Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w różnicy Lerner.

Przez 100 lat Alfred Lerner College of Business

Szansa jest włączona do wszystkiego, co robimy. Naszym zobowiązaniem jest oferowanie wysoce spersonalizowanych kombinacji zajęć, programów nauczania, badań stosowanych, mentoringu, shadowingu, staży i profesjonalnych doświadczeń, które będą wyzwaniem, aby znaleźć to, co najbardziej inspiruje i spełnia.

111678_Keystone_profile2.jpg

Dlaczego Lerner

Wybór tego, co studiować, jest jedną z największych decyzji w twoim życiu. Miejsce, w którym chcesz się uczyć, jest równie ważne.

W Lerner możesz maksymalnie wykorzystać możliwości nauki, innowacji, badań i doświadczenia w jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w kraju. Szansa jest włączona do wszystkiego, co robimy.

Istnieją dziesiątki powodów, dla których warto wybrać Lerner College na swój biznes, ale nasi uczniowie zgadzają się, że te pięć rzeczy w dużej mierze dotyczyło decyzji o wyborze Lernera:

1. Unikalne możliwości

Praktyczne doświadczenia z zakresu uczenia się są bogate w nasze empiryczne ośrodki szkoleniowe, podczas staży w najlepszych firmach, a studenci zarządzają funduszem inwestycyjnym Blue Hen o wartości 2 milionów dolarów. I jest ponad 100 kursów zagranicznych studiów dla studentów i absolwentów.

2. Nasza reputacja

UD i Lerner College są akredytowane przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego. Większość programów biznesowych i księgowych Lerner jest również akredytowanych przez AACSB International.

3. Wyróżniony wydział

Wydział Lerner dba o sukces każdego ucznia. Skupiają się również na stypendiach i badaniach dotyczących ich dziedzin i edukacji biznesowej.

4. Połączenia

Nawiążesz współpracę i nawiążesz kontakty sieciowe z odnoszącymi sukcesy liderami biznesowymi w 30 000 silnej sieci absolwentów Lerner oraz poprzez udział w stażach, klubach studenckich i rozmowach kwalifikacyjnych z najlepszymi firmami.

5. Lokalizacja

Ponad milion firm, w tym ponad 50% wszystkich amerykańskich spółek notowanych na giełdzie i 64% z listy Fortune 500 wybiera Delaware jako swój legalny dom. System sądowy w Delaware ustanawia precedensy w ładzie korporacyjnym dla całego USA

Uczenie się przez doświadczenie

Wiele szkół biznesu uznaje znaczenie rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i zawodowego - zarówno w klasie, jak i poza nią - ale niewielu pasuje do Lernera w zakresie różnorodności i jakości staży, badań, uczenia się usług i innych możliwości uczenia się.

Konkursy biznesowe

Studenci Lerner mają zwyczaj przekraczania oczekiwań, od wygrania konkursu PricewaterhouseCoopers (PwC) w 2013 r., Po wygranie konkursu Research Research Institute (CFA) w regionie Filadelfii w 2015 r. Każdego roku uczniowie rywalizują w programie Rogu w kucu przedsiębiorczości Konkurs finansowania startowego firmy Hatch oraz konkurs w sprawie Carol A. Ammon.

Konferencje

Wraz z uzyskaniem dyplomu biznesowego budujesz sieć i zyskujesz perspektywę dzięki konferencjom, wykładom i seminariom prowadzonym przez Lerner. Prelegentami są znani prezesi firm i często cytowani naukowcy.111679_Keystone_profile1.jpg

Przygotowanie do kariery

Pracownicy i usługi Centrum Doradztwa Zawodowego Lerner pomogą ci zaplanować swoją przyszłość dzięki stażom i programom mentorskim dla studentów studiów licencjackich i magisterskich. Unikalne możliwości, takie jak staż w nurkowaniu Global Enterprise Technology i program stażów absolwentów, wyróżniają Lernera.

Studiować za granicą

Program studiów University of Delaware za granicą znajduje się w pierwszej dwudziestce w kraju. Studenci Lerner College korzystają z perspektywy globalnej, niezależnie od tego, czy uczestniczą w programie studiów licencjackich, tygodniowych studiach podyplomowych za granicą czy w międzynarodowych stażach.

