Przeczytaj oficjalny opis

O Touro

To, co odróżnia Touro, to nie tylko nasze najwyższej klasy programy, zaangażowani członkowie wydziału czy eksperymentalne możliwości uczenia się, to nasza kultura i program nauczania respektują twoje zobowiązania - wobec twojej społeczności, twoich wartości i twojej przyszłości.

Założona w 1970 r., Aby skupić się na szkolnictwie wyższym dla społeczności żydowskiej , dorastaliśmy, aby służyć szerokiej populacji ponad 19 000 uczniów w 30 szkołach w 4 krajach . Jesteśmy wyjątkowo świadomi znaczenia edukacji, która przyjmuje uczniów ze wszystkich środowisk i okoliczności.

Od sztuk wyzwolonych do prawa, nauk o zdrowiu do technologii, biznesu, studiów żydowskich, edukacji - i wszystkiego pomiędzy - Touro zapewnia możliwości edukacyjne i ścieżki kariery nie tylko najbardziej utalentowanym i zmotywowanym studentom, ale także tym, którzy zostali przeoczeni i niedoceniani, którzy mieć siłę napędową i potencjał do osiągnięcia sukcesu.

Mamy coś dla każdego. Jedyne pytanie brzmi: do czego dążysz i co chcesz osiągnąć?117120_rsz_adobestock_125218431.jpg

At-A-Glance

95 000 absolwentów. 19 200 studentów. 30 szkół. 4 kraje. Jeden Touro.

Touro College jest największą prywatną instytucją szkolnictwa wyższego i zawodowego w Ameryce pod auspicjami Żydów. Każdego roku tysiące studentów ze wszystkich krajów i różnych środowisk zwraca się do nas, aby uzyskać stopnie naukowe w dziedzinie medycyny, edukacji, studiów żydowskich, technologii - i wszystkiego pomiędzy.

Nowy Jork pozostaje epicentrum sieci Touro, a programy rozwijają się w Chicago, Kalifornii, Nevadzie, Moskwie, Izraelu, Berlinie.

Swoją siłę czerpiemy nie tylko z naszej liczby, ale z naszego ciągłego zaangażowania w nasze wartości, wiarę w sprawiedliwość społeczną i szacunek dla wiedzy stosowanej i odkrywania. Od naszego oddanego wydziału do naszej przystępności cenowej do naszej różnorodnej oferty studentów i programów, nie musisz szukać daleko, aby zobaczyć, co wyróżnia Touro.

Misja

Touro College jest niezależną instytucją szkolnictwa wyższego pod żydowskimi patronatami, utworzoną w celu przekazywania i utrwalania żydowskiego dziedzictwa, a także służenia ogólnej społeczności zgodnie z historycznym zobowiązaniem Żydów do intelektualnego dociekania, przekazywania wiedzy, sprawiedliwości społecznej i służba społeczeństwu.

Touro oferuje studia licencjackie i magisterskie w zakresie nauk żydowskich, sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych oraz zawodów, w tym edukacji, prawa, medycyny, farmacji, nauk o zdrowiu, pracy socjalnej i biznesu. Programy te służą różnym komponentom społeczności żydowskiej i większemu społeczeństwu, zwłaszcza tym, którzy w przeszłości byli niedoceniani. Touro to uczelnia, w której rozwijany jest rozwój osobisty, stypendia i badania naukowe, a mężczyźni i kobiety są przygotowani na produktywne życie godne, wartościowe i wartościowe.

Dziedzictwo żydowskie obejmuje dwa podstawowe elementy, szczególny i uniwersalny, co znajduje odzwierciedlenie w dyktacie Hillela w Etyce Ojców: „Jeśli nie jestem dla siebie, kto będzie dla mnie? A jeśli jestem zainteresowany tylko sobą, to czym jestem JA?" Nauczanie to kształtuje podstawowe wartości uczelni, w tym zaangażowanie w wysokiej jakości edukację dla wszystkich, traktowanie, z uczciwością i szacunkiem, wszystkich studentów, wykładowców i pracowników, rolę etyki w zawodach i budowanie odpowiedzialne i odpowiedzialne społeczeństwo.117119_rsz_1adobestock_143714649.jpg

Żydowskie dziedzictwo

Zakorzeniona w tradycji żydowskiej, zbudowana na wartościach żydowskich.

Dr Bernard Lander przewidział i ustanowił Touro College aby zaspokoić potrzeby społeczności studentów, którzy często byli pomijani. W ten sposób stworzył środowisko, w którym kulturowe i duchowe potrzeby żydowskich studentów mogą iść w parze z ich edukacyjnymi zajęciami.

Touro nie tylko dostosowuje się do tradycji żydowskich, ale je wspiera i podtrzymuje. Kolegium jest jednym z niewielu w tym kraju, który buduje czas, aby uczniowie mogli oddawać cześć i uczyć się, świętować i szanować swoje kultury i przekonania.

