Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Wizja

University of Central Arkansas chce być czołową uczący koncentruje publicznej kompleksowe uniwersytet, uznanym w kraju liderem w jego ciągłym zapisem doskonałości w licencjackich i magisterskich edukacji, przedsięwzięć naukowych i twórczych, a współpraca ze społecznościami lokalnymi, krajowymi i światowymi.

Misja i wartości bazowej

University of Central Arkansas, lider w 21-go wieku, wyższe wykształcenie, jest zobowiązana do doskonałości poprzez dostarczanie wybitnych studentów i kształcenia akademickiego, które pozostaje aktualne i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb tych, którym służy. wydziałów i pracowników Uczelni promowanie intelektualnego, zawodowego, społecznego i osobistego rozwoju swoich uczniów poprzez innowacje w nauce, stypendium i twórczych. Studenci, wykładowcy i pracownicy partnera do stworzenia silnego zaangażowania w społecznościach lokalnych, krajowych i światowych. University of Central Arkansas poświęca się witalności akademickiego, integralności i różnorodności.

Wykonując to zadanie, uczelnia kieruje się następującymi podstawowymi wartościami:

Doskonałość intelektualnej

Wierzymy w ustawicznego rozwoju intelektualnego studentów, wykładowców i pracowników. Jesteśmy zobowiązani do swobodnego prowadzenia wiedzy i ciągłego wzrostu w uczeniu się i nauczaniu.

Wykształconych obywateli: Wierzymy w sukces studentów oraz przygotowanie studentów do prowadzenia skomplikowanych problemów i wyrażania świadomej opinii przez krytycznego myślenia, pisania i mówienia. Biorąc pod uwagę historyczne korzenie naszej instytucji w kształceniu nauczycieli, w tym Fundacja inspiruje wszystkich naszych szkół do współpracy w celu zapewnienia naszym wydziale i studentów promowania doskonałości instruktażowe i kształcenia ustawicznego.

Stypendium: Wierzymy, że studenci i pracownicy naukowi powinni angażować się w rozwój zawodowy i przedsięwzięciach naukowych, które wspierają tworzenie i zastosowanie wiedzy we wszystkich dziedzinach.

Kompetencje kulturowe: Wierzymy, że studenci powinni doświadczyć działań kulturalnych, jak rosną w ich uznania dla różnorodności poglądów i narodów, zarówno wewnątrz, jak i poza nią.

Learning Environment: Wierzymy, że to znakomita infrastruktura fizyczna, wraz z kultury doskonałości we wszystkich naszych przedsięwzięciach, stanowi środowisko, w którym nasi studenci i pracownicy naukowi mogą rozwijać się osobiście i intelektualnie. Wierzymy także w dostarczaniu state-of-the-art przestrzenie uczenia się.

SPOŁECZNOŚĆ

Cenimy i szacunek jako nasz największy atut to ludzie, którzy tworzą naszą społeczność-studentów, wykładowców i pracowników, a także osoby związane z nami poprzez powiązania z naszej lokalnej społeczności i regionu, w stanie Arkansas, naszego narodu, a świat. Oznacza to, że uważamy, że ludzie są w centrum naszej instytucji.

kolegialność: Wierzymy w procesie wspólnego podejmowania decyzji w oparciu o produktywnych synergicznych interakcji wśród naszych studentów, wykładowców i pracowników, a także dyscyplin w dążeniu do celów instytucjonalnych.

Związki partnerskie: Naszym celem jest promowanie działań pomocowych, edukację społeczną i współpracę z podmiotami otoczenia. Wierzymy w współpracując z mieszkańcami naszego regionu, państwa, narodu i świata, jak również tych organizacji i ich części składowych, z którymi pracujemy.

Bezpiecznego i zdrowego środowiska: Promujemy bezpiecznego, zdrowego i zrównoważonego środowiska, gdzie nasi członkowie społeczności mogą rozwijać się osobiście i społecznie całych istot zobowiązań w celu poprawy ich środowiska.

Usługa: Wierzymy w dzieleniu się z naszymi akademickich i kulturalnych zasobów i wiedzy ze społeczeństwem, instytucji edukacyjnych, przedsiębiorstw, ośrodków kultury oraz instytucji publicznych i non-profit, w razie potrzeby. Pracujemy, aby umożliwić studentom zintegrować większego świata, aby promować zaangażowanie w służbie publicznej poprzez edukację empirycznej. Wydział i personel służyć naszym składniki państwowych i lokalnych, dzieląc się swoją energię, talenty i doświadczenie.

Różnorodność

Naszym celem jest przyciąganie i wspieranie różnorodnych studentów, wykładowców i pracowników i ludności wielokulturowych rozszerzone możliwości uczenia się. Cenimy sobie możliwość pracować, uczyć się i rozwijać w społeczności, która obejmuje różnorodność jednostek i pomysłów, w tym rasy, pochodzenia etnicznego, religii, przekonań duchowych, pochodzenie narodowe, wiek, płeć, stan cywilny, społeczno-gospodarczym tle, orientacji seksualnej, fizycznej umiejętności, przekonania polityczne i perspektywy intelektualnej.

Rekrutacja i retencji: Jesteśmy aktywnie kontynuować i starać się zachować zróżnicowaną studentów, wykładowców i pracowników.

Wsparcie: Dbamy o najwyższą jakość akademickich i upewnić się, że nasze programy pozostają innowacyjne i dostosowane do ciągle zmieniających się i zróżnicowanych potrzeb tych, którym służymy.

Wiedza: Dążymy do zwiększenia interakcji i zrozumienia między różnymi grupami i pielęgnować wzbogacone możliwości uczenia się w globalnej społeczności.

Integralność

Jesteśmy zobowiązani do zachowania etycznego i odpowiedzialnego w naszych własnych działań oraz opracowanie takiego samego zaangażowania w naszych studentów, sprzyjając w ten sposób osoby, które będą posiadać umiejętności, wiedzę i zdolność do zdecydowanego zaangażowania się w zróżnicowanym i zmieniającym się świecie. Nasze zobowiązanie rozciąga się na wszystkich poziomach naszego kampusu do stworzenia klimatu etycznego zachowania, szacunku, odpowiedzialności i zaufania.

Etyka: Wierzymy w zachowaniu uczciwości, odwagi i zaufania.

Szacunek: Wspieramy społeczności i klimat szacunku i troskliwość wśród studentów, wykładowców, pracowników i ludzi z naszej społeczności, państwa, narodu i świata.

Odpowiedzialność: Zobowiązujemy się do bycia odpowiedzialną w naszej działalności na wszystkich poziomach instytucji, w tym ciągłej oceny naszych programów akademickich i przejrzystości w naszych postępowaniach podatkowych i operacyjnych.

Zaufanie: Cenimy i nieustannie stara się zdobyć zaufanie opinii publicznej we wszystkich naszych działaniach i słowach.

-Adopted Przez UCA Kuratorium, 6 maja 2011

Akcja afirmatywna

Twierdząca Akcja Oficer opinie reklamy dla wszystkich stanowisk pracowniczych dla brzmienia i umieszczenia publikacji. Oficer ten kontroluje również proces wyszukiwania i ekranowania przed złożył ofertę zatrudnienia. Reklamy na stanowiska wykładowców i niesklasyfikowanych są umieszczane w Chronicle of Higher Education w sposób rutynowy i większość wydziałów reklamować w publikacjach związanych z danej dyscypliny naukowej lub związanych z funkcją danej jednostki. Reklamy pozycjach sklasyfikowane są umieszczane w publikacjach lokalnych i całym stanie. Pozycje są reklamowane w Log Cabin Demokratów i Demokratów w Arkansas Gazette w uzasadnionych przypadkach. Komunikaty pozycji są również publikowane na odpowiednich stronach internetowych. Dodatkowo, każdy sklasyfikowany wakat pozycji, która występuje na terenie kampusu UCA jest notowana z Wydziału Bezpieczeństwa Pracy w Arkansas.

Economic Impact Study

Badanie to przedstawia wpływ UCA wywiera na rozwój gospodarczy i kariery studentów oraz jakości życia obywateli w obszarze usług uniwersytetu.

Raport został przygotowany przez Iowa firmy opiera Emsi, wiodącego dostawcy oddziaływania społeczno-ekonomicznego i narzędzi planowania strategicznego na uczelni w USA i Kanadzie. Firma wykorzystała dwa główne analiz do przeprowadzenia badań - inwestycje i wzrost gospodarczy.

Niektóre z najważniejszych raportu to:

  • Podatnicy zobaczyć stopę zwrotu na poziomie 7,9 procent z inwestycji w UCA.
  • UCA każdego roku przyczynia się w sumie $ 96,6 milionów dochodu dla gospodarki UCA Service Area.
  • Za każdego dolara studenci inwestować w UCA, otrzymują skumulowana $ 5.30 wyższych dochodach przyszłości.
  • Średni roczny dochód dodany z powodu działań UCA i jego byłych studentów wynosi $ 426,1 miliona dolarów.

Wstać, wyjść i zaangażować!

Życie studenckie stwarza możliwości nauki, przywództwa, budowania społeczności, twórczej ekspresji, wolontariacie, mentoringu i wiele, wiele więcej.

UCA oferuje ponad 200 organizacji studenckich, klubów i zajęć rekreacyjnych, aby pomóc uczniom zaangażować się w życie w kampusie, i stać się aktywnymi członkami społeczności UCA.

Czym jest The Bear Den?

The Bear Den jest promocja studentów doprowadziło sportowe i szkoły duch organizacji. Organizujemy rajdy, PEP-burty, Midnight Madness przywódcy nożna krzyczeć Homecoming Działania, Dzień rodzinny, i wiele, wiele więcej!

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

University of Central Arkansas

Naszym celem jest zapewnienie studentów możliwość skoncentrowania się na nauce, praktyce i nauczaniu Creative Writing w silnie skupionej programu pisania uczył głównie pr ... [+]

Dziękujemy za zainteresowanie w Arkansas Writers MSZ Programu. Koniecznie sprawdź inne linki na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej o naszym programie. Poniżej znajduje się krótki opis naszego programu i co mamy nadzieję, że może zrobić dla ciebie.

Arkansas Pisarze MSZ jest pisanie intensywny program studio Creative Writing, który jednoznacznie przygotowanie absolwentów do kariery na piśmie pedagogikę i publikowania.

Naszym celem jest zapewnienie studentów możliwość skoncentrowania się na nauce, praktyce i nauczaniu Creative Writing w silnie skupionej programu pisania uczył głównie przez autorów dla pisarzy. W ciągu 60 godzin, w tym trzyletni program zapewnia, że ​​absolwenci zbudować multi-rodzajowe tła w popularnej dyscypliny Creative Writing poprzez warsztaty, kursy, tworzy tematy kursy, szeroki wybór zajęć oraz specjalistycznemu kształceniu i practicums edycji. Aby zapewnić zindywidualizowane uwagę, program będzie przyznać, od 5 do 8 uczniów rocznie. W trzecim roku program będzie prowadzić rejestrację około 15 studentów. Po przeszkoleni, niektórzy uczniowie będą oferowane mentorem staże absolwentów do nauczania wprowadzające zajęcia licencjackich na piśmie; inni otrzymają działów wsparcia jako asystentów w Centrum Pisania. Programy sponsorowane i Torreyson Biblioteka w UCA również zastawione swoje poparcie dla zatrudniania absolwentów w ramach proponowanego programu MFA w Creative Writing. Wszyscy studenci będą zakończyć projekt pracy magisterskiej.... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Master of Fine Arts w formie filmowej jest godzina kredytowej stopień terminalu trzech lat, 60. Po zakończeniu programu MFA, absolwenci będą pełne kwalifikacje do nauczan ... [+]

Master of Fine Arts w formie filmowej jest godzina kredytowej stopień terminalu trzech lat, 60. Po zakończeniu programu MFA, absolwenci będą pełne kwalifikacje do nauczania na poziomie uniwersyteckim lub rywalizować w ciągle zmieniającym się krajobrazie przemysłu filmowego. Program kładzie nacisk umiejętności produkcyjnych zarówno poprzez serię seminariów produkcji i projekt pracy. Ponadto, studenci są zobowiązani do uczęszczania na kursy w formie pisemnej, historii i teorii, w celu stworzenia bardziej dobrze zaokrąglone edukacji. Od studentów oczekuje się zapisać w pełnym wymiarze czasu i wziąć dziewięć punktów w semestrze. Studenci ukończą dwa lata w pełnym wymiarze godzin pracy oczywiście. W trzecim roku studenci pisać, bezpośrednia, produkcji i edytować film dyplomowy (około 30 minut).... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Master of Arts (MA) w nauczaniu matematyki Oferuje kursy matematyczne opracowane w celu zwiększenia zawartości matematycznej wiedzy nauczycieli szkół średnich i przygotow ... [+]

[1. Wstęp Master of Arts (MA) w nauczaniu matematyki Oferuje kursy matematyczne opracowane w celu zwiększenia zawartości matematycznej wiedzy nauczycieli szkół średnich i przygotowanie kandydatów do nauki w college'u lub prowadzić dalsze studia. Program jest tak skonstruowany, że nauczyciel może wykonać wymagane kursy poprzez udział dwa kolejne lata i rejestrując się w kursach wieczorowych podczas przerywanych jesienią i wiosną semestry lub poprzez udział w pełnym wymiarze czasu pracy przez cały rok, w tym zarówno pod względem letnich. Dla tych kandydatów, biorąc pod uwagę bardziej zaawansowane studia, opcja dostępna jest również teza wystawiać kandydatów do badań metody w nauczaniu matematyki. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Wydział Historii na Uniwersytecie Central Arkansas ma zaszczyt zaoferować rygorystyczny kompleksowych programów rozwoju magistra, który jest konsekwentnie klasyfikowana j ... [+]

Wydział Historii na Uniwersytecie Central Arkansas ma zaszczyt zaoferować rygorystyczny kompleksowych programów rozwoju magistra, który jest konsekwentnie klasyfikowana jako jeden z najlepszych w kraju. Nasz program nauczania Seminarium oparte zapewnia miejsca do poszerzenia wiedzy treści, wprowadzając historiografii i praktykowania metod badawczych w kursach przeznaczonych do produkcji oryginalnych badań.

Jesteśmy dumni, że w szkoleniu studentów do naukowców i nauczycieli na wszystkich poziomach kształcenia i kariery zawodowej poza środowiskiem akademickim. Nasi studenci mają zapisał się do programów doktoranckich, takich jak University of Chicago i University of Arkansas, Fayetteville. Mają rozpoczęła lub kontynuowała wypełnianie kariery w centrum prezydenckiej Clintona, Muzeum Old State House, w różnych szkołach publicznych i czarterowych.... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Master w programie angielskiej na UCA oferuje odjazdowy wydziału, trzy utwory na ukończeniu stopnia, unikalne możliwości poza klasą (staże podyplomowe, staże, itp), oraz ... [+]

Master w programie angielskiej na UCA oferuje odjazdowy wydziału, trzy utwory na ukończeniu stopnia, unikalne możliwości poza klasą (staże podyplomowe, staże, itp), oraz niewielki program o wysokim stosunku wykładowców-to-studenta. Kochamy to co robimy i jesteśmy podekscytowani pracować studentów.

