Touro College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Touro

To, co odróżnia Touro, to nie tylko nasze najwyższej klasy programy, zaangażowani członkowie wydziału czy eksperymentalne możliwości uczenia się, to nasza kultura i program nauczania respektują twoje zobowiązania - wobec twojej społeczności, twoich wartości i twojej przyszłości.

Założona w 1970 r., Aby skupić się na szkolnictwie wyższym dla społeczności żydowskiej , dorastaliśmy, aby służyć szerokiej populacji ponad 19 000 uczniów w 30 szkołach w 4 krajach . Jesteśmy wyjątkowo świadomi znaczenia edukacji, która przyjmuje uczniów ze wszystkich środowisk i okoliczności.

Od sztuk wyzwolonych do prawa, nauk o zdrowiu do technologii, biznesu, studiów żydowskich, edukacji - i wszystkiego pomiędzy - Touro zapewnia możliwości edukacyjne i ścieżki kariery nie tylko najbardziej utalentowanym i zmotywowanym studentom, ale także tym, którzy zostali przeoczeni i niedoceniani, którzy mieć siłę napędową i potencjał do osiągnięcia sukcesu.

Mamy coś dla każdego. Jedyne pytanie brzmi: do czego dążysz i co chcesz osiągnąć?128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

At-A-Glance

95 000 absolwentów. 19 200 studentów. 30 szkół. 4 kraje. Jeden Touro.

Touro College jest największą prywatną instytucją szkolnictwa wyższego i zawodowego w Ameryce pod auspicjami Żydów. Każdego roku tysiące studentów ze wszystkich krajów i różnych środowisk zwraca się do nas, aby uzyskać stopnie naukowe w dziedzinie medycyny, edukacji, studiów żydowskich, technologii - i wszystkiego pomiędzy.

Nowy Jork pozostaje epicentrum sieci Touro, a programy rozwijają się w Chicago, Kalifornii, Nevadzie, Moskwie, Izraelu, Berlinie.

Swoją siłę czerpiemy nie tylko z naszej liczby, ale z naszego ciągłego zaangażowania w nasze wartości, wiarę w sprawiedliwość społeczną i szacunek dla wiedzy stosowanej i odkrywania. Od naszego oddanego wydziału do naszej przystępności cenowej do naszej różnorodnej oferty studentów i programów, nie musisz szukać daleko, aby zobaczyć, co wyróżnia Touro.

Misja

Touro College jest niezależną instytucją szkolnictwa wyższego pod żydowskimi patronatami, utworzoną w celu przekazywania i utrwalania żydowskiego dziedzictwa, a także służenia ogólnej społeczności zgodnie z historycznym zobowiązaniem Żydów do intelektualnego dociekania, przekazywania wiedzy, sprawiedliwości społecznej i służba społeczeństwu.

Touro oferuje studia licencjackie i magisterskie w zakresie nauk żydowskich, sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych oraz zawodów, w tym edukacji, prawa, medycyny, farmacji, nauk o zdrowiu, pracy socjalnej i biznesu. Programy te służą różnym komponentom społeczności żydowskiej i większemu społeczeństwu, zwłaszcza tym, którzy w przeszłości byli niedoceniani. Touro to uczelnia, w której rozwijany jest rozwój osobisty, stypendia i badania naukowe, a mężczyźni i kobiety są przygotowani na produktywne życie godne, wartościowe i wartościowe.

Dziedzictwo żydowskie obejmuje dwa podstawowe elementy, szczególny i uniwersalny, co znajduje odzwierciedlenie w dyktacie Hillela w Etyce Ojców: „Jeśli nie jestem dla siebie, kto będzie dla mnie? A jeśli jestem zainteresowany tylko sobą, to czym jestem JA?" Nauczanie to kształtuje podstawowe wartości uczelni, w tym zaangażowanie w wysokiej jakości edukację dla wszystkich, traktowanie, z uczciwością i szacunkiem, wszystkich studentów, wykładowców i pracowników, rolę etyki w zawodach i budowanie odpowiedzialne i odpowiedzialne społeczeństwo.128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Żydowskie dziedzictwo

Zakorzeniona w tradycji żydowskiej, zbudowana na wartościach żydowskich.

Dr Bernard Lander przewidział i ustanowił Touro College aby zaspokoić potrzeby społeczności studentów, którzy często byli pomijani. W ten sposób stworzył środowisko, w którym kulturowe i duchowe potrzeby żydowskich studentów mogą iść w parze z ich edukacyjnymi zajęciami.

Touro nie tylko dostosowuje się do tradycji żydowskich, ale je wspiera i podtrzymuje. Kolegium jest jednym z niewielu w tym kraju, który buduje czas, aby uczniowie mogli oddawać cześć i uczyć się, świętować i szanować swoje kultury i przekonania.

Od 1970 roku szkoła rozwija się wykładniczo, ale nasze wartości pozostają. W miarę rozwoju naszej działalności skupiliśmy się na obsłudze różnych społeczności, a także ludności prawosławnej, i zaspokajaniu potrzeb studentów, którzy po prostu chcą wyjątkowej edukacji w ciepłym, tolerancyjnym i rygorystycznym środowisku.

We wszystkich naszych szkołach i programach popieramy i oczekujemy, że wszyscy uczniowie będą zachowywać się uczciwie i z szacunkiem. Wierzymy w godność wszystkich i staramy się przyczyniać do społeczeństwa, które również to robi.

Nasze wartości żydowskie są wartościami uniwersalnymi.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
500 Seventh Avenue
New York, NY 10018

Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone