Przeczytaj oficjalny opis

Łatwo jest mówić o doskonałość. Ale jest jeszcze coś zupełnie dobrze zobowiązać się do niego każdego dnia. Aby żyć. Aby zainspirować go wszystko wokół ciebie. W Trine University, to dążenie do doskonałości utworzyła fundamentem naszego doświadczenia od ponad wieku. Musisz to zobaczyć, a ty to czujesz, drugą stopą na naszym pięknym, kampusu 450-hektarowej w Angoli, w stanie Indiana.

Niewiele szkół może powiedzieć, że już coraz to zrobić na tak wysokim poziomie przez prawie 130 lat. Możemy.

Zobowiązanie do doskonałości

Z naszych programów, do naszego wydziału, do naszych urządzeń, do pozytywnego oddziaływania nasza praca ma na społeczności wszędzie, ustawiamy nasze standardy w Trine tylko trochę wyższa. Nie możemy na to poradzić. To, kim jesteśmy. To dlaczego US News & World Report i Princeton Review konsekwentnie rankingu wśród najlepszych uniwersytetów nas na Środkowym Zachodzie, a to dlatego ponad 1900 firm na całym świecie poszukują naszych absolwentów.

Niezrównana Campus

Tylko w ostatnim dziesięcioleciu, spędziliśmy więcej niż 75.000.000 dolarów na remonty i nowych obiektów w całej naszej uczelni. Czy to dodanie nowych, state-of-the-art budynku inżynierii biomedycznej; stadion piłkarski, która stałaby żadnych prywatnych uczelni w kraju dumnego; niezrównanym stylu apartamentów mieszkaniowych kampusie; lub remonty przedstawień artystycznych, biznesu, edukacji, i dziesiątki innych obiektów; Kampus Trine jest, jednym słowem, wyjątkowe.

Innowacyjna Duch

Innowacyjność jest w naszym DNA w Trine. Zawsze tak było. W rzeczywistości, współczesny golf piłka została opatentowana przez absolwenta Trine. Nasi studenci korzystają aktywny i interesujący doświadczenie edukacyjne, zdobywając nagrody krajowe dla hands-on pracę, jaką osiągnąć. Zainwestowaliśmy ponad 8 mln USD Wydziału Technologii i Innowacji. A my niedawno zaprezentowała nowy, high-tech projekt oparty Learning Center for Excellence.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Trine University

Master of Science in Information Studies ZA Master of Science in Information Studies * (MSIS) od Trine University ma na celu zapewnienie studentom możliwości rozwoju przy ... [+]

Master of Science in Information Studies

ZA Master of Science in Information Studies * (MSIS) od Trine University ma na celu zapewnienie studentom możliwości rozwoju przywództwa technologicznego w analizie, projektowaniu, rozwoju, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Stopień Nowe technologie dla Ciebie

Koncentruje, wartości napędzane i przyspieszone, w tym jednoroczny program studiów podyplomowych dla osób dorosłych posiadających stopień licencjata określa się przez intensywne uwzględnieniem systemów informacyjnych.

Masz nadzieję, aby przejść do następnego poziomu w swojej organizacji? Czy posiada tytuł licencjata w dziedzinie technologii i chcą tytuł magistra w dziedzinie technologii? ... [-]
Stany Zjednoczone Fort Wayne Avon
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Trine University

Umiejętności techniczne, które dostałem do tego punktu w swojej karierze nie są umiejętności, które będą rozwijać swoją karierę w roli zarządzania. Ale można rozwijać te ... [+]

Magister Inżynierii Zarządzania

Umiejętności techniczne, które dostałem do tego punktu w swojej karierze nie są umiejętności, które będą rozwijać swoją karierę w roli zarządzania. Ale można rozwijać te umiejętności na Trine University naszej Master of Science w Inżynierii Zarządzania (MSEM) przyspieszył roczną programu oferowanego przez Ketner School of Business i Allen Szkole Inżynierii i Technologii.

Doświadczenie

Jako inżynier gotowy, aby przejść do roli zarządzania, zyskasz mistrzostwo kultury, przywództwa, finansów, strategii korporacyjnej i marketingu operacji .. Będziesz się etyki biznesu, wystąpień publicznych i klas decyzyjnych, które są ukierunkowane na specjalistę technicznego, jak również rozwój innowacyjnych produktów i zajęcia prowadzone przez naszych wykładowców biznesowych, jak i inżynierii.... [-]

Stany Zjednoczone Angola
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Housing - Golf Course Apartments

Rick L. & Vicki L. James University Center

Fawick Hall of Engineering

Student Design Center

Taylor Hall of Humanities

Best Hall of Science

Trine University
Address
Trine University One University Avenue
IN 46703 Angola, Indiana, Stany Zjednoczone
Witryna
Telefon
+1 800-347-4878