Trine University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Łatwo jest mówić o doskonałość. Ale jest jeszcze coś zupełnie dobrze zobowiązać się do niego każdego dnia. Aby żyć. Aby zainspirować go wszystko wokół ciebie. W Trine University, to dążenie do doskonałości utworzyła fundamentem naszego doświadczenia od ponad wieku. Musisz to zobaczyć, a ty to czujesz, drugą stopą na naszym pięknym, kampusu 450-hektarowej w Angoli, w stanie Indiana.

Niewiele szkół może powiedzieć, że już coraz to zrobić na tak wysokim poziomie przez prawie 130 lat. Możemy.

Zobowiązanie do doskonałości

Z naszych programów, do naszego wydziału, do naszych urządzeń, do pozytywnego oddziaływania nasza praca ma na społeczności wszędzie, ustawiamy nasze standardy w Trine tylko trochę wyższa. Nie możemy na to poradzić. To, kim jesteśmy. To dlaczego US News & World Report i Princeton Review konsekwentnie rankingu wśród najlepszych uniwersytetów nas na Środkowym Zachodzie, a to dlatego ponad 1900 firm na całym świecie poszukują naszych absolwentów.

Niezrównana Campus

Tylko w ostatnim dziesięcioleciu, spędziliśmy więcej niż 75.000.000 dolarów na remonty i nowych obiektów w całej naszej uczelni. Czy to dodanie nowych, state-of-the-art budynku inżynierii biomedycznej; stadion piłkarski, która stałaby żadnych prywatnych uczelni w kraju dumnego; niezrównanym stylu apartamentów mieszkaniowych kampusie; lub remonty przedstawień artystycznych, biznesu, edukacji, i dziesiątki innych obiektów; Kampus Trine jest, jednym słowem, wyjątkowe.

Innowacyjna Duch

Innowacyjność jest w naszym DNA w Trine. Zawsze tak było. W rzeczywistości, współczesny golf piłka została opatentowana przez absolwenta Trine. Nasi studenci korzystają aktywny i interesujący doświadczenie edukacyjne, zdobywając nagrody krajowe dla hands-on pracę, jaką osiągnąć. Zainwestowaliśmy ponad 8 mln USD Wydziału Technologii i Innowacji. A my niedawno zaprezentowała nowy, high-tech projekt oparty Learning Center for Excellence.

Lokalizacje

Angola

Trine University

Address
Trine University
One University Avenue

IN 46703 Angola, Indiana, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 800-347-4878