University of East-West Medicine

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

OŚWIADCZENIE UNIWERSYTET

Misją Uniwersytetu Wschód-Zachód Medycyny jest przygotowanie wykwalifikowanych absolwentów programów świadectwa i stopnia w uzupełniających zdrowia i dziedzinach medycyny wschodniej, umożliwiając absolwentom rozwijać swoją wiedzę i wprowadzić lub zwiększyć swoje wybory zawodowe na stanowiskach, które poszerzyć tradycyjną amerykańską zdrowie usług opiekuńczych poprzez zapewnienie możliwości dla dobra klientów lub pacjentów.

KOMPETENCJE KLUCZOWE

Sprawozdania instytucjonalne podstawowych kompetencji są zobowiązanie do studentów i opinii publicznej, że wykładowcy i pracownicy będą pracować z uczniami, aby ich świadectwo lub stopień z University of East-West Medycyny będzie reprezentować wiedzę, umiejętności i postawy odzwierciedlenie w kompetencji podstawowej obszary. Podstawowych kompetencji są wyniki, które, gdy spełnione, będzie prowadzić do realizacji misji instytucji.

Wykazać Przedmiot Fachowość

Studenci będą wykazywać nabycie wiedzy i umiejętności w wybranej dziedzinie studiów, odpowiednio do ich stopnia lub świadectwa, na poziomie, który przygotowuje ich do podjęcia pracy lub zwiększa ich profesjonalną wiedzę, umiejętności i zdolności. Dane zatrudnienia: pomiar.

Krytycznego myślenia

Studenci będą analizować i rozwiązywać problemy, oceny pomysłów i metod, szacunki i przewidywania wyników w oparciu o zasady leżące u podstaw stosunku do danego kierunku studiów; a na zaawansowanych poziomach studiów, studenci będą interpretacji badań naukowych, sprawdzenia zasadności wniosków, zbadać alternatywy, uznają różnych perspektyw i pomysłów i metod przystosowania się do nowych sytuacji. Pomiar: Ukończenie kursów i / lub klinice z case studies i rozwiązywania problemów ćwiczeń.

Skutecznie komunikować

Studenci będą wyrażać się jasno i starannie w dyskusji z klientów lub pacjentów, kolegów i innych pracowników służby zdrowia. Pomiar: Ukończenie kursów i kliniki.

Praktyka Life-Long Learning

Studenci pokażą uznanie dla kształcenia przez całe życie poprzez identyfikację i korzystające z zasobów i możliwości zatrudnienia lub profesjonalnych akcesoriów. Pomiar: raporty siebie od studentów; uczestnictwo w imprezach UEWM; kontynuowanie programu DAOM

Ekspresowe globalnej świadomości

Uczniowie uznają, że są członkami społeczności lokalnej i globalnej. Będą szanować i dostosować się do różnorodności społecznej, językowej i kulturowej współpracowników, pacjentów lub klientów. Pomiar: ukończenie klinice i adaptacji do środowiska UEWM.

Zachowywać się odpowiedzialnie i etycznie

Studenci będą wybierać zachowań i podejmowania decyzji w sposób, który odzwierciedla ich znaczenie i rozumienie swoich obowiązków prawnych i etycznych w środowisku zawodowym. Pomiar: ukończenie klinice.

Mocne University

Jesteśmy zobowiązani do wspierania wszystkich naszych studentów w osiąganiu ich celów i realizacji swoich marzeń. Rozumiemy znaczenie i wartość obronie integralności na poziomie administracyjnym, utrzymując przyjazne i przyjemne warunki do nauki.

UEWM oferuje solidne wykształcenie w TCM wybierając doświadczonych i doświadczonych instruktorów, którzy są dedykowane do ich zawodu nauczyciela oraz do uczenia studentów. Nasza uczelnia oferuje połączenie wykładu i klinicznej praktyki dla studentów do opanowania i ustalenia ich naukę. Nasi wykładowcy są wybierane do ich wykształcenia zawodowego, doświadczenia klinicznego i nauczania, i poświęcenie dla edukacji i rozwoju TCM. Zajęcia akademickie w programie szkolenia podstawowego TCM i klinicznych są zazwyczaj prowadzone przez praktykujących specjalistów, którzy mają średnio dwadzieścia lat doświadczeń klinicznych.

