University of San Francisco - School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Być liderem. Budowanie organizacji produkcyjnych i współczucia. Być motorem pozytywnych zmian w świecie.

University of San Francisco Szkoły Zarządzania jest w epicentrum światowej innowacji i mogą pomóc rozwijać umiejętności excel w dzisiejszym dynamicznym biznesu, rządu i środowisk non-profit. Nasz międzynarodowo uznanych wykładowców zobowiązała się do nauczania, co trzeba, aby odnieść sukces, w tym charakterystycznych cech jezuickiego wychowania - sprawiedliwość społeczną i globalnego obywatelstwa.

Dlaczego USF Szkoła Zarządzania?

Po dołączeniu do USF School of Management dołączyć uniwersytet zaangażowana w rozwój współczucia i produktywnych przywódców.

Naszą misją jest wyzwanie do reimagine gospodarczej i zarządzania, aby stworzyć bardziej ludzkiego i sprawiedliwego świata. Żądamy doskonałości akademickiej w służbie ludzkości. Możemy rozszerzyć swoją wiedzę na dzisiejszym globalnym rynku.

Znajdujemy się w Serce San Francisco, Jeden z najbardziej intensywnych ekosystemów biznesu na świecie, co pozwala nam na dostarczenie studentom niezrównaną dostęp do zaawansowanych technologii, biotechnologii, finansów, kapitału podwyższonego ryzyka oraz liderów przedsiębiorczości. Oprócz niezrównanej aplikacji świata rzeczywistego w całej swojej edukacji w Szkole Zarządzania, nasze Student wydziału do stosunku jest 15: 1 dla zaangażowanego i wysoko zindywidualizowanej nauki.

My zgromadzi studentów z całego świata, aby dowiedzieć się zarówno podstawy naukowe współczesnej przedsiębiorczości i innowacyjności, a także ciężko zarobione doświadczenie biznesowe i spostrzeżeniami z przedsiębiorców i profesjonalistów. Nasi absolwenci stanowią 117 branż w 50 stanach USA, 9 i 97 terytoriów krajów na całym świecie.

Odkryj wyjątkowe absolwentów programów akademickich, Wydział najwyższej klasy oraz studentów i absolwentów społeczności aktywnie zmieniać świat od tutaj. Jesteśmy instytucją AACSB akredytowanych, najwyższy standard realizacji orzekł jedynie o 5% szkół biznesu na świecie.

Życie na USF School of Management

Życie w USF jest więcej niż siedzi w klasie. Studenci Wyższej Szkoły Zarządzania cieszyć bogate doświadczenia edukacyjne, które przygotowują ich do dzisiejszym dynamicznym rynku, z rzeczywistych projektów doradczych i globalnych programów nurkowych do renomowanych prelegentów i interakcji z studentów i absolwentów sieci, która zmienia świat.

Szkoła Wydziału Zarządzania

USF Szkoła wydziału Management Zobowiązujemy się do wybitnego nauczania i są napędzane przez podwójny nacisk na dyscypliny akademickiej i sprawiedliwości społecznej. Nasi pedagodzy, lekarze i naukowcy studentów z bogactwa doświadczeń międzynarodowych w problemy i praktyki zarządzania. Ich badania wzbudziło ciekawość intelektualną i wzbogacony składek od pracowników naukowych i rządowych, organizacji non-profit i liderów biznesu z całego świata.

Wydziału są dedykowane do innowacyjnych badań i najlepszych praktyk, tworzenie środowiska nauki charakteryzują się wysoką jakością stypendium i uważny uwagę na wpływ społeczny ich pracy. Służą one do naszej społeczności, nasze miasto i nasz świat przez redakcje, pro bono, doradztwo, zarządów oraz poprzez projekty-learning usług wbudowanych w ich programach.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister Systemów Informatycznych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 24 miesięcy August 2018 Stany Zjednoczone San Jose

Program MSIS podkreśla skutecznego wykorzystania technologii informacyjnych w celu umożliwienia przewagi konkurencyjnej zarówno dla osób indywidualnych i organizacji. Zintegrowane kursy, które podkreślają integralną rolę odgrywa technologia informacyjna w każdym sektorze będzie Ci przygotować się być skutecznym liderem. [+]

Opracowanie przewagę konkurencyjną na skrzyżowaniu technologii i strategii biznesowej jako pracy zawodowej.

Zostań mistrzem systemów informacyjnych i rozwijać przewagę konkurencyjną na skrzyżowaniu technologii i strategii biznesowej. Nabyć umiejętności do tworzenia dźwiękowych systemów finansowych i zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji. Program MSIS podkreśla skuteczne wykorzystanie technologii informacyjnych, aby umożliwić osobom fizycznym i organizacjom przewagę konkurencyjną. Zintegrowane kursy, które podkreślają integralną rolę odgrywa technologia informacyjna w każdym sektorze będzie Ci przygotować się być skutecznym liderem. MSIS oferuje małe rozmiary i klasy harmonogram klasy wieczór, aby pomóc pracy specjalistów zrównoważyć ich intensywny tryb życia, podziwiając wzbogacony środowiska uczenia się i głębszego budowaniu relacji.... [-]


Magister W Rozwoju Organizacyjnego

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 21 miesięcy August 2018 Stany Zjednoczone San Francisco

MS w programie Organizacji Rozwoju (MSOD) upoważnia specjalistów prowadzić zmiany poprzez współpracę i wzajemne relacje w ufających systemu organizacyjnego. [+]

Rozwijać umiejętności, aby rozwiązać współczesne wyzwania organizacyjne, prowadzi inicjatywy zmian i zwiększyć efektywność.

Dowiedz się do zwiększenia efektywności organizacyjnej i elastyczność z odpowiedniej teorii i interdyscyplinarnej wiedzy. Nabyć umiejętności oceny, diagnozy organizacyjnej, wdrażania i oceny, które przygotują do przejęcia wiodącej roli. Nasz program został zaprojektowany z myślą o pracy specjalistów. Wieczór i Weekend klasy Czasy pomieścić napięty harmonogram, podczas gdy małe klasy i unikalny system kohortowe wspierania bogatszych relacji i bardziej praktyczne doświadczenie. MS w Organizacji Rozwoju (MSOD) programu umożliwia profesjonalistom prowadzić zmiany poprzez współpracę i wzajemnie ufających relacje w systemie organizacyjnym. Studenci studiów teorie i modele OD, praktyki partycypacyjne badania działania i rozwijania umiejętności, aby skutecznie przyczynić się do, zarządzania i kierowania zespołami. Program MSOD wartości samoświadomość, self-care, refleksji i współczucie jako budulec zmiany. Program programowy MSOD został zaprojektowany w oparciu o cztery zasadnicze elementy, które definiują dziedzinę: refleksja (samo-jako-instrument), diagnoza, implementacja i ocena.... [-]


Master in Entrepreneurship and Innovation

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy August 2018 Stany Zjednoczone San Francisco

[+]

Uczestniczyć przedsiębiorczych wydarzeń skoku

The University of San Francisco ma długą tradycję doskonałości przedsiębiorczości. W 2015 roku Forbes rankingu USF wśród 20 najlepszych przedsiębiorczych uniwersytetów badawczych w Stanach Zjednoczonych, a Financial Times rankingu wspólny USF Mistrz w Global Przedsiębiorczości Zarządzania wśród pierwszych 75 międzynarodowego mistrza programów zarządzania.

