Business jest trzynastym najlepszym programem studiów licencjackich w Stanach Zjednoczonych.

University of Illinois został właśnie sklasyfikowany na 1. miejscu wśród uniwersytetów publicznych na Środkowym Zachodzie za najlepszy zwrot z inwestycji

Przez lata trzynastu członków wydziału i jedenastu członków absolwentów University of Illinois at Urbana-Champaign otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie nauk ścisłych i ekonomii. Dziesięciu laureatów nagrody Pulitzera pochodzi z Wydziału i Absolwentów tej uczelni. Ponad osiemdziesięciu członków obecnego wydziału pracuje w National Academy of Sciences, a około pięćdziesięciu członków National Academy of Engineering jest na wydziale na University of Illinois at Urbana-Champaign .

Biblioteka Uniwersytecka jest jedną z największych kolekcji uniwersytetów publicznych na świecie, mieszczącą ponad 10 500 000 woluminów, ponad 6 000 000 rękopisów, czasopism i innych materiałów niedrukowalnych oraz ponad 65 000 czasopism. Oprócz głównej biblioteki istnieje ponad 37 bibliotek i oddziałów wydziałowych w całym kampusie, w tym największa amerykańska biblioteka inżynieryjna, najnowocześniejsza biblioteka rolnicza oraz światowej sławy biblioteka rzadkich książek i rękopisów.

Centrum sztuki widowiskowej w Krannert, zaprojektowane przez architekta z Lincoln Center w Nowym Jorku, wychowanka Maxa Abramovitza, gości rocznie ponad 350 przedstawień. Uniwersytet wspiera również dwa główne muzea: Muzeum Sztuki Krannert i Pawilon Kinkead, zajmujące drugie miejsce po Art Institute of Chicago wśród publicznych muzeów sztuki w stanie Illinois, w których znajduje się ponad 9000 dzieł sztuki w stałej kolekcji; oraz Muzeum Spurlocka, muzeum historii i kultury światowej, które w swoich zbiorach posiada około 46 000 artefaktów z różnych kultur i różnych okresów historycznych.

Od dyrektora, magistra inżynierii finansowej [MSFE]

Pozdrowienia,

Program MSFE w Illinois jest jednym z najlepszych programów FE w kraju. Zajmuje 5 miejsce w rankingu TFE Times.

Tym, co go wyróżnia, jest to, że ma na celu stworzenie „inżynierów finansowych dla realnego świata”. To wysoki porządek, ponieważ prawdziwy świat inżynierii finansowej jest połączony z najbardziej dynamicznymi rynkami na świecie - rynkami finansowymi.

Studenci muszą oczywiście znać podstawy, ale muszą także stosować te podstawy w kontekstach, z którymi wcześniej nie mogli się spotkać. Z jednej strony analiza danych i uczenie maszynowe rewolucjonizują sposób, w jaki postrzegamy rynki finansowe i produkty lub usługi finansowe. Na drugim końcu spektrum Blockchain może radykalnie zmienić sposób przetwarzania, rejestrowania i analizowania transakcji.

MSFE w Illinois ma za zadanie zaszczepić podstawy i przyjąć zmiany.

Uczniowie muszą zaangażować się w co najmniej jeden sponsorowany przez korporację „Practicum”, który trwa jeden semestr - doskonalenie umiejętności analizy - ale także doskonalenie umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych.

Jednocześnie mogą samodzielnie wybrać zestaw przedmiotów do wyboru, aby bezpośrednio realizować własne interesy. Mogą uzyskać MSFE z transkryptowalną koncentracją w Data Analytics lub mogą wybrać zestaw Electives, które koncentrują się na wykonaniu Low Latency.

Mam nadzieję, że poważnie rozważysz dołączenie do MSFE w Illinois.

Jestem pewien, że uznasz to za ekscytujące i satysfakcjonujące.

Morton N. Lane, Ph.D.
MS Financial Engineering, Dyrektor
University of Illinois at Urbana-Champaign

Lokalizacje

szampan

Address
University of Illinois
szampan, Illinois, Stany Zjednoczone