Absolwent Praktyki, Staże i unikalnej możliwości uczenia się: Obecnie oferujemy trzy staże podyplomowe Dział każdego roku, które stanowią cenne doświadczenie w następujących miejscach: pomocników przy produkcji czasopiśmie poezji, Slant; pracy z wykładowców w projektach badawczych; ułatwianie działalności licencjackich społeczeństwa angielskiego; i koordynowanie College of Liberal Arts Studenckim Sympozjum Badań. (Staże Absolwent dysponują skromnym stipend- $ 9.333-paid w ciągu dziewięciu miesięcy). Od czasu do czasu, oferujemy zaawansowanych studentów okazję uczyć własne szkolenie wprowadzające literaturze. (Absolwenci, którzy uczą kurs płaci $ 2.600 na semestr). Wraz z praktyki i możliwości nauczania, również może pomóc uczniom bezpiecznych praktyk. Koordynator działu staż może pracować z studentów indywidualnie, aby stworzyć wyjątkowe możliwości uczenia się o kredyt absolwent być uzyskane podczas pracy w społeczności. Ostatnio, podczas praktyki i staże wzbogacenie kształcenia akademickiego, sam zajęć absolwent umożliwia studentom do skorzystania z zasobów w państwie. Kurs Metody badawcze, na przykład, regularnie zapoznaje studentów z badań archiwalnych w Narodowym Centrum Badań Sequoyah w Little Rock, największym repozytorium Indian amerykańskich Drukuj Kultury świata. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
30 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Wszyscy absolwenci będą podwyższane co najmniej zaawansowany wysokie umiejętności poziomu w czterech umiejętności (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie), zgodnie z nor ... [+]

Przeznaczony dla studentów z licencjat w hiszpańskim, ten program będzie rozszerzyć swoją wiedzę w języku hiszpańskim, kultury i literatury, a jednocześnie przynosząc Ci być na bieżąco z aktualnymi zagadnieniami latynoskich studiów.

Wszyscy absolwenci będą podwyższane co najmniej zaawansowany wysokie umiejętności poziomu w czterech umiejętności (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie), zgodnie z normami określonymi przez Amerykańską Radę Nauczycieli Języków Obcych (ACTFL). Absolwenci nabędą kompetencji międzykulturowych, które będą im służyć w różnych możliwości kariery, w tym edukacji, biznesu i administracji publicznej.

Absolwenci którzy uzyskali certyfikat nauczyciel może skorzystać z ich absolwentów studiów dodać ESL i / lub P-8 poparcia dla ich świadectwa.... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

prac dyplomowych w muzyce jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych szkoleń zawodowych. Master of Music w studia edukacji muzycznej zapewnia zaawansowaną analizę n ... [+]

prac dyplomowych w muzyce jest przeznaczony do dostarczania zaawansowanych szkoleń zawodowych. Master of Music w studia edukacji muzycznej zapewnia zaawansowaną analizę nauczania muzyki w szkołach podstawowych i średnich i przygotowania zawodowego dla tych, którzy posiadają już certyfikat wstępny. Inny mistrz stężeniach Muzyka dostarczenie specjalistycznego badania wydajności, Dyrygentury i Teorii Muzyki. Absolwent Praktyki są dostępne we wszystkich obszarach i są przyznawane na podstawie zasług. Dla teorii, wymagany jest wynik 75% lub lepiej na wejście teorii muzyki egzaminu UCA. Pod kątem wydajności i prowadzenie obszarów, konieczne jest przesłuchanie aneks wydziału. Za prowadzenie i obszarów edukacji, wymagana jest nagrany występ zespołu wnioskodawcy.... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
31 - 34 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Założona przez Kolegium Edukacji na University of Central Arkansas, program MAT przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów w połowie kariery i absolwentów wyższyc ... [+]

Założona przez Kolegium Edukacji na University of Central Arkansas, program MAT przygotowuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów w połowie kariery i absolwentów wyższych być nauczycielami Arkansas klasie.

Program studiów absolwent MAT jest:

Przeznaczony dla osób bez poświadczeń nauczania, ale którzy pomyślnie ukończyli tytuł licencjata i chcą zostać nauczycielem w szybki sposób. Mają pomóc potencjalnych nauczycieli, osoby posiadające tytuł licencjata w obszarze zawartości, aby stać się uprawiania wychowawców. A 36 do 39-godzinny program studiów absolwent z dwoma utworami: 4-8 średniego szczebla (39 godzin) i średnie (K-12, 4-12, i 7-12). Począwszy od jesieni 2017 roku, program MAT będzie miała 3 utwory: K-6, średniego szczebla, a średnie (K-12, 4-12 i 7-12). Wszystkie utwory będą 39-godzinne programy studiów absolwent. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 - 39 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

MSc

University of Central Arkansas

Celem programu studiów doktoranckich w mediateka i technologie informacyjne jest przygotowanie osób do pozycji zawodowej w różnych informacji i placówkach oświatowych. Pr ... [+]

Witamy Mistrzów mediateka i program technologie informacyjne w UCA. Program Biblioteka Mediów i Technologii Informacyjnych jest uznanym w kraju przez Amerykańskie Stowarzyszenie Bibliotek Szkolnych w przykładowym programie biblioteki szkolnej w Stanach Zjednoczonych z 99% PRAXIS II zawartości kursu przejścia w szkole mediateka, program libm posiada jeden z największych programów podyplomowych dla Bibliotek szkolnych w stanie Arkansas.