Szczegóły programu

MSF w dziedzinie przedsiębiorczości i innowacji ma na celu umożliwienie nowym i niedawnym absolwentom wyższych uczelni zdobycie niezbędnych umiejętności i doświadczeń w celu jak najlepszej rywalizacji o miejsce w dzisiejszej gospodarce innowacji i uruchomienie kariery przedsiębiorczej w Dolinie Krzemowej. Dzisiejsza gospodarka innowacyjna wymaga specjalistów posiadających doświadczenie biznesowe i techniczne oraz doświadczenie zawodowe. ... [-]


Magisterskie

Magister Administracji Non-profit

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 24 miesięcy August 2018 Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Opracowanie głębsze zrozumienie zarządzania non-profit, jak zbadania politycznych, ekonomicznych, prawnych i społecznych środowisk organizacji non-profit. [+]

Zostań skutecznym globalnie zaangażowanym liderem non profit i pozarządowym (NGO) na rzecz zrównoważonego rozwoju i wpływu społecznego. Mistrz Zarządzania Absolwentami programu non-profit w USF zapewnia nabycie narzędzi potrzebnych do wzmocnienia zdolności przywódczych, określania względów etycznych i wprowadzania pozytywnych zmian. Opracuj podstawowe wartości przywództwa, umiejętności zarządzania i kompetencje non-profit do pracy jako dyrektor wykonawczy, konsultant non-profit, dyrektor ds. Rozwoju lub inne stanowiska kierownicze w sektorze non-profit i sektora społecznego - zajmujący się dziedzinami takimi jak edukacja, zdrowie, sztuka i humanistyka, integracja gospodarcza, zrównoważony rozwój, propagowanie i zmiana społeczna. Ucz się od współczesnych uczonych i liderów z sektora non profit w Kalifornii do międzynarodowych organizacji pozarządowych, aby zwiększyć swoje umiejętności w zakresie przywództwa i myślenia krytycznego oraz współpracować z rówieśnikami, którzy dzielą się twoimi profesjonalnymi celami i aspiracjami. Masz wybór, który program stypendialny non-profit najlepiej pasuje do Twojego stylu życia. Międzynarodowy Międzynarodowy Międzynarodowy Portal MNA oferowany w ciągu tygodnia w San Francisco koncentruje się na nauce doświadczalnej i jest otwarty dla studentów zagranicznych. Professional MNA dla profesjonalistów pracujących w weekendy w San Francisco jest obsługiwana przez technologię wideokonferencyjną i internetową. ... [-]


Magister Administracji Publicznej

Stacjonarne lub online W pełnym wymiarze godzin 21 miesięcy August 2018 Stany Zjednoczone San Francisco

Opracowanie skutecznych rozwiązań dla dobra wspólnego, podczas pracy w kierunku ekscytującej kariery w zarządzaniu publicznym. [+]

Opracowanie skutecznych rozwiązań dla dobra wspólnego, podczas pracy w kierunku ekscytującej kariery w zarządzaniu publicznym.

Przejdź do skrzyżowania z sektorem publicznym, prywatnym i non-profit. Przełożyć teorię na praktykę i rozpoczęcie wdrażania polityki, która wspiera swoją społeczność.

Nasz program MPA priorytet praktyczne doświadczenie, które przygotowuje do rozwiązania interesu publicznego poprzez gromadzenie i analizę dowodów niezbędnych do realizacji strategii świadczenia usług publicznych.

Harmonogram pracy elastyczne klasy specjalistów pomaga zrównoważyć ich intensywny tryb życia, podczas gdy małe rozmiary klasy promować uwagę jeden na jednego i głębszego budowaniu relacji.... [-]


Magister W Globalnym Zarządzaniu Przedsiębiorczości

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 18 miesięcy August 2018 Hiszpania Barcelona Stany Zjednoczone San Francisco + 2 więcej

Mistrz w Global Management (Przedsiębiorczej MGEM) na Uniwersytecie w San Francisco odbędzie się do Barcelony, Taipei, i San Francisco, ujawniając udanych, kreatywnych i innowacyjnych praktyk biznesowych poprzez pryzmat kultury trzech tętniących życiem miast. [+]

Test Mistrz w Global Przedsiębiorczości Zarządzania (MGEM) W University of San Francisco zabierze Cię do Barcelony, Taipei, i San Francisco, ujawniając udanych, kreatywnych i innowacyjnych praktyk biznesowych przez pryzmat kultury trzech tętniących życiem miast. Program MGEM łączy bezpośrednią ekspozycję na międzynarodowych firm z międzynarodowym przedsiębiorczością kohorty studentów, aby zapewnić Państwu globalnych umiejętności biznesowych dla sukcesu.

Spędzić cztery miesiące każdego uczestniczącego miasta i absolwentów w ciągu roku - oferowana na USF w San Francisco Downtown Campus, w połączeniu z Institut Quimic de Sarria (Barcelona) i Fu Jen Catholic University (Tajpej) - Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim - licencjat należy przyznać w ciągu ostatnich trzech lat Wymagania kwalifikacyjne oficjalne transkrypty - kopie wszystkich transkryptów z każdej akredytowanej uczelni lub uczelni uczęszczanej muszą zostać przesłane do aplikacji online. Po dopuszczone do programu, instrukcje wysyłania urzędnika, zamknięte stenogramy zostaną dostarczone. Minimalny wymóg zaliczki obejmuje stopień licencjata lub uznany odpowiednik z akredytowanej instytucji. Streszczenie - egzemplarz bieżącego życiorysu jest wymagany i musi zostać przesłany w ramach aplikacji online. Listy zalecenia - są wymagane dwa listy polecające. Kandydaci do wszystkich programach należy złożyć co najmniej jeden list od profesjonalnego kontaktu, jeśli to możliwe. Najlepiej byłoby, gdyby jeden lub oba z twoich zaleceń będzie pochodzić z obecnego lub byłego bezpośredniego przełożonego. Zalecenia akademickie są również docenione przez obecnych studentów. Wpisz adresy e-mail rekomendujących "bezpośrednio w aplikacji online do elektronicznego składania wniosków. Rekomendatorzy mogą przesłać podpisany list polecający lub mogą skorzystać z szablonu Wspólnego Listu Rekomendacyjnego. oświadczenie o celowości lub eseju - wymagane jest sporządzenie eseju... [-]

Master Of Science W Analizie Finansowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 - 22 miesięcy August 2018 Stany Zjednoczone San Francisco + 1 więcej

Master of Science w analizie finansowej (MSFA) na Uniwersytecie w San Francisco koncentruje się na budowaniu kompetencji w analizie inwestycyjnej oraz zarządzania. [+]

Program Master of Science in Financial Analysis (MSFA) na Uniwersytecie w San Francisco zapewnia wyjątkowe połączenie akademickiego rygoru i praktycznej wiedzy w zakresie ilościowej analizy finansowej i ekonomii. Zdobądź wyszkolone szkolenia w dziedzinach uznanych za kluczowe przez profesjonalistów z zakresu zarządzania inwestycjami, zgodnie z oznaczeniem Chartered Financial Analyst (CFA) . Program szkolenia absolwent integruje ilościowych wymaganych zawodu finansowej solidny fundament do etycznego postępowania, które stanowi podstawę do rynków finansowych i transakcji.

Szczegóły

Wybierz jedną z dwóch formatów programowych:

- 18-miesięczny program w pełnym wymiarze godzin, który obejmuje praktykę prowadzoną przez wykładowców lub program immersyjny Wall Street / SEC - 22-miesięczny program w niepełnym wymiarze czasu przeznaczony dla pracujących profesjonalistów ... [-]

Filmy

USF School of Management

Salesforce Academic Alliance - University of San Francisco

Kontakt

USF School of Management Downtown Campus

Adres University of San Francisco 101 Howard Street San Francisco, CA
94105 San Francisco, California, CA, Stany Zjednoczone
Strona internetowa http://www.usfca.edu/management/
Telefon +1 415-422-2221

Adres Barcelona, Hiszpania
Telefon false

Adres San Jose, California, CA, Stany Zjednoczone
Telefon false