University of San Francisco - School of Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wychowania obchodzi cztery dekady zaangażowanych nauczycieli, oddanych przywódców i opiekuńcze doradców.

Nasz wydział i studenci są uczeni i zwolennicy sprawiedliwości społecznej zaangażowanych w różnorodną San Francisco Bay Area i poza nią. Z ponad dwudziestu studiów magisterskich i doktoranckich, w tym programów na naszych uczelniach branżowych i online, zapraszamy studentów, którzy dążą do wywierania wpływu i które są popełniane w służbie najbardziej potrzebującym.

Witamy dziekana

Pozdrowienia z Uniwersytetu w San Francisco Wychowania dziekanem Szkoły, jestem pasjonatem tworzenie środowiska, w którym przyszli nauczyciele, przywódcy i doradcy mogą poświęcić swoje usługi i badania, aby bezpośrednio wpłynąć na nasze społeczności.

Jako były nauczyciel i działacz edukacji, czuję się jak w domu w USF Wychowania gdzie wykładowcy, studenci i pracownicy są zainteresowani w tworzeniu zmian. Zachęcam do zapoznania się z naszą społeczność SOE i jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz więcej informacji o naszych programach, nie wahaj się z nami skontaktować. W imieniu wykładowców i pracowników USF Wychowania, dziękuję za rozpatrzenie nasze programy i mam nadzieję, że będzie połączenie tej sprawiedliwości społecznej nastawionej społeczności.

Z poważaniem,

Kevin K. Kumashiro Dean

USF Wychowania

Lokalizacje

San Francisco

University of San Francisco

Address
USF School of Education
2130 Fulton Street

94117-1071 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
415-422-5467

San Jose

Address
San Jose, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Sacramento

Address
Sacramento, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Santa Rosa

Address
Santa Rosa, Kalifornia, Stany Zjednoczone