University of Tampa - Sykes College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sykes College of Business University of Tampa jest wiodącą prywatną instytucją zajmującą się rozwojem przyszłych globalnych liderów. Nasze zaangażowanie na rzecz doskonałości znajduje odzwierciedlenie w naszej akredytacji AACSB - uznaniu, które plasuje nas w pierwszej piątce absolwentów szkół biznesu na świecie.

Nasze innowacyjne programy obejmują najnowsze narzędzia i techniki, wyposażając studentów w zaawansowane rozwiązywanie problemów i umiejętności analityczne potrzebne do osiągania doskonałych wyników na globalnie konkurencyjnym rynku. Uczelnia cieszy się żywym kontaktem ze społecznością biznesową, a nasi studenci korzystają z szerokich możliwości uczenia się przez eksperymentowanie i tworzenia sieci kontaktów. Liczne opcje koncentracji są oferowane w ramach naszych programów MBA i MS, umożliwiając studentom odkrywanie swoich talentów i personalizowanie ich kierunków studiów.

Nasi wykładowcy mogą poszczycić się imponującym połączeniem zaawansowanych kwalifikacji akademickich i praktycznego doświadczenia biznesowego. Nie tylko wykonują wybitną pracę jako nauczyciele i mentorzy, ale są zaangażowani w odpowiednie badania akademickie i branżowe. Badania te angażują nas w opracowywanie nowych teorii i pomagają w naszej misji pedagogicznej.

Sykes College of Business

Sykes College of Business jest integralną częścią 100-akrowego kampusu uniwersyteckiego położonego w sercu Tampy. Jako kompleksowa instytucja University of Tampa zapewnia pełne spektrum zasobów, wykwalifikowanych wykładowców i nowoczesne udogodnienia.
Sykes College of Business jest jedną z elitarnych prywatnych szkół na południowym wschodzie akredytowanych zarówno na poziomie magisterskim, jak i licencjackim przez AACSB International-The Association to Advance Collegiate Schools of Business. AACSB International jest wiodącą organizacją akredytującą biznes, promującą doskonałość i ciągłe doskonalenie w zakresie studiów licencjackich i magisterskich.

Co nas wyróżnia

W sercu jednej z najbardziej tętniących życiem społeczności biznesowych na Florydzie, Sykes College of Business Uniwersytetu Tampa oferuje światowej klasy edukację o międzynarodowej renomie sukcesu.

W Sykes College of Business jesteśmy dumni z funkcji, które wyróżniają nas wśród najlepszych programów biznesowych na świecie:

  • Najwyższa akredytacja
  • Innowacyjny program nauczania
  • Wybitny Wydział
  • Uczenie się przez doświadczenie
  • Udogodnienia high-tech

Sykes College of Business to miejsce, w którym jutrzejsi liderzy biznesu - od tuż za rogiem po dalekie zakątki świata - przyjeżdżają uczyć się, rozwijać i nawiązywać kontakty. Wysoko wykwalifikowani studenci w różnym wieku i pochodzący z różnych środowisk przechodzą zaawansowane szkolenie w zakresie różnych dyscyplin od wykładowców z pulsem w środowisku biznesowym.

Lokalizacje

Tampa

The University of Tampa - Sykes College of Business

Address
401 W. Kennedy Blvd.
Fairgrounds Building

33606 Tampa, Floryda, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 (813) 253-3333

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

AACSB Accredited