Nasz intensywny trening dydaktyczna i kliniczna gwarantuje wysoki poziom kompetencji i zaufania nasi absolwenci potrzebujesz. UEWM absolwentów osiągnąć wysokie wyniki przekazując zarówno egzaminu Licensing Kalifornia Państwa i Narodowy egzamin certyfikacyjny.

UEWM oferuje studia za granicą program i wymienia działania z Pekińskiego Uniwersytetu Medycyny Chińskiej, Anhui Kolegium Medycyny Chińskiej i Hei Długie Jiang medycyny chińskiej Uniwersytetu. Nasz Program studiów za granicą z tych uczelni oferuje możliwość studiowania z mistrzów w samym sercu kultury, który dał ten lek narodziny. Uczelnia jest związany z Sojuszem International Health and Healing w celu promowania zdrowia i uzdrowienia.

UEWM oferuje certyfikat programu w Azji nadwozia specjalne terapeuty i kursy kształcenia ustawicznego (CEU) zatwierdzonego przez California Akupunktura Zarządu. CEU umożliwi absolwentom i licencjonowanych lekarzy na bieżąco z najnowszymi trendami i aktualnych badań w tej dziedzinie.

Oferujemy również elastyczny plan płatności czesnego, których raty są nieoprocentowane pożyczki oraz program dostępne są na życzenie.

Oferujemy elastyczny harmonogram z dziennych, wieczorowych i weekendowych zajęć w języku angielskim i chińskim dla obu pełnym czasie lub studentów zaocznych. Program w pełnym wymiarze czasu trwa około 3 lat, a program w niepełnym wymiarze czasu trwa około 8 lat do ukończenia. Wielu studentów może podjąć zajęcia jako program bez stopni, gdzie można dowiedzieć się wiedzy i umiejętności w celu poprawy jakości zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasza szkoła oferuje toczenia polityki rekrutacji, która rozpoczyna się w miesiącach styczniu, maju i wrześniu każdego roku.

Mamy sieć szpitali i ośrodków medycznych z programów akupunktury dla możliwości zatrudnienia dla naszych absolwentów. Nasi absolwenci stale otrzymują korzyści, takie jak zabiegi w klinice i seminariów kształcenia ustawicznego wymaganych przez California Akupunktura Zarządu licencjonowanych lekarzy.

Nasze ciało studenta składa się z uczniów z wszystkich grup wiekowych i różnych środowisk kulturowych i etnicznych. Nasze ciało studenta składa się z lekarzy, Chiropraktycy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, masażystów, inżynierów, nauczycieli, artystów, higienistki stomatologiczne, prawników, farmaceutów, kelnerów, a także ludzi, którzy po prostu gotowych dwa lata college'u bez tle medycznym.

Nasza wielkość grupy jest na tyle mały, aby uzyskać indywidualne uwagi, a tym samym pomaga przyswoić przedmiot, ale wystarczająco duży, aby umożliwić stymulowanie interakcji grupowych.

Uniwersytet jest profesjonalnie zaprojektowane feng shui, aby zapewnić spokojny i skupiony środowisko naukowe. Uniwersytet jest łatwo dostępne z głównych autostrad, dróg i transportu publicznego; Parkowanie na parkingu Uniwersytetu jest bezpłatny.

Znajdujemy się w pobliżu centrum miasta Sunnyvale w Kalifornii, w sercu Doliny Krzemowej. Sunnyvale jest jednym z najbezpieczniejszych miast w USA z całorocznego słońca i wysokiej jakości środowisk sąsiedzkich. Sunnyvale jest blisko wspaniałych plaż i pięknych gór. Według KTSF / kanał 26 i WorldJournal gazety, Sunnyvale jest jednym z dziesięciu największych miast w kraju słynie z pięknej okolicy.

Lokalizacje

Sunnyvale

Address
595 Lawrence Expressway
94085 Sunnyvale, Kalifornia, Stany Zjednoczone