The Language Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

TLA - Akademia Język "Akademia jest wiodącym angielskiego dla studentów i kadry negocios.La osobiste uwagi i jakość nauczania są nasze pierwsze prioridad.Sabemos i zrozumieć, jak ważne jest dla uczenia Ud.el języku angielskim . dlatego kurs angielskiego w naszej akademii, jest pełne doświadczenie, zarówno naukowo i aspektów społecznych i kulturowych życia w Stanach Zjednoczonych, a przewroty stanowią ujście w przyszłości.

Metodologia stosowana przez TLA jest zasadniczo zorientowana i skupione estudiante.Nuestros nauczyciele koncentrują się na swoich potrzeb, zainteresowań i celów.

Ci, student zachęcane do aktywnego uczestnictwa w działaniach kulturalnych i pracy w terenie poza Akademii. Zatem, w pełni wykorzystuje swój status w Stanach Zjednoczonych.

Nasi nauczyciele i doradcy i śledzić ich postępy w nauce przez kurs i upewnić się, że nauka jest skuteczna.

Dzięki wnikliwej oceny i początkowych badań akademickich, student jest umieszczona w odpowiednim poziomie angielskiego. Postępy każdego ucznia jest regularnie monitorowana przez nauczycieli w trakcie studiów. Tygodniowy przegląd materiału podyktowany travez test do oceny postępów jest. Kierownik Studiów jest codziennie spotkać się z uczniami, którzy tego wymagają, a tym samym odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące programu nauczania. Nauczyciele i pracownicy administracyjni są do dyspozycji studentów podczas ich stanie zapewnić im praktycznej pomocy.

Ci, student zachęcane do aktywnego uczestnictwa w działaniach kulturalnych i wycieczkach organizowanych przez Akademię Języka w "realnym świecie". Więc korzystać większość pobytu w Stanach Zjednoczonych.

Lokalizacje

Fort Lauderdale

Address
The Language Academy - 200 South Andrews Avenue, Suite 401
FL 33301 Fort Lauderdale, Floryda, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: