Tulane University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tulane University School of Architecture dąży do doskonałości bez zastrzeżeń w dziedzinie architektury, ochrony i zrównoważonego rozwoju nieruchomości.

Znajdujemy się w samym sercu wybrzeża Zatoki Perskiej, gdzie stawką są wszystkie wyzwania związane z zamieszkaniem ludzi na planecie. Tutaj mamy okazję zdefiniować rolę architektury w obliczu zmian klimatu, kryzysu przybrzeżnego i nadbrzeżnego, procesu urbanizacji w tych okolicznościach oraz wyzwań dla sprawiedliwości społecznej i środowiskowej.

Uważamy, że jest to historyczny moment w najlepszym możliwym miejscu na ziemi, aby zostać architektem i pedagogiem.

Tulane University nie dyskryminuje ze względu na rasę, płeć, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe, obywatelstwo, stan cywilny, orientację seksualną, wiek, niepełnosprawność, wojsko, status weterana lub jakikolwiek inny status chroniony lub klasyfikację zgodnie z prawem federalnym, stanowym lub lokalnym w swoich programach i działaniach.

architecture, blueprint, floor plan3844328 / Pixabay

Tulane School of Architecture zapewnia światowej klasy edukację w zakresie architektury, ochrony i zrównoważonego rozwoju nieruchomości. Programy te, od poziomu licencjackiego do magisterskiego, wyposażają przyszłych absolwentów w podstawowe umiejętności intelektualne, kulturalne i techniczne, które są niezbędne do odwrócenia nierówności społecznych i zakłóceń ekologicznych.

Nauczanie i badania prowadzone przez szkołę posuwają się naprzód w dziedzinach, które są najistotniejsze w dzisiejszych czasach, takich jak zmiany klimatu, kryzys przybrzeżny i nadbrzeżny, proces urbanizacji w tych okolicznościach oraz wyzwania dla sprawiedliwości społecznej i środowiskowej.

W School of Architecture edukacja odbywa się w klasie i w społeczności. Wpływ naszych studentów, wykładowców i absolwentów można zobaczyć na całym świecie i tutaj, w Nowym Orleanie, w Albert Center and Small Tina Small Center for Collaborative Design and URBANbuild.

Studia:

  • licencjat z architektury
  • Bachelor of Science in Architecture
  • Magister architektury I
  • Master of Architecture II
  • Master Of Preservation Studies
  • Magister zrównoważonego rozwoju nieruchomości

Programy informacyjne:

  • Albert and Tina Small Center for Collaborative Design
  • URBANbuild
  • Regionalne centrum projektowania urbanistycznego w Tulane
  • Kariery w architekturze (letni program przedakademicki)

girl, drawing, natureuslikajme / Pixabay

Badania

Tulane University jest jedyną uczelnią wyższą w regionie, która boryka się z najpilniejszymi wyzwaniami społecznymi, środowiskowymi i ekonomicznymi. Rozwiązanie tych pilnych problemów - zamieszkiwanie ludzi, praca ze społecznościami w celu ich powrotu, opracowywanie nowych scenariuszy zamieszkiwania naszych rzek i delt - jest głęboko zakorzeniona w tożsamości Tulane. Nasza uczelnia jest zaangażowana w pracę, która przynosi innowacje, przekraczając granice dyscypliny.

Tulane School of Architecture ma długą historię zaangażowania w rozwiązywanie prawdziwych problemów i zdobywanie nowej wiedzy, szczególnie po huraganie Katrina i naszym przywództwie w pomaganiu naszym społecznościom w odbudowie. A jako architekci, wykształceni do prowadzenia złożonych zespołów do rozwiązywania złożonych problemów, nasza praca jest zasadniczo interdyscyplinarna i pomysłowa.

Badania i innowacje w Tulane School of Architecture koncentrują się na dwóch głównych obszarach: 1) Upodmiotowienie społeczności poprzez architekturę oraz 2) Urbanistyka rzeki i delty, które są osiągane poprzez profesjonalną doskonałość projektowania i wiodącą rolę w edukacji projektowej.

Szkolne Małe Centrum Projektowania Współpracującego Albert i Tina oraz URBANbuild to dwa uznane w kraju i na świecie programy, które zapewniają studentom i wykładowcom możliwość pracy nad projektami społeczności lokalnych poprzez staże, projekty studyjne i klasowe oraz możliwości budowania projektów. Projekt Yamuna River to interdyscyplinarny program badawczy, którego celem jest rewitalizacja ekologii rzeki Yamuna w New Delhi, tym samym przywracając stolicę Indii z powrotem do wody.

Lokalizacje

Nowy Orlean

Address
Saint Charles Avenue,6823
70118 Nowy Orlean, Luizjana, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium