University of Baltimore, Merrick School of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Baltimore misji

The University of Baltimore zapewnia innowacyjną edukację w biznesie, public affairs, zastosowane sztuk wyzwolonych i nauk, a prawo do zaspokojenia potrzeb zróżnicowanej populacji w otoczeniu miejskim. Publiczny University, University of Baltimore oferuje doskonałą nauczania i wspomagającą portalu dla studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych uczniów w środowisku wyróżnia badań naukowych i administracji publicznej. Uniwersytet:

  • sprawia, że ​​doskonałość dostępna dla tradycyjnych i nietradycyjnych studentów motywowane awansu zawodowego i świadomości obywatelskiej;
  • tworzy fundament dla kształcenia ustawicznego, rozwoju osobistego i odpowiedzialności społecznej;
  • łączy teorię i praktykę, aby stworzyć znaczące, rozwiązania ze świata rzeczywistego do 21-wiecznych miejskich wyzwań; i
  • jest instytucją kotwica, steward regionalnym i integralną partnerem w kulturze, handlu i przyszłego rozwoju Baltimore i regionu.

o Baltimore

Baltimore nie jest nazywany Charm City jest do niczego. I choć nie są nieograniczone przyczyny, że jest to idealne miejsce, aby pójść do szkoły, oto, co myślimy jest pięć najważniejsze.

1. Jesteśmy blisko do wszystkiego.

Jesteśmy w pobliżu głównych dróg oraz wszelkiego rodzaju środków transportu publicznego, więc poruszanie się po mieście jest proste. Albo może po prostu przejść na drugą stronę ulicy do dworca Penn Station i wskoczyć do pociągu na szybki wyjazd do Waszyngtonu; Filadelfia; Nowy Jork; lub innych głównych miejsc docelowych Wschodnim Wybrzeżu.

2. Tak wiele do zrobienia. Jak wybrać?

Turyści rutynowo udać się do Inner Harbor, National Aquarium, Śródmieście w ekskluzywnych sklepów i restauracji, ale co z tobą? Prawie każdego miasta Baltimore ma swój niepowtarzalny i oryginalny atrakcji.

Spędź popołudnie wędrówki po brukowanych uliczek 18th-wiecznych Punktu Fell. Próbka ciasto kraba w jednym z zabytkowych bazarach miejskich. Złap popularny lokalny zespół lub nową sztukę w North Station Arts and Entertainment District. Pozwól nam chwalić: Baltimore został nazwany przez Fodor jest jako jeden z 15 najlepszych Waterfront miast na świecie.

3. Baltimore jest miastem ap-art.

Baltimore ma więcej niż jego udział w sztukach wizualnych i wykonujących. W odległości spaceru od blisko UB, Znajdziesz Walters Art Museum, Patricia i Artur Modell Performing Arts Center w Lyric, Symphony Hall Meyerhoff i Eubie Blake Narodowego Instytutu Jazzu i Centrum Kultury. Kampus UB również jest domem dla ARTscape, naród największego festiwalu darmowych artystycznej.

4. Jest to Birdland.

Z pobliskiego przystanku tramwajowego UB, jest to 10 minut jazdy na południe do dwóch profesjonalnych stadionach sportowych w Baltimore. Złapać Baltimore Orioles baseball gra wiosną lub cieszyć spaść w piłkę nożną z Baltimore Ravens.

5. Baltimore to miasto uczelni.

UB jest tylko jednym z wielu uczelni publicznych i prywatnych oraz na uniwersytetach w okolicach metropolii Baltimore. Że "college miasta czuć" to jedna z głównych zalet życia w mieście. Zapoznaj się z Baltimore Collegetown Network i dowiedzieć się więcej o sposobach kampusy te przyczyniają się do uroku Charm City.

Lokalizacje

Mount Vernon

Merrick School of Business

Address
1420 N. Charles St.
Baltimore, MD

21201 Mount Vernon, Maryland, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 410-837-4955

Akredytacje

AACSB Accredited