Od 1970 roku szkoła rozwija się wykładniczo, ale nasze wartości pozostają. W miarę rozwoju naszej działalności skupiliśmy się na obsłudze różnych społeczności, a także ludności prawosławnej, i zaspokajaniu potrzeb studentów, którzy po prostu chcą wyjątkowej edukacji w ciepłym, tolerancyjnym i rygorystycznym środowisku.

We wszystkich naszych szkołach i programach popieramy i oczekujemy, że wszyscy uczniowie będą zachowywać się uczciwie i z szacunkiem. Wierzymy w godność wszystkich i staramy się przyczyniać do społeczeństwa, które również to robi.

Nasze wartości żydowskie są wartościami uniwersalnymi.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Touro College

Nasz program Master of Science in Instructional Technology kształci absolwentów w zakresie efektywnego wykorzystania technologii instruktażowych w szkołach (K-12), szkoła ... [+]

Nasz program Master of Science in Instructional Technology kształci absolwentów w zakresie efektywnego wykorzystania technologii instruktażowych w szkołach (K-12), szkołach wyższych, uniwersytetach lub środowisku biznesowym / przemysłowym.

Po pomyślnym ukończeniu ścieżki certyfikacji nauczyciela , uczniowie, którzy posiadają już certyfikat początkowego nauczyciela stanu Nowy Jork, będą uprawnieni do uzyskania certyfikatu zawodowego nauczyciela nowojorskiego jako specjalista ds. Technologii edukacyjnej, a także do 30-letniego umownego kredytu UFT powyżej dyferencjału wynagrodzenia głównego. Studenci, którzy wypełnią Corporate Trainer Track, zdobędą umiejętności niezbędne do pracy jako Corporate Trainer, Instructional Designer lub Staff Developer.... [-]

Stany Zjednoczone New York
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Touro College

Wprowadza koncepcje administracyjne, umiejętności prawne i finansowe oraz kwestie społeczne i etyczne wymagane do skutecznego zarządzania rozwijającymi się złożonymi orga ... [+]

Wprowadza koncepcje administracyjne, umiejętności prawne i finansowe oraz kwestie społeczne i etyczne wymagane do skutecznego zarządzania rozwijającymi się złożonymi organizacjami technologicznymi.

Dla profesjonalistów z branży, którzy chcą dołączyć do grona liderów technologii jutra.

Opcje kariery obejmują:MenedżerKierownik projektuMenedżer ds. TechnologiiProject ExecutiveCIO: Chief Information OfficerWymagania programowe4 programowe kursy podstawowe 12 punktów4 Wymagane przywództwo technologiczne Kursy 12 punktów3 Przedmioty do wyboru dla liderów technologii 9 punktów =11 Program Razem Kursy 33 kredytyMS w wymaganym kursie przywództwa technologicznegoMSIN 610 Advanced Information Technology Project ManagementMSIN 611 Przywództwo w Organizacji TechnologicznejMSIN 621 Budżetowanie i finanse dla menedżerów technologiiMSIN 622 Kwestie prawne, społeczne i etyczne w technologiiMS w obieralnych kursach zarządzania przywództwem technologicznymMSIN 649 Zarządzanie bezpieczeństwem informacjiMSIN 657 Zarządzanie wiedząMSIN 661 Strategic Collaboration TechnologiesMSIN 663 Zarządzanie procesami biznesowymiMSIN 669 Zarządzanie i wdrażanie Big Data Analytics w dzisiejszym środowisku biznesowymMSIN 675 Doświadczenie zawodowe... [-]
Stany Zjednoczone New York
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Touro College

Nasze programy magisterskie w edukacji ... [+]

Nasze programy magisterskie w edukacji

Ukończenie programu prowadzi do uzyskania stopnia Master of Science, jak również certyfikacji zarówno w kształceniu ogólnym i specjalnym (klasa 2 urodzenia lub klasy 1-6) lub kształcenia specjalnego (klasy 7-12), po spełnieniu wszystkich wymagań NYSED, w tym przeprowadzenie wymaganych seminariów i warsztatów, złożenie odcisków palców za pomocą NYSED oraz zdawanie egzaminów certyfikacyjnych dla nauczycieli NYS.

Oferujemy trzy programy:Wczesne dzieciństwoDzieciństwo i edukacja specjalna (1-6)Nauczanie uczniów niepełnosprawnych (7-12)Czego się nauczysz

Niezależnie od twojego programu, będziesz narażony na najnowsze oparte na dowodach teorie i metody nauczania oraz na to, jak zintegrować wspólne podstawowe standardy uczenia się z nauczaniem. Dowiesz się, jak ważne jest zrozumienie różnych kontekstów kulturowych wielkiego i zróżnicowanego środowiska studenckiego metra w Nowym Jorku. Będziesz także mieć wystarczająco dużo czasu na wprowadzenie tego, czego nauczyłeś się w praktyce do rzeczywistych klas .... [-]

Stany Zjednoczone New York
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku