UNIVERSITY OF LOUISIANA AT LAFAYETTE COLLEGE OF LIBERAL ARTS

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Do najbardziej cenionych umiejętności na dzisiejszym rynku pracy iw naszym nieustannie zmieniającym się świecie należy sztuka komunikacji ustnej i pisemnej, umiejętność krytycznej analizy i rozumowania oraz umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów. Nasz program sztuk wyzwolonych uczy, jak obsługiwać bardzo szczególną maszynę: umysł. Uczy cię osądu, perspektywy historycznej, umiejętności rozumowania i sztuki komunikacji. Te cztery umiejętności są potrzebne bardziej niż kiedykolwiek, aby sprostać wyzwaniom przyszłości.

Kierunki sztuk wyzwolonych obejmują różnorodny przekrój kursów, takich jak historia, języki nowożytne, filozofia, matematyka i nauki ścisłe, język angielski, informatyka, astronomia i psychologia, by wymienić tylko kilka. Ta gama kursów zapewnia perspektywę na przeszłość, zrozumienie teraźniejszości i elastyczność w stawianiu czoła wyzwaniom przyszłości.

Wierzymy, że liberalna edukacja artystyczna z naciskiem na naukę uczenia się i krytyczne myślenie jest najlepszym przygotowaniem do kariery i życia w zmieniającym się świecie.

Lokalizacje

Lafayette

Address
East University Avenue,104
70504 Lafayette, Luizjana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium