Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Wyróżnienia i Różnorodności

Znajduje się na prawie 1200 malowniczych akrach w śródlądowej południowej Kalifornii i wyróżnia się ponad 60-letnimi badaniami o dużej intensywności, UCR jest żywym laboratorium do badania zagadnień krytycznych dla rozwijających się społeczności. Jedna z najbardziej różnorodnych, obejmujących wszystkie instytucje w ramach prestiżowego 10 kampusowego systemu Uniwersytetu Kalifornijskiego, UCR służy jako inkubator nowej wiedzy, motor mobilności społecznej i ekonomicznej potęgi.

Trzy koledże UCR oferują szeroki zakres przedmiotów akademickich i badawczych: The Marlan i Rosemary Bourns College of Engineering, z dziewięcioma departamentami; Kolegium Nauk Humanistycznych, Sztuki i Nauk Społecznych z 20 wydziałami; oraz Kolegium Nauk Naturalnych i Rolniczych, z 13 działami. Jesteśmy domem dla czterech szkół zawodowych: School of Business, Graduate School of Education, School of Medicine i School of Public Policy, a także 23 interdyscyplinarnych centrów badawczych.

Obecnie, około 23 000 studentów i 1100 wydziałów uniwersyteckich, kampus rozwija się dynamicznie. Aby wesprzeć dodanie setek nowych wykładowców i studentów, pierwszy z dwóch Multidyscyplinarnych budynków badawczych jest już w budowie. Nowe kampusowe mieszkania studenckie, restauracje, sklepy i obiekty rekreacyjne zostaną dodane w ciągu najbliższych kilku lat. Odkryj więcej naszych nowych rozwiązań.

UCR znajduje się w odległości krótkiej jazdy od kilkudziesięciu dużych atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, a także miejsc pustynnych, górskich i przybrzeżnych.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Misja

Uniwersytet Kalifornijski w Riverside odmieni życie różnorodnych mieszkańców Kalifornii, narodu i świata dzięki odkryciom, komunikacji, tłumaczeniu, stosowaniu i zachowywaniu wiedzy - wzbogacając tym samym stan gospodarczy, społeczny, kulturowy i środowiskowy państwa. przyszłość.

Kilka szybkich faktów

  • 101 tytułów licencjackich
  • 55 stopni magisterskich
  • 42 doktoraty Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

University of California Riverside

Program Master of Public Policy (MPP) w UMC School of Public Policy jest pierwszym takim programem dla absolwentów oferowanym przez główny uniwersytet badawczy w śródlądo ... [+]

Stężenia

Dzięki naszemu dwuletniemu pełnoetatowemu programowi możesz wybrać specjalizację w szerokim zakresie dziedzin. Specjalizacja może przybrać formę koncentracji w ramach zajęć, w projekcie zwieńczonym nagrodami, w ramach stażu lub w dowolnej ich kombinacji. Koncentracje są dostępne w następujących obszarach:

Środowisko i zasobyZdrowieEdukacjaMiejskiNierówność i ubóstwoRasa i imigracjaLista kontrolna aplikacji

Aktualnie przyjmujemy wnioski od wnioskodawców krajowych i międzynarodowych. Program jest otwarty dla osób, które ukończyły pomyślnie:

Studia licencjackie w zakresie mikroekonomii, statystyki i wprowadzenie do polityki i administracji lub kursy równoważne (studenci mogą nadal być przyjmowani z niedoborami kursów)Licencjat (lub zatwierdzony odpowiednik od akredytowanej instytucji) z minimum 3.0 GPA... [-]
Stany Zjednoczone Riverside
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of California Riverside

The Graduate School of Education w UC Riverside zapewnia uczniom innowacyjne rozwiązania niektórych najważniejszych problemów edukacyjnych. Niezależnie od tego, czy przyg ... [+]

Programy magisterskie w edukacji

The Graduate School of Education w UC Riverside zapewnia uczniom innowacyjne rozwiązania niektórych najważniejszych problemów edukacyjnych. Niezależnie od tego, czy przygotujesz Cię do służby w coraz bardziej zróżnicowanych populacjach, opracujesz skuteczne mierniki wyników uczniów, czy też ulepszysz metody nauczania dla osób z trudnościami w uczeniu się, nasze programy edukacyjne dostarczą Ci wiedzy, umiejętności i praktycznych doświadczeń, aby poradzić sobie z rzeczywistością Wyzwania stojące dzisiaj przed wychowawcami.

Możesz wybrać tytuł magistra w jednej z następujących specjalizacji:

Master of Education (M.Ed.) Analiza zachowań stosowanychRóżnorodność i kapitałAdministracja i polityka szkolnictwa wyższegoMaster of Arts (MA) Edukacja, społeczeństwo i kulturaPsychologia edukacyjnaNeuronauka i edukacjaBadania, ocena, pomiary i statystyki (REMS)Edukacja specjalna i autyzm... [-]
Stany Zjednoczone Riverside
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
University Avenue,900
92521 Riverside, California, Stany Zjednoczone