Universal Arts School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HISZPAŃSKA NAJLEPSZA SZKOŁA ANIMACJI

15 # WŚRÓD TOP SZKOŁY ANIMACJI NA ŚWIECIE


Założona w 1994 roku jako Centrum specjalizujące się w CGI - WYKORZYSTANE W KOMPUTERACH OBRAZY - (infografiki, animacje 3D, gry wideo, kino, reklama i efekty specjalne) i obrazu cyfrowego (projektowanie graficzne, postprodukcja, wideo wirusowe, filmy krótkometrażowe, filmy modowe i Internet). Dzięki ponad 3 milionom godzin szkoleń nasza metodologia, pionier na poziomie międzynarodowym, pozwala nam znaleźć pracę w najważniejszych studiach na świecie.

Nie było internetowych ani wideo samouczków ani plików PDF, pisaliśmy książki i podręczniki oprogramowania 3D dla Redakcji ANAYA. Tworzyliśmy najbardziej prymitywne wirtualne wielokąty w archaicznych komputerach. Uczyliśmy najbardziej prymitywnych technik Symulacji, Animacji i FX. To był początek lat 90.


Edukacja metodologiczna

Można powiedzieć, że są ludzie, którzy osiągnęli wielki sukces zawodowy lub osobisty pomimo rodzaju otrzymywanych szkoleń. Oznacza to, że wszyscy mamy do dyspozycji "kliknięcie", które możemy kliknąć, kiedy tylko chcemy. Autentyczna formacja musi opierać się na wytworzeniu atmosfery, w której osoba budzi swoje wewnętrzne ja. Musi istnieć klimat wolności słowa i zaufania. Gdy jeden łączy się, nauka może wystartować.

Chodzi o naukę sztuki i zawodu, o całość. Obecnie następuje nowa rewolucja w wiedzy i inteligencji. Bierzemy pod uwagę takie pojęcia, jak inteligencja emocjonalna, 9 wielorakich inteligencji, inteligencja społeczna, synestezja, programowanie neurolingwistyczne, myślenie lateralne itd. Teraz wiadomo, że aby się uczyć, konieczne jest otworzenie kilku jednoczesnych dróg poprzecznych i łączących gdzie osoba czuje, że wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, nie tylko poznawcze.


Nagrody i wzmianki

Zdobycie nagrody może być trudne ze względu na ilość i jakość wielu prac zgłoszonych na różne krajowe i międzynarodowe konkursy i festiwale. Ważną rzeczą jest promowanie swojej pracy za pomocą wszystkich dostępnych środków, gdzie firmy zwykle wyglądają tak samo, jak profesjonalny rynek. Promocja ma fundamentalne znaczenie dla połączenia się ze światem pracy, z prawdziwą wymianą pracy, a także można obserwować obecne trendy w cyfrowym świecie i jego najbardziej udanych działaniach. Projekty są zawsze projektowane tak, aby ktoś mógł je zobaczyć, aby na własną dyfuzję przenieść swoją pracę, aby przenieść profil zawodowy kandydata, gdzie 80% światowych ofert pracy nie jest nigdzie publikowanych. Musisz być w prawdziwym kanale rekrutacyjnym.

Zostaliśmy wspominani przez American Institution ANIMATION CAREER REVIEW jako jedna ze 100 najlepszych szkół międzynarodowych, zajmując 15 pozycję na świecie.


Certyfikowana gwarancja międzynarodowa

Ostatnie badania pokazują, że firmy, rekrutując, szukają do 70% osobistych cech kandydata w porównaniu do 30% na akademickim szkoleniu i CV, co zdarza się coraz częściej, a szczególnie w tej branży. Będą szukać tego, co możesz dla nich zrobić w firmach, a nie tego, czego się nauczyłeś. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Hiszpanii i pierwszym w Europie, który ma cztery tego typu zatwierdzenia w branży: Autoryzowane Centrum Szkoleniowe NewTek, Luxology / Certyfikowane Autoryzowane Centrum Szkoleniowe, Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Houdini i Akademicki Partner Akademicki EPIC GAMES, aby uczyć potężne pakiety oprogramowania NewTek LightWave3D, tryb Luxology, SideEffects, Houdini i potężny silnik renderowania - Engine of Videogames Unreal Engine. Zostaliśmy również upoważnieni przez Techimage do dostarczenia oprogramowania renderującego "RenderMan" firmy Pixar. Jesteśmy ośrodkiem popartym przez Autodesk i Avid, aby uczyć odpowiednio: Maya, 3D Studio Max i Avid. Wszystkie są certyfikatami z międzynarodową gwarancją w serwisie dla wszystkich użytkowników.


Stypendia i finansowanie

Możemy Ci pomóc, dzieląc opłaty. Możesz poprosić o utworzenie spersonalizowanego planu płatności. Możemy dostosować według wybranego szkolenia miesięczny plan subskrypcji, który Ci odpowiada.

Możemy również pomóc w finansowaniu banków (z różnymi podmiotami) przez więcej miesięcy i pomóc w przetwarzaniu i dokumentacji. Otrzymasz mniejsze opłaty za więcej miesięcy finansowania i może to być interesujące dla dostępu do szkolenia.

Znajdź stypendium szkoleniowe w różnych instytucjach publicznych i prywatnych, krajowych, regionalnych lub międzynarodowych i poproś o dokumenty, o które proszą, pomożemy ci w procedurach. Obecnie mamy specjalną Promocję w naszym Master and Courses. Warunkiem dostępu do niego jest otrzymywanie zasiłku dla bezrobotnych.

Szkolenia, podobnie jak inne produkty lub usługi, mogą zawierać pakiety dla grup szkoleniowych i / lub więcej szkoleń z tym samym budżetem. Jeśli przyjdziesz z przyjaciółmi, rodziną itp., Możemy przygotować specjalną ofertę dla spersonalizowanej grupy.


Praca w branży

Dzięki temu szkoleniu, otwierające się pole zawodowe jest bardzo różnorodne i opłacalne, gdzie globalne zapotrzebowanie rynku na przyszłych profesjonalistów jest naprawdę powiązane. Twoja rolka demonstracyjna pozwala ci zademonstrować swoje umiejętności niezależnie od wieku, doświadczenia lub poziomu studiów, gdzie najważniejszą rzeczą jest jakość, którą można wykazać dzięki pracy, którą wykonali.

Nasi studenci stają w obliczu profesjonalnego rynku działającego na kilka sposobów:

  • Lokalne i krajowe firmy, studia i firmy produkcyjne
  • Duże firmy, badania wielkoformatowe i międzynarodowi producenci
  • Tworzenie własnych firm usług audiowizualnych i grafiki
  • Praca własna w trybie Freelance, praca dla różnych klientów na poziomie lokalnym lub międzynarodowym.

Wizy dla obcokrajowców

Jeśli jesteś studentem zagranicznym, pomożemy Ci w wizie. Wystarczy, że wyślesz do nas e-mail na temat dokumentacji do przetworzenia. W każdym kraju działa on w podobny sposób, choć z pewnymi różnicami. Najciekawsze jest to, że zbliżasz się do ambasady lub konsulatu w swoim kraju pochodzenia i prosisz o papierkową robotę, której potrzebujesz.

Ogólnie rzecz biorąc, większość studentów może przebywać w Hiszpanii do 90 dni bez wizy, chociaż są kraje, z którymi należy ją przetworzyć, bez względu na długość pobytu w Hiszpanii.

Wiza studencka jest wymagana na studia w Hiszpanii, gdy są one dłuższe niż 90 dni.

Wiza studencka jest wymagana dla osób pochodzących z niektórych krajów, niezależnie od dni, które będą miały miejsce w Hiszpanii.

Wymagania, procedury i czas trwania różnią się w zależności od kraju. Dlatego ważne jest, aby poinformować się z wyprzedzeniem w najbliższej ambasadzie lub konsulacie hiszpańskim. Konieczne jest również upewnienie się, że posiadasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące konkretnej sytuacji. Będą to następujące kroki do wykonania:

  1. Idź do ambasady lub konsulatu Hiszpanii w kraju pochodzenia. Dostarczą Ci wszystkich informacji na temat wymagań dotyczących ubiegania się o wizę studencką i uzyskania jej. Ważne jest, aby skontaktować się z ambasadą co najmniej 60 dni przed planowaną datą rozpoczęcia, ponieważ jest czas na rozpatrzenie wniosku wizowego.
  2. Poproś o niezbędne dokumenty, biuletyny i formularze.
  3. Zapisz się na kurs lub magister do wyboru.

Po dokonaniu rejestracji, za pośrednictwem poczty e-mail, żądasz zaświadczenia o rejestracji, aby uzyskać wizę studencką i jej prezentację w ambasadzie lub konsulacie.

Lokalizacje

Los Angeles

Address
gower Street 1627
Los Angeles, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Walencja

Address
Hernández Lázaro, 29
46015 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Walencja

Address
Riba-roja de Túria, 15
46394 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania