University of California Riverside

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Wyróżnienia i Różnorodności

Znajduje się na prawie 1200 malowniczych akrach w śródlądowej południowej Kalifornii i wyróżnia się ponad 60-letnimi badaniami o dużej intensywności, UCR jest żywym laboratorium do badania zagadnień krytycznych dla rozwijających się społeczności. Jedna z najbardziej różnorodnych, obejmujących wszystkie instytucje w ramach prestiżowego 10 kampusowego systemu Uniwersytetu Kalifornijskiego, UCR służy jako inkubator nowej wiedzy, motor mobilności społecznej i ekonomicznej potęgi.

Trzy koledże UCR oferują szeroki zakres przedmiotów akademickich i badawczych: The Marlan i Rosemary Bourns College of Engineering, z dziewięcioma departamentami; Kolegium Nauk Humanistycznych, Sztuki i Nauk Społecznych z 20 wydziałami; oraz Kolegium Nauk Naturalnych i Rolniczych, z 13 działami. Jesteśmy domem dla czterech szkół zawodowych: School of Business, Graduate School of Education, School of Medicine i School of Public Policy, a także 23 interdyscyplinarnych centrów badawczych.

Obecnie, około 23 000 studentów i 1100 wydziałów uniwersyteckich, kampus rozwija się dynamicznie. Aby wesprzeć dodanie setek nowych wykładowców i studentów, pierwszy z dwóch Multidyscyplinarnych budynków badawczych jest już w budowie. Nowe kampusowe mieszkania studenckie, restauracje, sklepy i obiekty rekreacyjne zostaną dodane w ciągu najbliższych kilku lat. Odkryj więcej naszych nowych rozwiązań.

UCR znajduje się w odległości krótkiej jazdy od kilkudziesięciu dużych atrakcji kulturalnych i rekreacyjnych, a także miejsc pustynnych, górskich i przybrzeżnych.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Misja

Uniwersytet Kalifornijski w Riverside odmieni życie różnorodnych mieszkańców Kalifornii, narodu i świata dzięki odkryciom, komunikacji, tłumaczeniu, stosowaniu i zachowywaniu wiedzy - wzbogacając tym samym stan gospodarczy, społeczny, kulturowy i środowiskowy państwa. przyszłość.

Kilka szybkich faktów

  • 101 tytułów licencjackich
  • 55 stopni magisterskich
  • 42 doktoraty Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.

Lokalizacje

Brzeg

Address
University Avenue,900
92521 Brzeg, Kalifornia, Stany Zjednoczone