Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

NAUKI BIOMEDYCZNE (BMS) PROGRAM ABSOLUTORIUM

Graduate Program in Biomedical Sciences (BMS) jest częścią Tulane School of Medicine. Jest zorganizowany jako interdyscyplinarny, międzywydziałowy i program międzykulturowy, składający się z wydziałów aktywnie zaangażowanych w badania biomedyczne. Celem programu jest szkolenie naukowców we wspólnej społeczności naukowej opartej na kreatywności i innowacyjności. Program Absolwent Tulane w dziedzinie nauk biomedycznych skupia najzdolniejszych młodych ludzi z uznanymi w kraju i międzynarodowymi nauczycielami i badaczami: wszystko w kontekście tętniącego życiem miasta, pełnego możliwości zarówno w laboratorium, jak i poza nim.

BMS składa się z programów studiów magisterskich z dziedziny anatomii (biologia strukturalna i komórkowa), biochemii i biologii molekularnej, genetyki medycznej i genomiki, mikrobiologii i immunologii, patologii (medycyna molekularna), farmakologii i fizjologii. Jednoroczne programy państw członkowskich mają na celu wzbogacanie i poprawianie akademickich referencji studentów i wzmacnianie ich akademickich podstaw dla dalszego rozwoju intelektualnego, w tym wejście do szkoły medycznej, szkoły dentystycznej lub innych programów związanych z zawodem związanym ze służbą zdrowia lub doktoranckich programów badawczych. Niezwykle wysoki odsetek absolwentów Tulane MS osiąga cel, jakim jest kontynuacja edukacji.

Program BMS obejmuje również program doktorancki w dziedzinie nauk biomedycznych ze specjalnością dowolnego z wyżej wymienionych przedmiotów magisterskich. Program studiów doktoranckich umożliwia studentom wybór mentorów pracy dyplomowej z około 90 członków wydziału w dziedzinie nauk podstawowych i klinicznych w School of Medicine oraz w Tulane National Primate Research Center.


TULANE SZKOŁA MEDYCYNA

Jedno z najbardziej uznanych w kraju ośrodków edukacji medycznej, Tulane University School of Medicine to tętniące życiem centrum edukacji, badań i usług publicznych. Obchodząc swoją 175. rocznicę w 2009 roku, Tulane School of Medicine jest drugą najstarszą szkołą medyczną na Dalekim Południu i 15. najstarszą szkołę medyczną w Stanach Zjednoczonych.

Tulane School of Medicine rekrutuje najlepszych wykładowców, naukowców i studentów z całego świata i przesuwa granice medycyny dzięki przełomowym badaniom medycznym i postępom chirurgicznym. Od wynalezienia mikroskopu binokularnego po chirurgię robotyczną Tulane School of Medicine pozostaje na czele nowoczesnej medycznej innowacji. Tulane School of Medicine wyposaża nową generację profesjonalistów medycznych w narzędzia, dzięki którym mogą odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie i kształtować przyszłość opieki zdrowotnej. Na co dzień staramy się realizować naszą misję "Edukacja, badania naukowe i opieka nad pacjentem: Uzdrawiamy społeczności".

Tulane School of Medicine jest w pełni akredytowana przez Komitet Łącznikowy ds. Edukacji Medycznej.

Początek

Nowy Orlean, znajdujący się w subtropikalnym klimacie i jednym z najbardziej ruchliwych międzynarodowych portów na świecie, był podatny na wszystkie rodzaje zaraźliwych chorób zakaźnych w 1834 roku. Kiedy College Medyczny w Luizjanie opublikował swój prospekt w tym samym roku, kluczowym celem było "poprowadzić postęp nauki i racjonalne leczenie choroby".

W 1845 r. Ustawodawca stanowy uznał wartość instytucji i autoryzował pełnoprawny uniwersytet w Nowym Orleanie. Kompleks medyczny szybko został uznany za jedną z największych szkół medycznych w kraju. W 1860 r. Liczba zarejestrowanych studentów wzrosła do ponad 400, co stanowi czwarty pod względem wielkości program edukacji medycznej w kraju.

W 1882 roku Paul Tulane przekazał w Nowym Orleanie rozległą nieruchomość na wsparcie edukacji. Zarząd Administratorów Funduszu Edukacyjnego Tulane postanowił wesprzeć Uniwersytet w Luizjanie, a do 1883 r. Ustawodawca Luizjany wydał projekt ustawy o utworzeniu Uniwersytetu Tulane w Luizjanie, prywatnego, niesekciarskiego uniwersytetu. Jako część Uniwersytetu Tulane, szkoła medyczna nadal się rozwijała i rozwijała, przenosząc się do XX wieku jako najwyższej klasy szkoła medyczna na południu i jedna z najlepszych w kraju.


Odkrywanie i tłumaczenie

Tulane School of Medicine wyróżnia się odkryciem i tłumaczeniem, a także edukacją. W 1932 r. Dr Michael E. DeBakey ukończył Tulane School of Medicine i rozpoczął wybitną karierę w chirurgii sercowo-naczyniowej. Jako student medycyny zbadał i zaprojektował pompę rolkową, która stała się zasadniczym elementem maszyny do płuca serca, która prowadzi do operacji na otwartym sercu.

Inni członkowie wydziału w Tulane, którzy osiągnęli trwały postęp w medycynie w ciągu ostatniego stulecia to dr Robert Heath w dziedzinie psychofarmakologii, dr George E. Burch w dziedzinie fizjologii, dr Andrew V. Schally w endokrynologii i dr Louis J. Ignarro w farmakologii, dwie ostatnie nagrody Nobla za pracę w Tulane.


huragan Katrina

Pod koniec sierpnia 2005 r., W Tulane School of Medicine na szczycie głównej programowej ekspansji, najgorsza klęska żywiołowa w historii Stanów Zjednoczonych spowodowała niewiarygodne zniszczenie miasta Nowy Orlean, jego mieszkańców i instytucji, w tym Uniwersytetu Tulane.

Lekarze Tulane przebywali ze swoimi pacjentami w szpitalu Tulane, szpitalu charytatywnym i nowojorskim szpitalu VA, dopóki nie zostali zmuszeni do ewakuacji. Ci lekarze, studenci i mieszkańcy wkrótce powrócą do miasta, zakładając kliniki w nowych lokalizacjach i przywracając dostęp do opieki medycznej i edukacji medycznej.

W następstwie burzy Szkoła Medyczna Tulane ewakuowała się do Baylor College of Medicine w Teksasie, gdzie studenci medycyny powrócili na studia. Administratorzy szkół medycznych Tulane koordynowali powrót szkoły do ​​Nowego Orleanu, który rozpoczął się w listopadzie 2005 r. I obejmował 98,5% studentów medycyny Tulane, którzy pozostali z Tulane po huraganie Katrina. W ciągu tego samego roku oddany i zaangażowany wydział odbudował intensywne programy badawcze i dydaktyczne, gdy przestrzeń stała się do zamieszkania.


Przeprowadzka do przodu

Szkoła Medyczna Tulane stała się ważnym elementem odnowy jednego z największych amerykańskich miast. Szkolimy najbardziej wykwalifikowanych studentów, aby byli zdolnymi, współczującymi lekarzami, którzy zapewnią wysokiej jakości opiekę podstawową lub specjalistyczną na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

Lokalizacje

Nowy Orlean

Address
1430 Tulane Avenue
70112 Nowy Orlean, Luizjana, Stany Zjednoczone