Badania

Poznaj wydział jako mentorów i doradców i współpracuj z nimi w najbardziej innowacyjnych dziedzinach biznesu. Centra badawcze w Lerner obejmują: Centrum Stosowanych Biznesów

Doradztwo

Biuro Lerner of Undergraduate Advising i absolwentów doradców MBA i MS, MS i Ph.D. studenci pomogą ci odkryć wiele okazji, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości edukacji i rozwoju zawodowego.

Organizacje studenckie

Wybierz jedną z wielu organizacji, które będą sprzyjać rozwojowi zawodowemu i budowaniu sieci. Organizacje obejmują: Hospitality Club, Stowarzyszenie Zarządzania Finansami, Stowarzyszenie Młodych Studentów Mniejszości, Krajowe Stowarzyszenie Czarnych Księgowych (NABA), Kobiety w Biznesie, Klub Inwestycyjny Blue Hen, Stowarzyszenie Studentów MBA i inne.

Udogodnienia

Bez względu na to, czy symulujesz strategie funduszy hedgingowych, czy obsługujesz dużą konferencję hotelową, Lerner stawia Cię w centrum akcji dzięki najnowocześniejszym udogodnieniom.

Różnorodność, kapitał i integracja

Lerner jest zaangażowany w tworzenie powiązań i wspieranie dialogów, które wspierają różnorodność i równość.

Misją edukacyjną UD jest oferowanie doświadczeń edukacyjnych, które przygotowują naszych uczniów do życia w coraz bardziej zróżnicowanym i globalnym świecie.

W Lerner cieszymy się z możliwości zrozumienia i docenienia zarówno wspólnego, jak i niepowtarzalnego tła i talentów, które wszyscy oferujemy - studentów, pracowników, wykładowców i społeczności. Naszym celem jest promowanie różnorodności i integracji we wszystkich aspektach życia w firmie Lerner. Łączymy nasze wysiłki na rzecz różnorodności inicjatyw w całym kampusie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Lerner College uznaje, że zarządzanie finansami jest kluczem do zarządzania aktywami i tworzenia aktywów w każdej branży. Program Master of Science in Finance obejmuje za ... [+]

Przygotuj się do zaspokojenia potrzeb finansowych rynku.

Lerner College uznaje, że zarządzanie finansami jest kluczem do zarządzania aktywami i tworzenia aktywów w każdej branży. Program Master of Science in Finance obejmuje zarówno ilościowe, jak i jakościowe aspekty podejmowania decyzji finansowych, w tym zarządzanie ryzykiem, budżetowanie kapitałowe, inwestycje, finansowanie i ład korporacyjny. Przygotuj się na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na pryncypialnych ekspertów finansowych zdolnych do praktycznego, praktycznego rozwiązywania problemów biznesowych.

Najważniejsze elementy programu

Program Lerner MS w zakresie finansów opiera się na teorii finansowej i metodach empirycznych stosowanych przez profesjonalistów zajmujących się finansami przedsiębiorstw, wyceną zabezpieczeń finansowych, modelowaniem finansowym, zarządzaniem portfelem, zarządzaniem usługami finansowymi, zarządzaniem ryzykiem finansowym i ładem korporacyjnym. Program analizuje podstawowe teorie i przypadki najlepszej praktyki w:... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Poszerz swoją edukację i rozwijaj studia w każdym z głównych obszarów księgowości - finansowych, menedżerskich, systemów informatycznych, audytu i podatków, a także wspie ... [+]

Prowadź więcej. Dodaj więcej. Zarabiać więcej.

Poszerz swoją edukację i rozwijaj studia w każdym z głównych obszarów księgowości - finansowych, menedżerskich, systemów informatycznych, audytu i podatków, a także wspierając dziedziny finansów i metody ilościowe.

Przygotuj się na rolę lidera w karierze księgowej, takiej jak księgowość publiczna, doradztwo w zakresie systemów informatycznych, przemysł, finanse lub rząd. Lub przygotować się do dalszych studiów w ramach Ph.D. program prowadzący do kariery w środowisku akademickim.

Najważniejsze elementy programuOpcje koncentracji

Wybieraj spośród koncentracji w systemach analitycznych, kontrolnych, zarządzaniu finansami lub zarządzaniu systemami informacyjnymi, lub stwórz własne dogłębne badanie, łącząc zajęcia fakultatywne.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2.5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Zwiększ swoje umiejętności techniczne i ludzkie dzięki stwardnieniu rozsianym w systemach informatycznych i zarządzaniu technologią. Twój stopień przygotuje Cię do zostan ... [+]

Opanuj technologię i zarządzaj ludźmi.

Zwiększ swoje umiejętności techniczne i ludzkie dzięki stwardnieniu rozsianym w systemach informatycznych i zarządzaniu technologią. Twój stopień przygotuje Cię do zostania cennym pracownikiem, który potrafi zarządzać zmianami i innowacjami w każdej branży - Twój zespół i twój pracodawca będą polegać na twoich umiejętnościach, aby zrozumieć technologię i dobrze zarządzać ludźmi.

Najważniejsze elementy programu

MS w systemach informatycznych i programie zarządzania technologią kładzie nacisk na umiejętności komunikacyjne - wystawiając cię na prezentacje w branży i kwestionując twoją zdolność do syntezy pomysłów poprzez pracę w grupach i pisemne raporty. Ty i inni specjaliści z wczesnej i średniej kariery dodasz swoje doświadczenie w zarządzaniu i biznesie i przygotujesz się do przejścia do ról starszych w swojej organizacji. Stopień ten napędza również osoby z solidnymi umiejętnościami i doświadczeniem w dziedzinie techniki, które chcą przejść do szerszych ról zarządzania.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Jako profesjonalista w branży hotelarsko-gastronomicznej rozpoznajesz potrzebę doskonalenia swoich umiejętności analitycznych i zdobycia szerszego spojrzenia strategiczne ... [+]

Zostań odważnym liderem w branży hotelarsko-gastronomicznej.

Jako profesjonalista w branży hotelarsko-gastronomicznej rozpoznajesz potrzebę doskonalenia swoich umiejętności analitycznych i zdobycia szerszego spojrzenia strategicznego, abyś był gotowy na większą rolę kierowniczą.

Założone marki w branży hotelarsko-gastronomicznej poszukują większego udziału w rynku, a wschodzące marki starają się identyfikować i zdobywać rynki niszowe. Nasz intensywny program pomoże ci przewidzieć przyszłe zmiany i prowadzić z ufnością.

MS w zarządzaniu hotelem gościnnym jest dostępny jako program magisterski lub nie. Opcja jednorocznej nie-tezy jest dla Ciebie idealna, jeśli już pracujesz w szpitalu - umiejętności zarządzania operacyjnego, które zdobędziesz, będą miały natychmiastowy wpływ na twoją karierę. Opcja 2-letniej pracy przygotowuje Cię do kariery naukowej - jej skupienie na badaniach sprawia, że jest to idealny krok do uzyskania tytułu doktora. program.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Mistrz praktyk rachunkowych (MAP) jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają większego znaczenia w rachunkowości jako studenci, ale teraz chcą kontynuować profesjon ... [+]

Przygotuj się na satysfakcjonującą karierę w księgowości.

Mistrz praktyk rachunkowych (MAP) jest przeznaczony dla studentów, którzy nie mają większego znaczenia w rachunkowości jako studenci, ale teraz chcą kontynuować profesjonalną praktykę rachunkowości poprzez studia podyplomowe i przygotować się do przystąpienia do jednolitego egzaminu CPA. Ten program może również okazać się przydatny, jeśli masz przygotowanie akademickie w zakresie rachunkowości i chcesz zaktualizować lub zwiększyć swoją wiedzę o rachunkowości.

Wymagania programoweWymagania wstępne

Możesz mieć specjalizację w dowolnym obszarze podczas studiów licencjackich. Jednak program MAP wymaga od studentów, aby przed rozpoczęciem zajęć zajęli się wprowadzeniem do rachunkowości zarządczej (lub ich odpowiednikami). Jeśli nie posiadasz licencjatu biznesowego, możesz zostać poproszony o ukończenie kilku dodatkowych kursów w celu spełnienia ogólnych wymagań AACSB dotyczących umiejętności, biznesu i zarządzania. Zostanie to ustalone na podstawie wcześniejszych zajęć i nie trzeba go wypełniać przed rozpoczęciem programu MAP.... [-]

Stany Zjednoczone Newark
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1.5 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Lerner MBA

Student testimonials - Naomi Wakaiga

Student testimonials - Alex Brooks

Student testimonials - Olga Archinova

Webinar

Address
19716 Newark, Delaware, Stany Zjednoczone