Informacje ogólne o programie Celem programu studiów doktoranckich w mediateka i technologie informacyjne jest przygotowanie osób do pozycji zawodowej w różnych informacji i placówkach oświatowych. Program Biblioteka Mediów i Technologii Informacyjnych, znajdującej się w Wydziale przywództwo, jest przeznaczony dla osób, które mogą być (1) Praca planowania w szkole centrów multimedialnych biblioteki w podstawowych, średnich i poziomów wtórne rejonowych oraz w regionalnych spółdzielni oświatowych lub, (2) planowania kariery jako dzieci i młodzieży w bibliotekarzy publicznych, uczelni i specjalnych ośrodków informacyjnych. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Departament elementarnych, umiejętności i edukacja specjalna w Kolegium Edukacji ma zaszczyt zaoferować MSE w Reading Program. Ten NCATE / ILA akredytowanym Program zapew ... [+]

Departament elementarnych, umiejętności i edukacja specjalna w Kolegium Edukacji ma zaszczyt zaoferować MSE w Reading Program. Ten NCATE / ILA akredytowanym Program zapewnia absolwentów kandydatów z możliwością rozszerzenia ich obszary uzyskaniu pozwolenia poprzez realizację stopnie naukowe. Wszyscy członkowie absolwent wydziału są dedykowane do doskonałości w swoim zawodzie i otrzymali nagrody i uznanie przywództwa, nauki i służby do obszarów, w których uczą.

Główne cele tego programu to: 1) przygotowanie specjalistów do czytania / autokary alfabetyzacji / z zaawansowanej wiedzy, strategii, umiejętności przywódczych i profesjonalnych dyspozycje, które pozwolą im pracować z walczących czytelników i pisarzy, pomoc innych nauczycieli w klasie w różnych aspektach nauczania, i prowadzić program odczytu / alfabetyzacji w szkołach publicznych i innych instytucji; 2) Nauczyciele pomagają poprawić swoją dyspozycję w klasie czytania / alfabetyzacji. Program został zaprojektowany w celu spełnienia standardów wydajności Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE / Warszawa), Międzynarodowego Literacy Association (ILA) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Technologii w Edukacji (iste).... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Master of Science in Applied Computing jest zaprojektowany, aby zapewnić intensywne przygotowania w obu koncepcji i technik związanych z zastosowaniami systemów komputero ... [+]

Cele i efekty Master of Science in Applied Computing jest zaprojektowany, aby zapewnić intensywne przygotowania w obu koncepcji i technik związanych z zastosowaniami systemów komputerowych. Cele programu dla absolwentów są: Być w stanie zidentyfikować znaczące przyłożonych problemów obliczeniowych oraz do prowadzenia prac badawczych aplikacji napędzane niezależnie lub w ramach akademickiego, biznesu, przemysłowej lub innego środowiska zawodowego, prawnych i etycznych ram; Mieć możliwość zastosowania teorii, zasad i pojęć z technologiami do twórczego projektowania, rozwijania i weryfikacji obliczeniowych dostępnych rozwiązań integrujących systemy oprogramowania i sprzętu, aby rozwiązać problemy w odmianie domen aplikacyjnych dla osób, grup i organizacji; Rosną jak starsze zawodowych i być zdolne i gotowe do podjęcia funkcji kierowniczych z zaawansowaną znajomością informatyki i zastosowań w między- i poprzecznych obszarach dyscyplinarnych; Zachować obecny w dziedzinie poprzez kontynuację rozwoju zawodowego i rozwoju, aby przejść samodzielnie wybranych ścieżek kariery i przyczynić się do społeczeństwa. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
34 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Master of Science (MS) programu matematyki stosowanej Oferuje kursy matematyczne opracowane w celu przygotowania kandydatów do pracy w agencjach rządowych lub biznesowych ... [+]

[1. Wstęp Master of Science (MS) programu matematyki stosowanej Oferuje kursy matematyczne opracowane w celu przygotowania kandydatów do pracy w agencjach rządowych lub biznesowych, albo prowadzić dalsze studia. Dzięki zastosowaniu techniki nauczane w tych kursach do biznesu, inżynierii, planowania i innych obszarach istotnych problemów można badać za pomocą analitycznych, statystycznych i metod numerycznych. Aby absolwenta, kandydaci muszą zdać dwa egzaminy kompleksowe w ostatnim semestrze. Dla tych kandydatów, biorąc pod uwagę bardziej zaawansowane studia, opcja teza jest dostępny w miejsce wszechstronnych egzaminów wystawiać kandydatów do badań metody w matematyce stosowanej. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
30 - 33 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Hotel mieści się w Zakładzie Psychologii i porady w College of Zdrowia i Behavioral Sciences, program podkreśla tożsamości zawodowej psychologów szkolnych w ramach szersz ... [+]

Opis programu Zadaniem 60-godzinny specjalistą poziomie NASP akceptację Psychologii Szkoła MS Program na University of Central Arkansas jest przygotowanie wjazdu psychologów szkolnych poziom zastosowania opartych na naukowych podstawach psychologicznych i edukacyjnych zasad i praktyk we wszystkich wymiarach ich pracy zawodowej. Oczekuje się, że absolwenci programu być odblaskowe i kompetentnych specjalistów popełnione w celu zwiększenia zrozumienia ludzkich zachowań, stały rozwój zawodowy, najlepsze praktyki w dziedzinie psychologii szkolnej, szacunku i różnorodności kulturowej oraz normy etyczne praktyki zawodowej przegubowy przez American Psychological Association ( APA) oraz Krajowe Stowarzyszenie Psychologów Szkolnych (NASP). ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
60 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Program studiuję Personnel Services i Administracji (CSPA) zapewnia profesjonalne przygotowanie do studentów poszukujących usług dla studentów pozycje w obu dwuletnich i ... [+]

Program studiuję Personnel Services i Administracji (CSPA) zapewnia profesjonalne przygotowanie do studentów poszukujących usług dla studentów pozycje w obu dwuletnich i czteroletnich instytucji policealnych. Program ma charakter interdyscyplinarny, aby przygotować dla administratorów usług dla studentów różnych obszarów odpowiedzialności, w tym kwestie prawne / etycznych kampusu klimatu i różnorodności, finansów, budżetowania, pisanie o dofinansowanie, oceny, przywództwa i.

Zgodne ze standardami i przekonań podanych przez ACPA: Student Wychowawcy Międzynarodowych NASPA: Student Affairs administratorów w szkolnictwie wyższym, a Rada for Advancement of Standards (CAS), pole UCA za studiów oferuje możliwości, aby doświadczyć ekscytującego relacji między teorią a ćwiczyć. Od studentów oczekuje się sprostać wyzwaniom zajęć intelektualnych, staże i zaangażowania zawodowego, podczas uczestniczenia w doświadczenia prowadzące do zrozumienia rozwoju studentka, Kolegiata subkultur, dynamiki organizacyjnych oraz charakter szkolnictwa wyższego nauki.... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Master of Science in School Leadership, zarządzanie i administrację (SLMA) odzwierciedla Kolegium historycznej misji Edukacji i zaangażowanie w przygotowanie liderów do P ... [+]

Informacje ogólne o programie Master of Science in School Leadership, zarządzanie i administrację (SLMA) odzwierciedla Kolegium historycznej misji Edukacji i zaangażowanie w przygotowanie liderów do P-12 szkół. Departament Studiów Leadership oferuje wydajność na bazie 34 kredytowej godzinny program studiów dla budownictwa i administratorów nauczania / programu. Programy studiów są dostępne dla osób posiadających stosowne stopnie mistrzowskie. Program korzysta z wielu technologii 21 wieku, autentycznych ocenach i spersonalizowanych staży.

Program SLMA wykorzystuje hybrydowy system dostarczania z kombinacją tablica, tablica Współpracuj (VoIP Virtual Classroom) i / lub spotkań klasowych twarzą w twarz. Kandydaci mają bezpośredni i indywidualny kontakt ze swoimi profesorami w małych ustawieniach klasowych. SLMA cieszy średni współczynnik wielkości klasa 15: 1.... [-]

Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Poradnia zdrowia psychicznego Program jest tak skonstruowany, że może on służyć jako terminal stopnia lub jako podstawa dla przyszłych doktorantów. Wielu absolwentów tego ... [+]

Opis programu Poradnia zdrowia psychicznego Program jest tak skonstruowany, że może on służyć jako terminal stopnia lub jako podstawa dla przyszłych doktorantów. Wielu absolwentów tego programu ustalić prywatne praktyki lub pracy w różnych ośrodkach zdrowia psychicznego, agencjach wspólnotowych i szpitalach. Program składa się z sześćdziesięciu godzin (60) semestr kursu pracy w tym jeden semestr stażu. Absolwenci mogą stać licencjonowanych doradców zawodowych przez Radę Arkansas Egzaminacyjną w poradnictwie.

Student Learner Outcomes Absolwenci programu będzie miał wiedzę na temat różnych teorii poradnictwa i technik terapeutycznych i być w stanie wykazać ich właściwe wykorzystanie w różnych populacjach. Absolwenci programu będzie zyskały wystarczającą wiedzę na temat etycznych i profesjonalnych standardów opieki skutecznie zaangażować się w terapeutycznym powiązania w otoczeniu doradczej. Absolwenci programu będzie otrzymali odpowiednie szkolenie, aby umożliwić im stać licencjonowanych doradców zawodowych, w stanie Arkansas. Absolwenci programu będzie z powodzeniem wejść do zawodu zdrowia psychicznego. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
60 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

University of Central Arkansas oferuje Master of Science (MS) w szkole doradztwa zawodowego. Program studiów składa się z 48 godzin w semestrze, w tym praktyka i polowych ... [+]

Informacje ogólne o programie University of Central Arkansas oferuje Master of Science (MS) w szkole doradztwa zawodowego. Program studiów składa się z 48 godzin w semestrze, w tym praktyka i polowych staż doświadczeń. Program oferowany jest w formie on-line, które obejmuje przede wszystkim synchroniczne klasy sesje z okazjonalnych asynchronicznych i twarzą w twarz sesji w głównym kampusie UCA w Conway, AR. Celem tego programu jest przygotowanie profesjonalnych doradców szkolnych do tworzenia, wdrażania i utrzymania kompleksowych programów poradnictwa szkolnych rozwojowe oparte na normach państwowych i narodowych. Program Program jest wyrównany Ameryki pedagogiem szkolnym, National Association model i Departamentu Arkansas wyższych standardów edukacyjnych. Podstawowym celem programu jest szkolenie doradców zawodowych w szkołach, aby stać się liderami, współpracownicy i zwolennicy w ich szkole, społeczności i zawód poradnictwa szkolnego. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
48 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Zaawansowana znajomość zasad biologicznych i metodologii badań jest często wymagane w przypadku stanowisk w przemyśle, badaniach i organizacji edukacyjnych lub przyjęcia ... [+]

Cel Zaawansowana znajomość zasad biologicznych i metodologii badań jest często wymagane w przypadku stanowisk w przemyśle, badaniach i organizacji edukacyjnych lub przyjęcia na studia doktoranckie lub profesjonalnych. Studenci w programie Master of Science są instrukcje w szerokości biologii sub-dyscyplin i mają możliwość prowadzenia badań ukierunkowanych kierowany przez absolwenta wydziału w obszarze swojego wyboru. Cele Master of Science Program jest rozwijanie niezależnych umiejętności badawcze studenta, w celu wzmocnienia naukowych umiejętności komunikacyjnych ucznia oraz do zwiększenia prawdopodobieństwa studenta zdobycia zatrudnienia w dziedzinie biologicznego lub udane przyjęcie na studia doktoranckie i zawodowych. Na przyjęciu, studenci muszą złożyć następujące: Stosowanie do Graduate School Aplikacja Biologia wysłane do koordynatora Biologia Graduate. Wszyscy kandydaci są zachęcani do kontaktu Wydział Biologii zidentyfikować potencjalny doradca (y). Kandydaci, którzy nie są przekazywane z wydziału są mało prawdopodobne, aby być dopuszczone. Wyniki dla ogółu testu GRE wysłanym do Graduate School. Również zgłosić swoje wyniki bezpośrednio do koordynatora Biologia Graduate. Dla asystentury nauczania, uczniowie muszą dostarczyć następujące dokumenty: Wniosek o asystenturę nauczania wysyłane do Graduate School. Zalecenia i terminy dotyczące uzyskania asystenturę nauczania można znaleźć pod następującym pliku. Przynajmniej dwa listy polecające wysłane do koordynatora Biologia absolwenta. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
30 - 34 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Departament Wykonania i Sport Science oferuje Master of Science z opcją teza / non-tezy. Stopień MS ma na celu opracowanie wysoki poziom wiedzy i kompetencji w wielu różn ... [+]

MS Exercise Science Departament Wykonania i Sport Science oferuje Master of Science z opcją teza / non-tezy. Stopień MS ma na celu opracowanie wysoki poziom wiedzy i kompetencji w wielu różnych programów zawodowych związanych z dyscypliną-pedagogicznej, fitness, przywództwa sportowego. Stopień jest stopień wielofunkcyjne, które można przygotować kandydata do nauki lub do użytku w obszarze zewnętrznym polu edukacji. Ten stopień, w szczególności z możliwością pracy dyplomowej, może również służyć jako przygotowanie do pracy na poziomie doktoranckim.

Wstęp Program oraz wymogów dotyczących utrzymania Dopuszczenie do absolwentów studiów i dopuszczenia do kandydata na Master of Science w Exercise Science będą takie same, jak określono w obecnym Graduate Bulletin. Raport wynik na Graduate Record Examinations (GRE) General sekcji muszą być złożone przed przyjęciem do szpitala. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Program Absolwent Nauk rodzinnych i Konsumentów prowadzi do magistra. Program został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb wykwalifikowanych studentów przygotowujący ... [+]

Program Absolwent Nauk rodzinnych i Konsumentów prowadzi do magistra. Program został zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb wykwalifikowanych studentów przygotowujących się do rodzin i Nauki Consumer kariery w biznesie, edukacji, szpitale, przemysł, rząd, agencje wspólnotowe, oraz do wprowadzania adoctoralprograminFamily i Nauki dla konsumentów lub w pokrewnej dyscypliny.

WARUNKI PRZYJĘĆ Wstęp na stopień magistra w rodzinie i Nauk Konsumenckich wymaga, aby student posiada tytuł licencjata w rodzinie oraz Consumer Sciences lub sojuszniczego obszaru i spełniają wymagania stawiane kandydatom na studiach. W uzupełnieniu do wymagań wstępnych do szkoły absolwent, zad... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 - 36 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Central Arkansas

Mistrz Geographic Information Systems (MGIS) stopień jest wzorowana internetowych programów Executive MBA. Studenci, którzy zapiszą się w stopniu będzie idealnie mieli po ... [+]

Stopień Master of GIS (To jest online stopnia) Mistrz Geographic Information Systems (MGIS) stopień jest wzorowana internetowych programów Executive MBA. Studenci, którzy zapiszą się w stopniu będzie idealnie mieli poprzednią GIS zajęć (wziąwszy co najmniej jeden kurs GIS na poziomie licencjackim lub absolwentów) lub być obecnie stosowane w sytuacji, która wymaga korzystania z usług GIS lub informacyjnych GIS oparte (tj albo GIS profesjonalnym poszukuje większego szkolenia lub kogoś, kto musi zarządzać pracowników GIS lub kto potrzebuje informacji z GIS do wykonywania jego / jej pracy).

Minimalne wymagania wstępne Aby zarejestrować się w Magister studiów GIS, studenci muszą spełniać wymogi mają być dopuszczone do UCA Graduate School, jak określono w Graduate Biuletynie, w tym: 1) licencjat, 2) GPA 3,0 i 3) każdy student musi pomyślnie ukończyli przynajmniej jeden kurs GIS kolegium poziomie lub może być obecnie zatrudniony w agencji / biznesu, gdzie GIS jest często używany przez studenta. W porozumieniu z Dr. Jeff Allender, przewodniczący Wydziału Geografii, będą brane pod uwagę wyjątki # 3. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 - 36 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

UCA Mistrz Rachunkowości (MACC) zapewnia zaawansowane, szczegółowe szkolenie w zakresie rachunkowości, biznesu i przywództwa dla tych osób, które prowadzą lub poszukujący ... [+]

Rozwijanie Profesjonalista rachunkowe w formie stypendium, przywództwa, komunikacji i badań. UCA Mistrz Rachunkowości (MACC) zapewnia zaawansowane, szczegółowe szkolenie w zakresie rachunkowości, biznesu i przywództwa dla tych osób, które prowadzą lub poszukujących pracy zawodowej w dziedzinie rachunkowości. Z powodu ciągłych zmian w globalnym środowisku biznesowym, księgowi muszą głębszy i szerszy wiedzy niż kiedykolwiek wcześniej. Program macc pomaga zapewnić studentowi umiejętności niezbędne, by odnieść sukces w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. Program jest wszechstronny i rozwija koncepcyjnej i technicznej kompetencji uczniów księgowego, umiejętności komunikacyjnych, zdolności badawczych i analitycznych oraz umiejętności przywódczych. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Stopień Master w Advanced Studies w Teacher Leadership (Astl) jest godzina 30-kredytowej studiów on-line na celu wzmocnić i rozszerzyć istniejącą wiedzę, umiejętności i d ... [+]

Program Astl Wyższe Stopień Master w Advanced Studies w Teacher Leadership (Astl) jest godzina 30-kredytowej studiów on-line na celu wzmocnić i rozszerzyć istniejącą wiedzę, umiejętności i dyspozycje podczas dalszego rozwijania podstawowych kompetencji oczekiwanych zaawansowanych wychowawców. Program stopni Astl przygotowuje absolwentów z okazji do wykazania wiedzy, umiejętności i predyspozycje niezbędne do korzystnych dla: pozytywnie reagować na praktyki w klasie, które zwiększają kształcenia uczniów. Krytycznie analizuje praktyki w klasie i odpowiednio reagować na ustaleniach. Artykulacji uzasadnienie decyzji dotyczących praktyki zawodowej, nauki w klasie i polityk klasie / szkole i procedur. Podejmowaniu świadomych decyzji, odbijając się na doświadczeniach, zarówno przeszłych i obecnych praktyk w celu poprawy nauczania, które zwiększają kształcenia uczniów. Staje się liderami zmian mających na celu poprawę ich szkołach. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Program Master w Edukacji Specjalnej to 30 godzin kredytowych Program linia zaprojektowane w celu spełnienia standardów wydajności Krajowej Rady Akredytacyjnej kształceni ... [+]

MSE Special Education / SPED Potwierdzenie Program Master w Edukacji Specjalnej to 30 godzin kredytowych Program linia zaprojektowane w celu spełnienia standardów wydajności Krajowej Rady Akredytacyjnej kształcenia nauczycieli (NCATE), Rada ds wyjątkowych dzieci (CEC), Oceny Nauczycieli Interstate i Wsparcia Consortium (InTASC ), a nauczyciel oceny Systems (Tess).

Special Education Program wydruku

Program Master w K-12 Special Education Specjalny program kształcenia absolwent prowadzi do MSE znajduje się w Zakładzie Elementary, umiejętności i Pedagogiki Specjalnej. Jej głównym celem jest przygotowanie nauczycieli kształcenia specjalnego współpracy wykwalifikowanych w dostarczaniu wysokiej jakości nauczania dla studentów reprezentujących szeroki zakres możliwości. (Absolwent Biuletyn) Program oferuje szeroką gamę możliwości dla kandydatów, aby dowiedzieć się o specjalnej sporów edukacji i ustawodawstwa, oceny, zachowanie, kierunkiem wskazówek zachowań, strategii instruktażowe i najlepszych praktyk w służbie osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
30 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
University of Central Arkansas

Instruktażowe Technology jest pole rośnie w środowiskach edukacyjnych, biznesowych i rządowych. Instruktażowe technologia łączy instruktażowe projektowania i korzysta z t ... [+]

Instruktażowe Technology jest pole rośnie w środowiskach edukacyjnych, biznesowych i rządowych. Instruktażowe technologia łączy instruktażowe projektowania i korzysta z technologii jako narzędzie do osiągnięcia celów instruktażowych. Kariera w instruktażowe technologii obejmują instruktażowe projektantów, projektantów multimedialnych, specjalista technologii, trenerów korporacyjnych oraz obsługę technologii między innymi. Na tej stronie znajdziecie ogólne informacje o programie, a także informacje dla przyszłych i obecnych studentów.

Informacje ogólne o programie Master of Science in Instructional Technology (ITEC) został zaprojektowany w celu zapewnienia kandydatów w wiedzę i umiejętności potrzebne, by stać się liderami technologii i praktycy w swoich arenach zawodowych (np organizacji edukacji, biznesu, rządu non-profit). Dzięki swojej konstrukcji, program oferuje szeroki widok na dziedzinę techniki instruktażowe (np, historia, teoria, technologia, zarządzanie) ale jest na tyle elastyczne, aby umożliwić kandydatom, aby wybrać obszar koncentracji refleksyjnej ich zainteresowania zawodowe. Te obszary koncentracji, które świadczą specjalistyczne szkolenia w trzech wyróżniających technologicznie dziedzinach, są następujące: Kształcenie na odległość, Multimedia Design & Development, a Pomoc techniczna Instructional Technologies. ... [-]
Stany Zjednoczone Conway
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
36 godziny
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Go Here. Go Anywhere.

Central Arkansas