University Of Maryland Baltimore

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O UMB

UMB jest jedynym uniwersytetem zdrowia publicznego, prawa i usług dla ludzi w Maryland. Sześć szkół zawodowych i Graduate School co roku przyznaje większość stopni opieki zdrowotnej, usług dla ludzi i prawników w Maryland.

Szybkie fakty UMB

Otwarty w 1807 roku Uniwersytet Maryland w Baltimore (UMB) jest uniwersytetem zdrowia publicznego, prawa i usług dla ludzi w Maryland, poświęconym doskonałości w edukacji, badaniach, opiece klinicznej i służbie publicznej.

UMB zapisuje ponad 6700 studentów w sześciu ogólnopolskich szkołach zawodowych - stomatologii, prawie, medycynie, pielęgniarstwie, farmacji i pracy socjalnej - oraz interdyscyplinarnej szkole absolwentów. Uniwersytet oferuje 62 programy doktoranckie, magisterskie, licencjackie i certyfikacyjne oraz przyznaje większość stopni zawodowych doktorów przyznawanych w Maryland.

UMB jest prężnym ośrodkiem zdrowia akademickiego, łączącym najnowsze badania biomedyczne i wyjątkową opiekę nad pacjentem. Finansowanie eksternistyczne UMB osiągnęło rekordową wartość 677,4 mln USD w roku 2018, a każdy członek wydziału najemcy / dzierżawy przynosi średnio 1,3 mln USD dotacji na badania w UMB każdego roku.

University of Maryland BioPark, największy klaster biotechnologiczny w Baltimore, napędza komercjalizację nowych leków, zabiegów i urządzeń, dając 1000 naukowcom i przedsiębiorcom przestrzeń do tworzenia i współpracy.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Misja

Poprawa kondycji ludzkiej i służenie dobru publicznemu Maryland i całego społeczeństwa poprzez edukację, badania, opiekę kliniczną i usługi.

Wizja

Uniwersytet będzie wyróżniać się jako wybitna instytucja w swoich misjach edukowania specjalistów, prowadzenia badań dotyczących rzeczywistych problemów wpływających na kondycję człowieka, zapewnienia doskonałej opieki klinicznej i praktyki oraz służenia społeczeństwu z oddaniem dla poprawy zdrowia, sprawiedliwości, i dobro publiczne. Uniwersytet stanie się dominującym liderem gospodarczym regionu dzięki innowacjom, przedsiębiorczości, filantropii oraz interdyscyplinarnej i międzybranżowej pracy zespołowej. Uniwersytet rozszerzy zasięg dzięki charakterystycznym lokalnym i globalnym inicjatywom, które pozytywnie przekształcą życie i naszą gospodarkę. Uniwersytet będzie latarnią dla świata jako środowisko do nauki i odkrywania, które jest bogate w różnorodność i integrację. Filary profesjonalizmu Uniwersytetu to uprzejmość, odpowiedzialność, przejrzystość i skuteczność. Uniwersytet będzie tętniącą życiem społecznością, w której studenci, wykładowcy, pracownicy, goście i sąsiedzi są zaangażowani intelektualnie, kulturowo i społecznie.112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

Lokalizacje

Baltimore

Address
West Lexington Street,620
21201 Baltimore, Maryland, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium