Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

University of Baltimore misji

The University of Baltimore zapewnia innowacyjną edukację w biznesie, public affairs, zastosowane sztuk wyzwolonych i nauk, a prawo do zaspokojenia potrzeb zróżnicowanej populacji w otoczeniu miejskim. Publiczny University, University of Baltimore oferuje doskonałą nauczania i wspomagającą portalu dla studiów licencjackich, magisterskich i zawodowych uczniów w środowisku wyróżnia badań naukowych i administracji publicznej. Uniwersytet:

  • sprawia, że ​​doskonałość dostępna dla tradycyjnych i nietradycyjnych studentów motywowane awansu zawodowego i świadomości obywatelskiej;
  • tworzy fundament dla kształcenia ustawicznego, rozwoju osobistego i odpowiedzialności społecznej;
  • łączy teorię i praktykę, aby stworzyć znaczące, rozwiązania ze świata rzeczywistego do 21-wiecznych miejskich wyzwań; i
  • jest instytucją kotwica, steward regionalnym i integralną partnerem w kulturze, handlu i przyszłego rozwoju Baltimore i regionu.

o Baltimore

Baltimore nie jest nazywany Charm City jest do niczego. I choć nie są nieograniczone przyczyny, że jest to idealne miejsce, aby pójść do szkoły, oto, co myślimy jest pięć najważniejsze.

1. Jesteśmy blisko do wszystkiego.

Jesteśmy w pobliżu głównych dróg oraz wszelkiego rodzaju środków transportu publicznego, więc poruszanie się po mieście jest proste. Albo może po prostu przejść na drugą stronę ulicy do dworca Penn Station i wskoczyć do pociągu na szybki wyjazd do Waszyngtonu; Filadelfia; Nowy Jork; lub innych głównych miejsc docelowych Wschodnim Wybrzeżu.

2. Tak wiele do zrobienia. Jak wybrać?

Turyści rutynowo udać się do Inner Harbor, National Aquarium, Śródmieście w ekskluzywnych sklepów i restauracji, ale co z tobą? Prawie każdego miasta Baltimore ma swój niepowtarzalny i oryginalny atrakcji.

Spędź popołudnie wędrówki po brukowanych uliczek 18th-wiecznych Punktu Fell. Próbka ciasto kraba w jednym z zabytkowych bazarach miejskich. Złap popularny lokalny zespół lub nową sztukę w North Station Arts and Entertainment District. Pozwól nam chwalić: Baltimore został nazwany przez Fodor jest jako jeden z 15 najlepszych Waterfront miast na świecie.

3. Baltimore jest miastem ap-art.

Baltimore ma więcej niż jego udział w sztukach wizualnych i wykonujących. W odległości spaceru od blisko UB, Znajdziesz Walters Art Museum, Patricia i Artur Modell Performing Arts Center w Lyric, Symphony Hall Meyerhoff i Eubie Blake Narodowego Instytutu Jazzu i Centrum Kultury. Kampus UB również jest domem dla ARTscape, naród największego festiwalu darmowych artystycznej.

4. Jest to Birdland.

Z pobliskiego przystanku tramwajowego UB, jest to 10 minut jazdy na południe do dwóch profesjonalnych stadionach sportowych w Baltimore. Złapać Baltimore Orioles baseball gra wiosną lub cieszyć spaść w piłkę nożną z Baltimore Ravens.

5. Baltimore to miasto uczelni.

UB jest tylko jednym z wielu uczelni publicznych i prywatnych oraz na uniwersytetach w okolicach metropolii Baltimore. Że "college miasta czuć" to jedna z głównych zalet życia w mieście. Zapoznaj się z Baltimore Collegetown Network i dowiedzieć się więcej o sposobach kampusy te przyczyniają się do uroku Charm City.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Baltimore, Merrick School of Business

Master of Science programu Business-Finance dostarcza zmotywowanych i utalentowanych studentów z programu wiodące, które zawiera zaawansowaną teorię finansową, praktyczny ... [+]

Dzisiejszy klimat biznesowy wymaga osób, które są przygotowane do zarządzania intensywny świat finansów. Spełnienia tych wymagań wymaga specjalistycznej wyższe wykształcenie.

Master of Science programu Business-Finance dostarcza zmotywowanych i utalentowanych studentów z programu wiodące, które zawiera zaawansowaną teorię finansową, praktycznych zastosowań biznesowych i zrozumienie aktualnych problemów badawczych. Studenci nauczą się stosować najnowsze narzędzia i technologie analizy i inżynierii finansowej do rozwiązywania trudnych problemów, które konfrontują w globalnym środowisku biznesowym. Program różni się od MBA, że zarówno obowiązkowe i fakultatywne są skoncentrowane w zakresie finansów, umożliwiając studentom bardziej rygorystyczne, specjalistycznego szkolenia w tej dyscyplinie funkcjonalnej.... [-]

Stany Zjednoczone Mount Vernon
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Baltimore, Merrick School of Business

Jest to specjalistyczne studia przeznaczone zarówno do dalszego sukcesu obecnych specjalistów księgowych i wyposażyć kariery wymieniających umiejętności niezbędne do wjaz ... [+]

Teraz jest czas, aby nauczyć się języka biznesu.

Po wybraniu Masters of Science in Accounting and Business Advisory Services programu będzie wykraczać poza tylko księgowych; będziesz budować swoją wiedzę w dziedzinie systemów finansowych i informacyjnych, too.

Jest to specjalistyczne studia przeznaczone zarówno do dalszego sukcesu obecnych specjalistów księgowych i wyposażyć kariery wymieniających umiejętności niezbędne do wjazdu i doskonalić w tej branży. Ten innowacyjny program jest idealnym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych w zakresie rachunkowości publicznej, firmy lub organizacji non-profit rachunkowości.

Zwiększenia swojej kariery księgowe... [-]

Stany Zjednoczone Mount Vernon
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Baltimore, Merrick School of Business

The University of Baltimore MS w Nonprofit Zarządzania i Przedsiębiorczości Społecznej wykorzystuje wiedzę o Merrick School of Business and College of Public Affairs, aby ... [+]

oferowany wspólnie przez Merrick School of Business and College of Public Affairs

Organizacje non-profit twarz wyjątkowe wyzwania. Ponieważ ich liczba rośnie w całym kraju, przygotować się do skutecznego zarządzania nimi.

The University of Baltimore MS w Nonprofit Zarządzania i Przedsiębiorczości Społecznej wykorzystuje wiedzę o Merrick School of Business and College of Public Affairs, aby zapewnić Państwu kompleksową edukację, która dotyczy nie tylko skuteczne zarządzanie, ale z inicjatywy myślących o przedsiębiorstwie społecznym.

[-]
Stany Zjednoczone Mount Vernon
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Baltimore, Merrick School of Business

Master of Science w programie opodatkowania został stworzony w odpowiedzi na rosnącą złożoność tej dziedzinie i jej krytycznego wpływu na efektywne zarządzanie przedsiębi ... [+]

Od momentu powstania w 1987 roku, setki specjalistów korzystają z zaawansowanego szkolenia podatkowego przewidzianego przez ten program absolwent, pierwszy i jedyny w swoim rodzaju w Maryland.

Master of Science w programie opodatkowania został stworzony w odpowiedzi na rosnącą złożoność tej dziedzinie i jej krytycznego wpływu na efektywne zarządzanie przedsiębiorstw, instytucji finansowych, przemysłowych, rządowych i organizacji non-profit. Program nie tylko przygotowuje studentów do kariery zawodowej doradców podatkowych, ale także wyostrza swoją wiedzę i umiejętności poprzez wyrafinowany, wymagającym środowisku edukacyjnym. Nasi studenci korzystają z kalibru kolegami, z których większość to profesjonaliści pracujący szuka wzmocnienia zawodowego lub awansu. Kursy są nastawione na doradców podatkowych w sprawie zawodów prawniczych i księgowych oraz tych, którzy biorą udział w kształtowaniu polityki fiskalnej i zarządzanie organizacjami publicznymi i non-profit.... [-]

Stany Zjednoczone Mount Vernon
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Merrick School of Business
Address
1420 N. Charles St. Baltimore, MD
21201 Mount Vernon, Maryland, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 410-837-4955