Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

Dlaczego Turner College?

Turner College przygotowuje studentów biznesu do dodawania wartości swoim społecznościom i pracodawcom w konkurencyjnym na świecie środowisku. Nasze programy stopni zawodowych są profesjonalnie akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Jako akredytowany członek międzynarodowej organizacji AACSB, nasza uczelnia oferuje programy biznesowe, które wyróżniają się wysoką jakością dzięki interdyscyplinarnemu programowi nauczania zapewniającemu studentom szerokie zrozumienie biznesu i jego roli w społeczeństwie.

Turner College of Business i TSYS School of Computer Science mieszczą się w Centrum Handlu i Technologii (CCT), zlokalizowanym w głównym kampusie. Wspólnie Turner College oferuje 8 programów dla absolwentów, 12 programów studiów licencjackich i liczne certyfikaty. Jesteśmy domem dla ogromnej liczby organizacji studenckich, w tym Klubu Rachunkowego, Amerykańskiego Stowarzyszenia Marketingu CSU, Enactus, Stowarzyszenia Inwestycji Finansowych, Stowarzyszenia Certyfikowanych Urzędników ds. Nadużyć Finansowych, Społeczeństwa Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM), Stowarzyszenia Maszyn Komputerowych (ACM) i Kampusu Frajerów. Nasze organizacje zapewniają możliwość zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym, słuchania profesjonalnych mówców i konkurowania na poziomie krajowym.

O nas

Misją D. Abbott Turner College of Business jest przygotowanie studentów do dodawania wartości swoim społecznościom i ich pracodawcom, głównie lokalnym i regionalnym firmom. Centrum Handlu i Technologii Centrum Handlu i Technologii (CCT), zlokalizowane na głównym kampusie, mieści biuro Turner College Dean i trzy jednostki akademickie:

 • Rachunkowość
 • Zarządzanie
 • Szkoła Informatyki TSYS.

Łączna liczba studentów zapisanych na Turner College w 2014 r. Wyniosła 1 464, z 1259 na studiach licencjackich i 204 na studiach podyplomowych. Średnia liczba uczniów klas licencjackich wynosi 33, a dla absolwentów - 27 osób. Z naszym mniejszym przeciętnym rozmiarem klas, naszymi wyspecjalizowanymi wydziałami i pracownikami oraz rozsądnym czesnym, możemy być najlepszymi kupcami w szkolnictwie wyższym w regionie. Uniwersyteckie Centrum Informacji i Technologii znajduje się również w CCT na pierwszym piętrze.

Akredytacja

Programy dyplomatyczne D. Abbott Turner College of Business są profesjonalnie akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business. Jako akredytowany członek międzynarodowej organizacji AACSB, nasza uczelnia oferuje programy biznesowe, które wyróżniają się wysoką jakością dzięki interdyscyplinarnemu programowi nauczania zapewniającemu studentom szerokie zrozumienie biznesu i jego roli w społeczeństwie.

Dlaczego akredytacja AACSB jest ważna?

Jako potencjalny student: wyjazd na studia jest dużą inwestycją. Poświęcisz wiele godzin na studiowanie, pisanie artykułów i egzaminy. Będziesz także wydawać dużo pieniędzy. Cała ta praca i pieniądze powinny dać ci to, za co zapłaciłeś, prawda? Nie wszystkie szkoły zapewnią zwrot z inwestycji. Akredytacja AACSB zapewnia, że ​​szkoła nie tylko bierze twoje pieniądze. Szkoły akredytowane przez AACSB muszą spełniać bardzo rygorystyczne normy jakości. Udowodniono, że zapewniają najlepszą edukację biznesową na całym świecie. Szkoły akredytowane przez AACSB:

 • są uznawane na całym świecie przez najlepszych pracodawców i inne uniwersytety.
 • mają pracodawców, którzy zatrudniają tylko swoich absolwentów.
 • mieć większy dostęp do rekruterów.
 • mają absolwentów, którzy otrzymują wyższe, bardziej konkurencyjne wynagrodzenia.
 • powiedzmy, że akredytacja poprawia jakość ich programów biznesowych.
 • bycie akredytowanym pomaga im zatrudnić i zatrzymać najlepszych profesorów i naukowców.
 • mieć studentów, którzy są bardziej międzynarodowi, mają GPA o wysokich kwalifikacjach i prawdopodobnie zdobędą wyższe wykształcenie.
 • są trudne i nauczą Cię najlepszych umiejętności, które zapewnią Ci wyraźną przewagę w prawdziwym świecie.

Jako pracodawca: pracodawcy chcą wysokiej jakości absolwentów szkół biznesowych. Absolwenci, o których wiedzą, będą występować pierwszego dnia. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać program studiów biznesowych, który nauczy Cię wiedzy i umiejętności, jakich wymagają pracodawcy. Pracodawcy znają dobrą szkołę biznesową od takiej, która nie daje wykształconych absolwentów. Oto fakty:

 • Wiele czołowych, globalnych korporacji rekrutuje tylko ze szkół akredytowanych przez AACSB.
 • Absolwenci akredytowani przez AACSB otrzymują lepsze, bardziej konkurencyjne wynagrodzenia.
 • Uczniowie w szkołach akredytowanych przez AACSB mają więcej pracodawców, którzy są nimi zainteresowani po ukończeniu studiów.

Firmy przeanalizowały również różnice między pracownikami, którzy uczęszczali do akredytowanych przez AACSB szkół biznesu, a tymi, którzy tego nie zrobili. Na przykład jedna firma stwierdziła, że ​​pracownicy, którzy kształcili się w akredytowanych szkołach biznesowych akredytowanych przez AACSB, mieli niższy poziom wydajności. Z tego powodu organizacja zwraca teraz tylko czesne z akredytowanych przez AACSB szkół biznesu.

Misja

Oświadczenie Wizji

Poszerzenie uznania uczelni jako centrum doskonałości w edukacji biznesowej i informatycznej.

Misja Turner College

Turner College przygotowuje studentów do dodawania wartości swoim społecznościom i pracodawcom w środowisku konkurencyjnym na całym świecie poprzez zapewnianie wysokiej jakości, odpowiedniego biznesu i edukacji informatycznej.

Plan strategiczny

Wizja, misja i wartości D. Abbott Turner College of Business stanowią główne zasady naszego planu strategicznego. Zazwyczaj są one weryfikowane w cyklu pięcioletnim przez administrację uczelni, wydziały, grupy studenckie i Business Advisory Council.

Cele Turner College

Cel 1: Podniesienie jakości i profilu Turner College jako wybranej uczelni.

Cel 2: Zwiększ liczbę rejestracji i rozszerzaj opcje dostarczania programów.

Cel 3: Popraw technologię i zasoby do celów instruktażowych i badawczych.

Cel 4: Zwiększyć partnerstwa wewnętrzne i zewnętrzne.

Cel 5: Zwiększenie finansowania.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Turner College - Columbus State University

TSYS Szkoła Informatyki oferuje Master of Science in Applied Computer Science, w trzech stężeniach: Information Assurance, modelowania i symulacji oraz tworzenia oprogram ... [+]

Opis programu

TSYS Szkoła Informatyki oferuje Master of Science in Applied Computer Science, w trzech stężeniach: Information Assurance, modelowania i symulacji oraz tworzenia oprogramowania. Aby umożliwić studentom z różnych środowisk, aby korzystać z i odnieść sukces w programie, studenci mogą również zaprojektować program studiów bez koncentracji.

Kariera

Nasi absolwenci zazwyczaj podjąć pracę w:

Inżynierowie oprogramowania / Architekci Komputer Programiści / Software Developers developerzy Gry symulacyjne i programatory Modelowanie i Symulacja Deweloperzy Komputer i specjalistów od zabezpieczeń sieci Menedżerowie sieci Specjaliści od bezpieczeństwa informacji Oficerowie bezpieczeństwa informacji ... [-]
Stany Zjednoczone Columbus
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Turner College - Columbus State University

Master in Leadership Organizacji - Program Zarządzania Zasobami Ludzkimi przygotuje specjalistów do opracowania i wdrożenia planowania HR, rekrutacji, szkolenia, rekompen ... [+]

Opis programu

Tor Zasoby Ludzkie Master of Science in Organizational Leadership Program przygotowuje specjalistów do opracowania i wdrożenia planowania HR, rekrutacja, szkolenia, wynagrodzenia, korzyści, zarządzanie wydajnością i systemy dyscyplinarne w sposób prawny i etyczny. Tor będzie akademicko przygotowanie studentów do przekazywania zawodowych i wyższych zawodowych w zasoby ludzkie (PHR & SPHR) egzaminy. Tor MSOL Human Resources jest wyrównana z Society for Curriculum HR Management Human Resource Przewodnika i szablonów.

MSOL to program 36-godzinny, wymagający studentów do ukończenia 12 absolwentów kursów. W pełnym wymiarze czasu studenci mogą zakończyć program w czterech semestrów. Wszystkie zajęcia prowadzone są w MSOL wieczorem. Program może być przystosowany dla studentów, którzy chcą uczestniczyć w niepełnym wymiarze godzin i zakończyć program w ciągu 18-24 miesięcy.... [-]

Stany Zjednoczone Columbus
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Turner College - Columbus State University

Studenci Mistrza Mistrza W Przywództwu Organizacyjnym - Program Serwujący Leadership Track mogą specjalizować się w ich edukacji i wybierać ścieżkę Serwant Leadership, kt ... [+]

Opis programu

Studenci w programie MSOL mogą specjalizować naukę i wybierz Sługa Leadership utwór, który jest zarówno rzadkie i dostosowany dla osób z chęcią do praktykowania służebne przywództwo w swoich organizacjach. Tor Przywództwo Sługa będzie przygotowanie specjalistów do potrzeb przywódczych organizacji, poprzez wykorzystanie bogactwa zasobów znajdujących się tu w Columbus, GA, począwszy od wiedzy czołowych praktyków służebne przywództwo, liczne badania dotyczy przypadków i możliwości doświadczenia polowego. Columbus, GA, nazwany narodu pierwszy "Sługa Leadership City" przez Centrum Greenleaf Przywództwa sługa ma zaangażowanie szeroko rozprzestrzenił się na lidera sługi z korporacji opartych Columbus, organizacji non-profit oraz instytucji edukacyjnych.... [-]

Stany Zjednoczone Columbus
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Turner College overview