Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Washington Bothell (UW Bothell) to cztery lata studiów licencjackich i magisterskich kampus w północno-wschodniej King County, Jeden z trzech kampusów publicznego University of Washington. Kampus powstał w 1990 roku (co jest w tym samym roku na Uniwersytecie w Waszyngtonie Tacoma otwarty). UW Bothell dzieli kampus z Cascadia College. UW Bothell to największy kampus oddział w państwie i najszybciej rozwijającą się czteroletni uniwersytet w stanie Waszyngton.

UW Bothell położony jest na północny zachód od skrzyżowania autostrady międzystanowej 405 i State Route 522. Zajęcia oferowane są dzień i wieczorem na pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy studentów. Programy oferowane są w biznesie, edukacji, opieki, przetwarzania danych i interdyscyplinarnych sztuki i nauki.

Akademicy UW Bothell oferuje obecnie 40 stopni licencjata i magistra w sześciu szkół: biznes, sztuki i nauki interdyscyplinarne, nauki, technologii, inżynierii i matematyki, badań i opieki edukacyjne i badania medyczne.

Rekrutacja

UW Bothell to największy kampus oddział w państwie. Aplikacje Freshman wzrosła o 20% od 2010 roku, podczas gdy aplikacje transferu wzrosła o 24%. Całkowita liczba szef pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy studentów jest cztery tysiąc sto siedemdziesiąt dwie. Liczba wzrosła znacząco w ciągu ostatnich lat.

UW Bothell rozpoczęła przyjmowanie pierwszaków jesienią 2006 r. Pierwsza klasa, aby zakończyć wszystkie cztery lata na UW Bothell ukończył w czerwcu 2010 roku.

Umowa z Miastem Bothell Bothell i ogranicza UW Cascadia College rejestracji. Ograniczenie dostępu do kursu jest obecnie 10.000 FTE studenci. Początkowo rekrutacja została ograniczona do 3.000 etatów studentów dopóki wejście zbudowano z bezpośrednim dostępem do State Route 522. Departament Transportu Stan Waszyngton zakończeniu tego projektu we wrześniu 2009 roku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski