Przeczytaj oficjalny opis

"Nasze 11 uniwersytetów jest tak różnorodnych jak twoje cele."
UNC International reprezentuje grupę 11 wysokiej jakości uniwersytetów w ramach University of North Carolina System. Nasze instytucje rozciągają się od państwa, od gór do wybrzeża. Od małych i osobistych po 3500 studentów, po duże i intensywne badania z udziałem 35 000 studentów. Dzięki programom nauczania i uczenia się dla studentów studiów podyplomowych, naprawdę oferujemy coś dla każdego ucznia.

"Niedrogie. Dostępny. Uznany. Jedenaście wielkich uniwersytetów, które są dla ciebie najlepsze?
Przy tak wielu możliwościach rozumiemy, że wybór odpowiedniej uczelni i programu studiów może być przytłaczający dla studentów zagranicznych, a naszym celem jest usprawnienie tego procesu. UNC International robi to, służąc jako centrum dla studentów zainteresowanych nauką w jednej z naszych szkół członkowskich - 11 doskonałych uniwersytetów, jeden przystanek!

Jesteśmy tutaj, aby pomóc!
Nasz kompetentny personel wykonał dla Ciebie wstępne badania, zbierając informacje, które chcesz poznać - rankingi, godne uwagi programy studiów, perspektywy kariery, terminy składania wniosków i wymagania - i więcej - dla wszystkich naszych uniwersytetów w jednym wygodnym miejscu. Skontaktuj się z nami i pomożemy Ci znaleźć międzynarodową uczelnię UNC, która najlepiej pasuje do twoich celów zawodowych i osobistych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

UNC System International Recruitment Consortium

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem licencji CPA i pracy w księgowości publicznej lub przemyśle, MS z Bryan School w rachunkowości (MSA) może być odpowiedni program dl ... [+]

Rozdziel się

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem licencji CPA i pracy w księgowości publicznej lub przemyśle, MS z Bryan School w rachunkowości (MSA) może być odpowiedni program dla ciebie.

Akceptujemy studentów do naszego programu z różnych środowisk akademickich i zawodowych. Nie musisz zdobyć licencjata w księgowości przed przyjęciem. Jeśli rozważasz zmianę kariery i wejście w dziedzinę rachunkowości o wysokim popycie, UNCG MSA oferuje elastyczność i niezbędne kontakty zawodowe.

Misją programu MSA jest zapewnienie studentom możliwości intensywnych studiów rachunkowych i związanych z nimi tematów. Dzięki naszemu wyjątkowemu programowi stażowemu, wsparciu usług karier oraz praktycznej nauce w klasie, program zapewnia studentom podstawy do udanej kariery w dziedzinie rachunkowości publicznej i przemysłu.... [-]

Stany Zjednoczone Chapel Hill
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku