University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O uczelni

Jako jedno z najlepszych ukraińskich szkół katolickich w kraju, College of Arts and Sciences łączy rygorystyczny akademicki program nauczania z miejską, globalną perspektywą. Wizja sukcesu w college'u dotyczy zarówno głowy, jak i serca, a wybitni wykładowcy dają uczniom umiejętności i współczucie, aby stworzyć bardziej sprawiedliwy i ludzki świat.

W ostatnich latach nasi nauczyciele-uczeni zdobyli bezprecedensowe uznanie w całym kraju: zdobywając krajowe nagrody, otrzymując duże nowe granty i prestiżowe stypendia Fulbrighta oraz premierę w najważniejszych miejscach sztuki i festiwalach filmowych na całym świecie.

Nasi studenci opublikowali swoje badania wraz z naszym wydziałem, zdobyli nagrody za pisanie, otrzymali bardzo konkurencyjne stypendia i zostali przyjęci w najlepszych szkołach wyższych. Angażują się również w społeczność i robią różnicę. Od budowania biblioteki dla dzieci ulicy w Zambii, po niwelowanie przepaści cyfrowej w Peru, po walkę z współczesnym niewolnictwem tutaj w USA, nasi uczniowie zmieniają świat na lepsze.

College of Arts and Sciences oferuje szeroką gamę opcji edukacyjnych nasyconych misją dostarczania nie tylko wiedzy i umiejętności potrzebnych do osiągnięcia sukcesu jako osób i profesjonalistów, ale także wartości i wrażliwości niezbędnych, aby być mężczyznami i kobietami dla innych.


Marcelo Camperi, dziekan Wyższej Szkoły Sztuki i Nauki

Nasze programy

W tym mieście innowacji, przedsiębiorczości i kultury, USF oferuje 16 unikalnych programów magisterskich w swoim College of Arts and Sciences.

Absolwenci według liczb

Zastosuj do USF

Edukacja USF to nie tylko inteligentne książki, ale prawdziwa różnica.

Lokalizacje

San Francisco

University of San Francisco

Address
2130 Fulton Street
San Francisco, California, United States94117 San Francisco, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 415.422.5101

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium