Union University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Union University , bądź przemieniony

Ucz się przez rygorystycznych naukowców. Rozwijaj się w społeczności skoncentrowanej na Chrystusie. Sukces w życiu i karierze.

Na Union University , bądź przemieniony.

Realizuj swoje marzenia wraz z uczniami z całego kraju i całego świata. Studiuj na wydziale, który zapewnia najlepsze przygotowanie akademickie i stypendium chrześcijańskie.

Union oferuje ponad 100 programów studiów na swoim głównym kampusie w Jackson, Tennessee, USA, oprócz kilku stopni magisterskich i programów studiów dla dorosłych, z których wiele można ukończyć całkowicie online.

Nasza misja

Union University zapewnia edukację skoncentrowaną na Chrystusie, która promuje doskonałość i rozwój charakteru w służbie Kościołowi i społeczeństwu.

Nasze główne wartości

  • Oparte na doskonałości
  • Chrystus skoncentrowany
  • Koncentruje się na ludziach
  • Zorientowany na przyszłość

Doskonałość akademicka skoncentrowana na Chrystusie

Rozumiemy, że chcesz nie tylko uczyć się nowych umiejętności i wiedzy, ale także być doskonałym i zmieniać świat. Pragniemy robić wszystko dla chwały Bożej - czy to dla naukowców, czy dla służby. Ponieważ Bóg troszczy się o naszą pracę i jest zaangażowany we wszystko, co robimy, nie będziemy zadowoleni z przeciętności.

Bez względu na to, jaki program wybierzesz, zrozumiesz swoją rolę w tej dziedzinie w kontekście wiary biblijnej. Unia integruje najlepszych naukowców z wiarą chrześcijańską w każdym programie studiów.

Społeczność zwarta

Rozumiemy, że potrzeby każdego ucznia są inne i zależy nam na Twoim sukcesie oraz duchowym, intelektualnym i fizycznym samopoczuciu. W Unii cenimy się nawzajem i pokazujemy to poprzez nasze słowa i działania.

Profesorowie i członkowie personelu znają cię po imieniu i dbają o swoją przyszłość. Wspierają Cię usługi zdrowotne i doradcze oraz możliwości wspólnego uczenia się. Spędź znaczący czas z innymi studentami i członkami wykładowców poza klasą.

Przygotowanie do kariery

W Union będziesz przygotowany na dalsze sukcesy. Absolwenci Unii przodują w najlepszych szkołach wyższych i karierach na całym świecie. Mamy wspaniałą historię i dziedzictwo sięgające prawie 200 lat wstecz, ale nadal koncentrujemy się na przyszłości.

117680_UUataglance.jpg

Lokalizacje

Jackson

Address
Union University Drive,1050
38305 Jackson, Tennessee, Stany Zjednoczone