University of Saint Francis Online

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego University of Saint Francis?

Potencjalne zarobki: USF zajmuje 5. miejsce dla potencjalnych Najlepsze zarobki wszystkich szkół Indiana. Wyniki: 93% zatrudnionych było 2015 absolwentów, uczestniczących w programach edukacyjnych, w służbie wojskowej lub wolontariuszy. Rankingi: USF plasuje się wśród 100 najlepszych uniwersytetów Regionalnych (Midwest) według US News & World Report. Wartość: Washington Monthly wymienia USF jako # 40 w kraju za "Najlepszy na wydanie pieniędzy" w edukacji.

"To bardzo ważne, że misja i wartości szkoły lustro własnego. Mógłbym wybrało wielu innych szkół, ale kochał program USF. Kochałam mojego doświadczenia ASN, więc naturalnie wybrałem USF dla mojego stopnia absolwent ".

Mike GeRue, Bachelor of Science in Nursing '99 & Master of Nursing Administracji '09

Chief Operating Officer, Parkview Heart Institute

Wygoda Study od domu - czy gdziekolwiek indziej stało się! Elastyczność uczyć się we własnym tempie. Zarobić swój stopień w ciągu zaledwie 12 miesięcy. Przystępność Ciesz się znaczne oszczędności w stosunku do kosztów utrzymania tradycyjnego, program na terenie kampusu. Jakość USF zapewnia wysoko w rankingu programów z doskonałymi, wymiernych rezultatów.

Potencjalni pracodawcy mówią:

"Pielęgniarki, które przychodzą do nas z Uniwersytetu św naprawdę mają wartości, które chcemy. Zapewniają one radosne usługi. Zapewniają one szacunek dla życia. Dbają o naszych pacjentów. Nie można iść do opieki po prostu szukasz dobrej pracy płatniczą, trzeba być pasjonatem troski o innych. Musisz być w stanie poświęcić, a jeśli tak, to farmacja kariera jest dla ciebie. "

Carol Schuster, BSN, MBA, RN

VP Usługi lekarza, dyrektor Franciszkańskiego Nursing, Health-Crown Point

Dopuszczenie Proces USF

Stosując się do University of Saint Francis absolwent programu online jest łatwa i szybka. Jeśli spełniasz stopnia i skumulowane wymagania GPA, wystarczy wypełnić wniosek online o dopuszczenie, w tym następujące:

Kopia oficjalnego transkryptu ze szkoły udzieleniu lub wyższy stopień swojej licencjata Krótki list motywacyjny wyrażając swoje powody osobiste i zawodowe do prowadzenia stopień absolwentem USF Twoje CV

Po tym jak twój wniosek został złożony, można powrócić w dowolnym momencie, aby zalogować się i sprawdzić stan wstępu. Gdy zostaną zaakceptowane, można zbadać możliwości pomocy finansowej. Depozyt czesnego będzie dalej, a potem matriculate i rozpocząć zajęcia.

Korzyści Kariera

Największą zaletą jest to, że nie trzeba umieścić swoją karierę zawieszone podczas studiowania z nami online. Inne korzyści kariery zawierać następujące elementy:

Zyskasz wiedzę i umiejętności Top Employers pożądaj w najlepszych wnioskodawców, zwiększając swoją wartość rynkową i potencjał zarabiania. Będziesz mógł umieścić czego uczymy w życie z pracy - często, jak tylko się go nauczyć. Będziesz uczyć się nowych sposobów współpracy i pracy zespołowej podczas zdobywania nowej sieci kontaktów.

Lokalizacje

Fort Wayne

Address
2701 Spring Street

46808 Fort Wayne, Indiana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: