Tufts University - Graduate School of Arts and Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O

Programy studiów podyplomowych w Graduate School of Arts and Sciences Tufts University łączą atmosferę college'u sztuk wyzwolonych z najnowocześniejszymi zasobami technologicznymi instytucji badawczej. Światowej klasy naukowcy, osobisty mentor, wspólne laboratoria i partnerstwo przemysłowe wyposażają uczniów w Tufts w umiejętności doskonalenia swoich wybranych specjalności i realizowania kariery z pasją i zaangażowaniem.

Graduate School of Arts and Sciences przenosi wszystkie zasoby Tufts University - tętniącej życiem instytucji badawczej o rygorystycznej kulturze intelektualnej. Oferujemy ponad 22 programy doktoranckie i 30 programów studiów magisterskich - od Historii Sztuki do Fizyki - oraz możliwości nauczania i doradzania niektórym z najzdolniejszych studentów w kraju.
Nasi wykładowcy są zaangażowani w Twój sukces i oferują pełne profesjonalne przygotowanie. Dzięki zajęciom, mentoringowi, publikacjom, pracy w terenie i niezależnym badaniom nasi absolwenci rozpoczynają karierę, aby zastosować to, czego się nauczyli.

Lokalizacje

Medford

Address
2 The Green, Bendetson Hall
02155 Medford, Massachusetts, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

MA