Towson University - College of Business & Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Premier

Test Wyższa Szkoła Biznesu i Ekonomii, Znajduje się w zabytkowym Stephens Hall, jest akredytowana przez AACSB International - Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business - W obu programów księgowych i administracji biznesu.

To oznaczenie umieszcza kolegium w pierwszej jeden procent szkół biznesu na całym świecie i 10 górnym procent w Stanach Zjednoczonych. Oferując zarówno programów studiów licencjackich i magisterskich, kolegium zapewnia wszechstronne wykształcenie biznesowe mocno zakorzenione w sztuk wyzwolonych.

Zastosowano

Podczas zdobywając tytuł jest niezbędna do wejścia w świat biznesu, umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w każdej kariery zawodowej nie mogą być przedmiotem nauczania w szkole. W Wyższej Szkole Biznesu i Ekonomii, filozofia nauki stosowanej jest w centrum wszystkich naszych programów.

Zrozumienie wartości i konieczności praktyczne doświadczenia, uczelnia oferuje program jedyny w swoim rodzaju Excellence biznesowe mające na celu przygotowanie studentów do wprowadzenia ich kariery. W ramach tego programu studenci zdobywają wiedzę, umiejętności i postaw (KSAs) w klasie, aby nauczyć się podstaw rozwoju zawodowego, takie jak daje potężne prezentacje, skutecznego komunikowania pomysłów i pracy w zespołach. Nasi studenci następnie angażują się w jakości doświadczeń staż w ustawieniach zawodowych. Dzięki takiemu podejściu stosowanych umiejętności i wiedzy, wszystkich naszych studentów, które już pierwsze kroki w wybranej ścieżki kariery.

Wraz z programem stażu, studenci mają również zastosowanie przywództwa i pracy zespołowej, aby zaangażować społeczność kampusu i poza przez Kolegium 18 organizacji studenckich.

Wszechstronny

Czy studenci realizują ogólny karierę w biznesie i mają swoje oczy na bardziej konkretnych ścieżek, uczelnia zapewnia podstawową wiedzę, aby odnieść sukces w dzisiejszym świecie biznesu, jednocześnie umożliwiając uczniom badać dogłębne badania ich konkretnych obszarów zainteresowania.

Licencjackich kierunków cztery, sześć połączonych kierunków, dwóch nieletnich, a także wielu stężeniach, kolegium zapewnia kompleksową jeszcze zróżnicowaną gamę programów akademickich. Dzięki wsparciu wsparciu naszych wybitnych wykładowców, studenci mogą wytyczyć drogę edukacyjną, która ich doprowadzi je do spełnienia swoich celów.

Wizja, misja i wartości

Wizja

Aby zostać uznana za studia biznesowego wyboru dla studentów, wykładowców i organizacji w naszym regionie.

Misja

Wyższa Szkoła Biznesu i Ekonomii rozwija wysokiej jakości i innowacyjnych programów i zasobów, łączy teorię i praktykę w działalności pozalekcyjnych, pozaszkolnych i badawczych, i przekształca studentów, którzy mają pozytywny wpływ w obrębie Maryland i poza nią.

Podstawowe wartości

Obejmujemy kultury dążenie do doskonałości, nauki, etyczne zachowanie, grzeczność, różnorodności, integracji, kreatywność i zaangażowanie.

Profil Kandydata jako szkoła nauki stosowanej premier biznesu, Wyższa Szkoła Biznesu i Ekonomii przygotowuje swoich absolwentów do osiągnięcia doskonałości w ich karierze zawodowej. Wyższa Szkoła Biznesu i Ekonomii "połączenie rygorystycznych badań naukowych i praktycznych doświadczeń biznesowych wszystko podlega ścisłym środków od wyników opracowania następującą wiedzę, umiejętności i postawy (KSAs), które są podstawą sukcesu zawodowego:

Akredytowane Wiedza firm

Wiem, stosuje i integrację treści czyjegoś główną

komunikacja

Napisz artykułować, raporty przekonujące i wpływowych pism, wniosków, Dodać artykułować, przekonujący i wpływowych ustne prezentacje Opracowanie graficzne, arkusza kalkulacyjnego i biznesu analizy wspierania stanowisko zajęte Angażować się w aktywnego słuchania w ustawieniach indywidualnych i grupowych

Myślenie: krytyczna i twórcza

Identyfikacji problemów i / lub możliwości, za pomocą pojęć dyscyplinarne Generowanie i oceny możliwych alternatyw Opracowanie kompleksowych i uzasadnionych wniosków i zaleceń przy użyciu narzędzi jakościowych i / lub ilościowych

Technologia

Użyj ogólne i specyficzne dyscypliny oprogramowanie dla state-of-the-praktyce aplikacji biznesowych

Przywództwo i praca zespołowa

Skupić się na osiągnięciu celu Przewodnik zespół w kierunku osiągnięcia wspólnych celów Utrzymać spójność grupy, satysfakcji wyznawcy, wydajnych operacji

Etyka i wartości

Wyświetlanie postępowania i honoru systemu etycznego zachowania Zastosuj etyki w podejmowaniu decyzji biznesowych, biorąc pod uwagę wpływ na wielu interesariuszy

Postawa i praktyczne Excellence

Bądź uprzejmy, aktywne i gotowe do nauki Zobowiązania Poznaj i wykonywać zadania według przypisanych wymagań Traktuj innych z szacunkiem; wykazują wrażliwość na ich poglądy, wartości i zwyczaje

Zbywalność

Pokaż dowodów na jakości, mentorem, refleksyjnej doświadczenia zawodowego Wykazania skutecznego poszukiwania pracy: portfolio, CV i umiejętności rozmowy kwalifikacyjnej Przyjąć na siebie odpowiedzialność za własne zarządzania kariery i wyznaczanie celów

Lokalizacje

Towson

Address
8000 York Road
21252 Towson, Maryland, Stany Zjednoczone

Akredytacje

AACSB Accredited