University of Holy Cross

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Holy Cross położony na zachodnim brzegu rzeki Mississippi, kilka minut od centrum Nowego Orleanu, jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc edukacyjnych na południu.

Uniwersytet został założony w 1916 roku jako Kolegium Matki Bożej Świętej Krzyża, ministerstwo Marianitów Świętego Krzyża i został utworzony, aby kształcić i przygotowywać nauczycieli do pracy w wielu szkołach otwieranych przez Marianitów w całej południowej Luizjanie. Ciągłe, niezachwiane powiązanie Uniwersytetu z wierzeniami sióstr Marianitek i jego korzenie w kształceniu tych, którzy w końcu będą uczyć innych, są częścią fundamentu, który sprawia, że doświadczenie UHC jest tak wyjątkowe.

Dla naszych uczniów oznacza to mniejsze klasy, atmosferę opartą na wierze i bardziej osobistą uwagę hojnego, responsywnego zespołu profesjonalistów. Oznacza to współpracę w ekscytującym, przedsiębiorczym środowisku, w którym zawsze koncentrujemy się na doskonałości. Oznacza to wsparcie współczującego, opiekuńczego wykładowcy i personelu, których celem jest zapewnienie maksymalnego wykorzystania możliwości edukacyjnych.

Ostatecznie oznacza to opuszczenie University of Holy Cross przygotowanego do życia.

Lokalizacje

Nowy Orlean

Address
Woodland Drive,4123
70131 Nowy Orlean, Luizjana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium