Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diego

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na Uniwersytecie San Diego w Joan B. Kroc School of Peace Studies promujemy wieloaspektowe podejście do budowania pokoju i sprawiedliwości społecznej, integrując teorię i praktykę zarówno w klasie, jak iw społecznościach na całym świecie.

Zbadaliśmy jedne z najtrudniejszych, najbardziej niepokojących zjawisk naszych czasów, tworząc rygorystyczną i innowacyjną pracę opublikowaną w wielu różnych punktach sprzedaży.

Studenci z całego świata są przygotowywani przez wybitnych wykładowców i zdobywają doświadczenie w tej dziedzinie poprzez nasz program praktyk i instytuty szkolne Kroc - Instytut Pokoju i Sprawiedliwości, Instytut Transgraniczny oraz Centrum Pokoju i Handlu (to drugie we współpracy z School of Business Administration).

Szkoła Kroc jest źródłem informacji na temat międzynarodowego budowania pokoju i zmian, studentów, wykładowców, członków społeczności i wszystkich, którzy są oddani pokojowi i sprawiedliwości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, dowiedzenia się więcej o programie naszego mistrza i pracy naszych instytutów, zapisania się do naszych e-biuletynów lub zaplanowania wizyty.

Lokalizacje

San Diego

University of San Diego - Joan B. Kroc Institute for Peace and Justice

Address
University of San Diego
5998 Alcalá Park
San Diego, CA

92110 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 619-260-4600

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium