University of Houston

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

WITAMY W POWERHOUSE

Założony w 1927 roku University of Houston daje uczniom możliwość uczenia się, odkrywania, przywództwa i zaangażowania. Położony w rozległej metropolii, nasz główny kampus Tier 1 zapewnia studentom najnowocześniejsze programy, w tym studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie, na odległość i kontynuację edukacji. Należąca do najlepszych uczelni w Ameryce UH jest domem dla wielokrotnie nagradzanych wykładowców, innowacyjnych ośrodków badawczych, ma jedną z najbardziej zróżnicowanych populacji studentów w kraju i absolwentów, którzy stali się międzynarodowymi liderami.

Na University of Houston przygotowujemy studentów do wyobrażenia sobie swojej przyszłości, pojawienia się liderów i kariery zawodowej, która zmienia świat.

O Houston

Houston, czwarte co do wielkości miasto w kraju, tętni życiem kulturalnym i energetycznym. Ostatnio zyskało uznanie jako kolejne wielkie miasto w Ameryce.

Znany jako kapitał energetyczny świata, miasto jest domem dla 26 firm z listy Fortune 500, drugiego co do wielkości w kraju i największego centrum medycznego na świecie - dzięki czemu Houston jest krajem nieograniczonych możliwości dla studentów UH, czy to poprzez staże czy doświadczenia w terenie w prawdziwym świecie. Możliwości są tak nieograniczone, że 63% UH Alumni żyje i pracuje w mieście. Houston ma także najszybciej rozwijającą się gospodarkę w kraju, a University of Houston odgrywa istotną rolę, generując co roku 3 miliardy dolarów na miasto.

Houston znalazł się na pierwszym miejscu wśród absolwentów szkół wyższych w msnNOW. Badanie uplasowało główne miasta poprzez połączenie wzrostu zatrudnienia, niedrogiego życia i żywych 20-osobowej populacji. Jakość życia Houston i bliskość partnerów badawczych w biznesie i rządzie sprawiają, że miasto jest atrakcyjnym domem dla utalentowanych profesorów i ich rodzin.

Houston jest rozrywkowym miejscem do życia. Magazyn Forbes zwrócił uwagę na całą kulturę, jaką ma do zaoferowania miasto, ostatnio nazywane Houston, "Najfajniejsze miasto Ameryki", świadectwo tego, co Houstonowie znali od lat. Niezależnie od tego, czy chcesz wziąć udział w przedstawieniu w dzielnicy teatralnej, które może pochwalić się ponad 12.000 miejsc, zjeść w jednej z 11 000 restauracji, kibicować lokalnej drużynie sportowej czy cokolwiek innego, Houston oferuje coś dla każdego.

System UH

University of Houston System to grupa dziesięciu publicznych instytucji szkolnictwa wyższego w rejonie Houston, które mają wspólne cele i są zarządzane przez Radę Regentów.

System UH składa się z czterech uniwersytetów i sześciu wieloinstytucjonalnych kampusów regionalnych, które oferują stopnie naukowe we współpracy z uniwersytetami. University of Houston jest największą i najbardziej kompleksową instytucją systemu UH.

Relacje między instytucjami UHS są kolegialne i oparte na współpracy. Punkty łatwo przechodzą z jednej instytucji do drugiej, a uczniowie przenoszą się swobodnie z jednej biblioteki uczelnianej do drugiej. Każda instytucja UHS ma odrębną misję; razem misje i programy instytucji wzajemnie się uzupełniają i wspierają.

Nasza misja

Misją University of Houston jest oferowanie konkurencyjnych w skali kraju i uznawanych na całym świecie możliwości uczenia się, odkrywania i angażowania różnych grup studentów w realnym świecie. University of Houston oferuje pełen zakres programów studiów na poziomie licencjatu, magistra, doktoranta i zawodowej oraz realizuje szeroki program badań i działań twórczych. Jako źródło wiedzy dla społeczeństwa, uniwersytet buduje partnerstwa z innymi instytucjami edukacyjnymi, organizacjami społecznymi, agencjami rządowymi i sektorem prywatnym, aby służyć regionowi i wpływać na świat.

Cele

  • Konkurencyjność narodowa: UH wzmocni swój status konkurencyjnego w skali krajowej publicznego uniwersytetu badawczego, mierzonego przez Carnegie Foundation for Advancement of Teaching i Top American Public Research Universities (TARU) i będzie starał się osiągnąć próg potrzebny do wejścia do Stowarzyszenia Amerykańskich Uniwersytety (AAU).
  • Sukces ucznia: UH będzie miał profil ucznia zgodny z konkurencyjnym w skali kraju publicznym uniwersytetem badawczym, tworząc środowisko, w którym można zapewnić sukces studenta.
  • Awans społeczny: UH zaangażuje się w zaspokajanie regionalnych i państwowych potrzeb siły roboczej, stając się głównym motorem rozwoju społecznego, ekonomicznego i intelektualnego.
  • Konkurencyjność sportowa: UH zapewni studentom wszechstronne doświadczenie edukacyjne iw tym kontekście będzie dążyć do zbudowania najsilniejszego możliwego programu sportowego.
  • Rozpoznanie lokalne i narodowe: UH będzie znane z osiągnięć lokalnych i krajowych.
  • Zasoby konkurencyjne: UH zbuduje bazę zasobów, która umożliwi jej realizację misji i realizację jej wizji.

Wspólne wartości

Głównym celem University of Houston jest stanie się instytucją uznawaną w całym kraju w XXI wieku. Uczelnia będzie przewidywać i reagować na zmieniającą się demografię w coraz bardziej zróżnicowanym i globalnie współzależnym świecie. Wykorzysta swoje zasoby, by:

  • Sprostaj wyzwaniom związanym z kształceniem dynamicznej mieszanki nietradycyjnych i tradycyjnych uczniów.
  • Promuj doskonałość w kontekście badań podstawowych i stosowanych oraz stypendiów.
  • Zidentyfikować i odpowiedzieć na wyzwania gospodarcze, społeczne i kulturowe wpływające na jakość życia w mieście Houston, stanie Teksas i na świecie poprzez edukację, badania i usługi.

Lokalizacje

Houston

University of Houston

Telefon
(713) 743-2255