Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w GPS, prawdziwej globalnej społeczności poświęconej rozwojowi wiedzy poprzez nauczanie, badania i zaangażowanie.

Szkoła jest znana na całym świecie z wiedzy na Pacyfiku i obu Amerykach - i staramy się być domem studentów, absolwentów, naukowców i liderów z całego świata, którzy cenią sobie wyzwania związane z globalnymi i pacyfistycznymi wyzwaniami, z drobiazgową analizą i pasją rozwiązanie problemu.

Wykorzystując nasze położenie na wybrzeżu West Coast i uhonorowane przez UC San Diego programy w dziedzinie nauk ścisłych i technicznych, GPS opracowuje nowe narzędzia analityczne z praktycznymi zastosowaniami, a także ściśle trenuje kolejne generacje światowych liderów. Zamieścimy w naszych programach zaawansowane metody projektowania, testowania, oceny i udoskonalania rozwiązań dla globalnych społeczeństw w XXI wieku, nauczania wielkich pytań stojących przed światem i przygotowywania uczniów do określenia, które wyniki są bardziej prawdopodobne. Nasi absolwenci założyli kierownictwo w firmach, rządach i organizacjach non-profit w ponad 80 krajach na całym świecie.

Banner_about_900X300

Kim jesteśmy

Jesteśmy prawdziwym globalnym społeczeństwem wykładowców, pracowników, uczniów i partnerów społecznych, którzy zajmują się doskonaleniem wiedzy poprzez edukację i badania naukowe, a wszystko to ma na celu zbudowanie społeczności Pacyfiku. Szkoła jest zakorzeniona w reputacji i sukcesach UC San Diego i Uniwersytecie Kalifornijskim. Kierujemy się przez osoby, które dążą do utrzymania klimatu uczciwości, współpracy i profesjonalizmu zawartego w naszych zasadach etycznych. Ponadto uważamy, że różnorodność, równość i integracja są istotnymi składnikami doskonałości akademickiej.

.

Wydział

Studenci mają niezrównany dostęp do uznanych na całym świecie wydziałów, którzy integrują rygorystyczne stypendium z entuzjazmem do nauczania i aktywnego zaangażowania w iz klasie. Są liderami w dziedzinie badań, począwszy od rozwiązywania wojen domowych, po implikacje zmieniającego się struktury handlu międzynarodowego; Od krajowej polityki po finansowanie i biznes w krajach Pacyfiku; Oraz z polityki zagranicznej Chin do oceny programów walki z ubóstwem, zdrowia publicznego i ochrony środowiska w krajach rozwijających się. Dowiedz się więcej o zasięgu i głębokości ich ogromnych zainteresowań badawczych dzisiaj.

Banner_diversity

Zobowiązanie do Equity, Różnorodność i Integracja

Równość, różnorodność i włączenie to cechy szkoły, UC San Diego i całego systemu Uniwersytetu Kalifornijskiego. Są elementami krytycznymi dla produktywnego i innowacyjnego środowiska, a my jako wszystkie źródła.

Nasze różnice - rasę, narodowość, pochodzenie etniczne, płeć, religię, orientację seksualną, tożsamość płciową, wiek, status społeczno-ekonomiczny, umiejętności, doświadczenie i więcej - zwiększamy naszą zdolność do osiągnięcia podstawowej misji służby publicznej, nauczania i badań. Cieszymy się ze słuchaczy, pracowników i studentów ze wszystkich środowisk i chcemy, aby każdy czuł się szanowany i ceniony.

Ponadto UC San Diego posiada wiele zasobów, które wspierają rekrutację i utrzymanie populacji niedoświadczonych w przeszłości, pogłębiają zrozumienie i kwestionują nieporozumienia dotyczące różnorodności oraz rozwijają proaktywnych liderów, którzy opowiadają się za włączeniem.

Studenci poświęceni integracji

Poznaj dwie nowo utworzone grupy uczniowskie w szkole poświęconej integracji. Ponadto, prowadzona przez Organizację Studencką Studentów Spraw Międzynarodowych w Pacyfiku (PIASO), jest kilka innych grup studentów studiujących region i zawodowo, które wzbogacają klimat kampusu.

PRZEDMIOTY

Misją QuIRPS jest wspieranie społeczności wśród dziwacznych i nie-queerowskich członków Szkoły i podnoszenie świadomości na temat unikalnych wyzwań, przed jakimi stają gejowskie, gejowskie, biseksualne, transgenderowe i dziwaczne osoby na całym świecie oraz rozwój zawodowy dla dziwacznych studentów i Sojuszników.

Kobiety Iść na świat

Misją Women Going Global jest podniesienie świadomości i rozwój kobiet w przyszłych rolach kierowniczych w międzynarodowych profesjonalnych i akademickich dziedzinach. Grupa ta oferuje studentom, wykładowcom, pracownikom oraz większą społeczność San Diego, aby wymieniać się dyskursem, który promuje kwestie kobiet na poziomie globalnym.

Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie (858-534-5914) lub e-mail (gps-apply@ucsd.edu)

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Master of Advanced Studies in International Affairs (MAS-IA) to nasz wiodący międzynarodowy tytuł wykonawczy. Studenci przyjeżdżający to doświadczeni specjaliści z pięcio ... [+]

Master of Advanced Studies in International Affairs (MAS-IA) to nasz wiodący międzynarodowy tytuł wykonawczy. Studenci przyjeżdżający to doświadczeni specjaliści z pięcioma lub więcejnastoletnim doświadczeniem zawodowym, a nasz program nauczania rzuca im wyzwanie poprzez głęboki wgląd w stosunki międzynarodowe, międzynarodową ekonomię polityczną, politykę publiczną, zrównoważenie środowiskowe i bezpieczeństwo Azji i Pacyfiku.

Oferujemy elastyczność zarówno rejestracji w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin, co pozwala studentom na możliwość utrzymania zatrudnienia podczas wykonywania swojego dyplomu. Studenci GPS rozwijają się w różnorodnej, kosmopolitycznej atmosferze jednego z najbardziej innowacyjnych miast Ameryki, jednocześnie ciesząc się bliskością do szerszego regionu Pacyfiku, który odgrywa tak ważną rolę w dzisiejszej globalnej gospodarce i geopolityce.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Ten stopień zawodowy umożliwia studentom połączenie rygorystycznego szkolenia zawodowego UC San Diego ze specjalistycznym zainteresowaniem Chinami. Studenci są przeszkole ... [+]

GPS z dumą oferuje nowy, innowacyjny, dwuletni, pełny etat: Master of Chinese Economic and Political Affairs. Od jesieni 2017 uczniowie będą współpracować ze światowej klasy społeczności chińskich uczonych UC San Diego, aby zbadać dogłębnie najważniejsze problemy dotyczące współczesnych Chin.

Ten stopień zawodowy umożliwia studentom połączenie rygorystycznego szkolenia zawodowego UC San Diego ze specjalistycznym zainteresowaniem Chinami. Studenci są przeszkoleni w zakresie korzystania z narzędzi interdyscyplinarnych, aby głęboko zagłębić się w ekonomii i polityce Chin, a także rozważyć ich miejsce w regionie Azji i Pacyfiku oraz jego relacje z USA... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Master of International Affairs (MIA) jest dwuletni, w pełnym wymiarze godzin program, koncentrując się na obu Amerykach i Azji. Studenci GPS rozwijają bezcenne globalne ... [+]

Master of International Affairs (MIA) jest dwuletni, w pełnym wymiarze godzin program, koncentrując się na obu Amerykach i Azji.

Studenci GPS rozwijają bezcenne globalne perspektywy poprzez angażowanie różnych grup ludzi i ideologii, kształtowanie umiejętności i wrażliwości, które będą kształtować przyszłe polityki i strategie polityczne i gospodarcze.

Nasz wydział składa się z liderów w polityce publicznej, polityce globalnej, bezpieczeństwie międzynarodowym, biznesie i ekonomii oraz zrównoważeniu środowiskowym.

Nasi wysokoefektywni studenci - przyciągnięci do szkoły z całego świata - badają różne ścieżki kariery w GPS poprzez dynamiczne studia przypadków przypisywane przez czołowych naukowców, analizy ilościowe rzeczywistych wyzwań i profesjonalnych staży.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

MPP to dwuletni, pełny program studiów zawodowych. Konstruowanie rusztowania do kształtowania polityki w kontekście globalnym jest kluczowym elementem MPP. Przygotuje stu ... [+]

MPP to dwuletni, pełny program studiów zawodowych. Konstruowanie rusztowania do kształtowania polityki w kontekście globalnym jest kluczowym elementem MPP. Przygotuje studentów z umiejętnościami potrzebnymi do porównania najlepszych praktyk w USA, Ameryce Łacińskiej, Azji i poza nią.

Nasz wydział jest ekspertami z branży publicznej, prywatnej i międzyrządowej, tworząc metodologię projektowania i oceny polityki publicznej na całym świecie. Stopień MPP łączy wiedzę z zakresu polityki nauk społecznych z mocnymi stronami naszego kampusu w dziedzinie nauk o zdrowiu i medycynie.

Omówienie programu

MPP wymaga ukończenia 92 jednostek. Wszyscy studenci biorą udział w ośmiu wymaganych kursach podstawowych w pierwszym roku i seminarium badawczym w drugim. Studenci muszą wybrać co najmniej jeden obszar specjalizacji. Chociaż znajomość języka obcego nie jest wymagana, 24 jednostki mogą być zaliczane do stopnia, o ile język pasuje do wybranej specjalności regionalnej lub krajowej.... [-]

Stany Zjednoczone San Diego
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
School of Global Policy and Strategy
Address
9500 Gilman Dr. #0519
92093 San Diego, California, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
858-534-5914 or gps-apply@ucs