The Scripps Research Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Edukacja, szkolenie i inspirowanie naukowców jutra jest częścią DNA Scripps Research. Oferujemy szeroką gamę programów, które przekładają obietnicę badań biomedycznych na możliwości uczenia się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Skaggs Graduate School of Chemical and Biological Sciences oferuje program doktorancki, który zajmuje 10 najwyżej ocenianych programów, który umożliwia absolwentom dokonywanie znaczących odkryć na styku chemii i biologii. Studia licencjackie zapewniają studentom praktyczne doświadczenie laboratoryjne i opiekę mentorską potrzebne do odniesienia sukcesu w szkole wyższej i nie tylko. Młodzi naukowcy z tytułem doktora, którzy poszukują dalszego szkolenia jako niezależny badacz, mogą znaleźć szerokie możliwości rozwoju zawodowego jako stażysta podoktorski w jednym z ponad 200 naszych laboratoriów.

Oferujemy również programy dla uczniów szkół średnich i nauczycieli przedmiotów ścisłych, dające możliwość zdobycia najnowocześniejszej wiedzy i prowadzenia badań laboratoryjnych. Jako zaangażowani członkowie naszych społeczności w Kalifornii i na Florydzie, z dumą oferujemy programy informacyjne, które mają inspirować zaciekawione umysły w każdym wieku.

Przejrzyj naszą witrynę internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszych programach.

Lokalizacje

San Diego

Address
North Torrey Pines Road,10550
92037 San Diego, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: