University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w różnicy Lerner.

Przez 100 lat Alfred Lerner College of Business

Szansa jest włączona do wszystkiego, co robimy. Naszym zobowiązaniem jest oferowanie wysoce spersonalizowanych kombinacji zajęć, programów nauczania, badań stosowanych, mentoringu, shadowingu, staży i profesjonalnych doświadczeń, które będą wyzwaniem, aby znaleźć to, co najbardziej inspiruje i spełnia.

111678_Keystone_profile2.jpg

Dlaczego Lerner

Wybór tego, co studiować, jest jedną z największych decyzji w twoim życiu. Miejsce, w którym chcesz się uczyć, jest równie ważne.

W Lerner możesz maksymalnie wykorzystać możliwości nauki, innowacji, badań i doświadczenia w jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w kraju. Szansa jest włączona do wszystkiego, co robimy.

Istnieją dziesiątki powodów, dla których warto wybrać Lerner College na swój biznes, ale nasi uczniowie zgadzają się, że te pięć rzeczy w dużej mierze dotyczyło decyzji o wyborze Lernera:

1. Unikalne możliwości

Praktyczne doświadczenia z zakresu uczenia się są bogate w nasze empiryczne ośrodki szkoleniowe, podczas staży w najlepszych firmach, a studenci zarządzają funduszem inwestycyjnym Blue Hen o wartości 2 milionów dolarów. I jest ponad 100 kursów zagranicznych studiów dla studentów i absolwentów.

2. Nasza reputacja

UD i Lerner College są akredytowane przez Komisję ds. Szkolnictwa Wyższego. Większość programów biznesowych i księgowych Lerner jest również akredytowanych przez AACSB International.

3. Wyróżniony wydział

Wydział Lerner dba o sukces każdego ucznia. Skupiają się również na stypendiach i badaniach dotyczących ich dziedzin i edukacji biznesowej.

4. Połączenia

Nawiążesz współpracę i nawiążesz kontakty sieciowe z odnoszącymi sukcesy liderami biznesowymi w 30 000 silnej sieci absolwentów Lerner oraz poprzez udział w stażach, klubach studenckich i rozmowach kwalifikacyjnych z najlepszymi firmami.

5. Lokalizacja

Ponad milion firm, w tym ponad 50% wszystkich amerykańskich spółek notowanych na giełdzie i 64% z listy Fortune 500 wybiera Delaware jako swój legalny dom. System sądowy w Delaware ustanawia precedensy w ładzie korporacyjnym dla całego USA

Uczenie się przez doświadczenie

Wiele szkół biznesu uznaje znaczenie rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i zawodowego - zarówno w klasie, jak i poza nią - ale niewielu pasuje do Lernera w zakresie różnorodności i jakości staży, badań, uczenia się usług i innych możliwości uczenia się.

Konkursy biznesowe

Studenci Lerner mają zwyczaj przekraczania oczekiwań, od wygrania konkursu PricewaterhouseCoopers (PwC) w 2013 r., Po wygranie konkursu Research Research Institute (CFA) w regionie Filadelfii w 2015 r. Każdego roku uczniowie rywalizują w programie Rogu w kucu przedsiębiorczości Konkurs finansowania startowego firmy Hatch oraz konkurs w sprawie Carol A. Ammon.

Konferencje

Wraz z uzyskaniem dyplomu biznesowego budujesz sieć i zyskujesz perspektywę dzięki konferencjom, wykładom i seminariom prowadzonym przez Lerner. Prelegentami są znani prezesi firm i często cytowani naukowcy.111679_Keystone_profile1.jpg

Przygotowanie do kariery

Pracownicy i usługi Centrum Doradztwa Zawodowego Lerner pomogą ci zaplanować swoją przyszłość dzięki stażom i programom mentorskim dla studentów studiów licencjackich i magisterskich. Unikalne możliwości, takie jak staż w nurkowaniu Global Enterprise Technology i program stażów absolwentów, wyróżniają Lernera.

Studiować za granicą

Program studiów University of Delaware za granicą znajduje się w pierwszej dwudziestce w kraju. Studenci Lerner College korzystają z perspektywy globalnej, niezależnie od tego, czy uczestniczą w programie studiów licencjackich, tygodniowych studiach podyplomowych za granicą czy w międzynarodowych stażach.

Badania

Poznaj wydział jako mentorów i doradców i współpracuj z nimi w najbardziej innowacyjnych dziedzinach biznesu. Centra badawcze w Lerner obejmują: Centrum Stosowanych Biznesów

Doradztwo

Biuro Lerner of Undergraduate Advising i absolwentów doradców MBA i MS, MS i Ph.D. studenci pomogą ci odkryć wiele okazji, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości edukacji i rozwoju zawodowego.

Organizacje studenckie

Wybierz jedną z wielu organizacji, które będą sprzyjać rozwojowi zawodowemu i budowaniu sieci. Organizacje obejmują: Hospitality Club, Stowarzyszenie Zarządzania Finansami, Stowarzyszenie Młodych Studentów Mniejszości, Krajowe Stowarzyszenie Czarnych Księgowych (NABA), Kobiety w Biznesie, Klub Inwestycyjny Blue Hen, Stowarzyszenie Studentów MBA i inne.

Udogodnienia

Bez względu na to, czy symulujesz strategie funduszy hedgingowych, czy obsługujesz dużą konferencję hotelową, Lerner stawia Cię w centrum akcji dzięki najnowocześniejszym udogodnieniom.

Różnorodność, kapitał i integracja

Lerner jest zaangażowany w tworzenie powiązań i wspieranie dialogów, które wspierają różnorodność i równość.

Misją edukacyjną UD jest oferowanie doświadczeń edukacyjnych, które przygotowują naszych uczniów do życia w coraz bardziej zróżnicowanym i globalnym świecie.

W Lerner cieszymy się z możliwości zrozumienia i docenienia zarówno wspólnego, jak i niepowtarzalnego tła i talentów, które wszyscy oferujemy - studentów, pracowników, wykładowców i społeczności. Naszym celem jest promowanie różnorodności i integracji we wszystkich aspektach życia w firmie Lerner. Łączymy nasze wysiłki na rzecz różnorodności inicjatyw w całym kampusie.

Lokalizacje

Newark

Address
19716 Newark, Delaware, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium