University at Albany

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyroki oparte na dowodach i rozważne wybory polityczne dotyczące przestępczości i wymiaru sprawiedliwości wymagają zrozumienia przestępczości, zachowania przestępczego, procesów karnych i prawa. Badanie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych na University at Albany odnosi się do tych zjawisk.

Znana na całym świecie UAlbany School of Criminal Justice jest domem dla drugiego stopnia programu doktoranckiego i trzeciego stopnia studiów licencjackich w kraju. Byliśmy pierwszym programem w kraju, który zaoferował doktorat z wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, praktycznie wymyślając tę dyscyplinę, gdy gwiazdorska grupa wykładowców podjęła zupełnie nowe przedsięwzięcie, gromadząc naukowców z prawa, administracji publicznej, psychologii, socjologii i dziedzin pokrewnych stworzenie programu, który wykraczał poza sprawcę i badał naturę przestępstw oraz cały system wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych.

Od początku istnienia Szkoła pozostaje w swoim podejściu interdyscyplinarnym. Nasi absolwenci odnoszą duże sukcesy jako naukowcy i praktycy. Absolwenci znajdują możliwości w rozwijającej się dziedzinie badań i nauczania w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych, we wszystkich agencjach wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych oraz w wielu organizacjach prywatnych i non-profit, które świadczą usługi lub wydają zalecenia dotyczące polityki.

Lokalizacje

Albany

Address
Washington Avenue,1400
12222 Albany, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium