Przeczytaj oficjalny opis

Misją Narodowego Wyższej Szkoły Zarządzania Jakością (NGS) jest dostarczanie programów edukacyjnych, które postęp wiedzy w zakresie Systemy zarządzania jakością (QSM), aby ułatwić ujednolicenie QSM "najlepszych praktyk", a do tworzenia innowacyjnych modeli o znaczącym , w skali całego przedsiębiorstwa lub krajowym znaczenie i zastosowanie. Programy NGS wykazać osiągnięcia wydajności oparte o swojej misji na każdym poziomie studiów przez "projektu", który musi wykazać stopień wymierne rezultaty do wydziału NGS i pracodawcy lub sponsora. Mamy wymagane, że studenci wykazać się swoją wiedzą i zastosowania tej wiedzy w praktyce, projektów związanych z pracą, od 1993 r.

Narodowy Graduate School of Quality Management (NGS) jest instytucją praktyka zawodowa z ogniska pierwotnego:

Aby zapewnić pracujących osób dorosłych z wyższego poziomu wiedzy i zrozumienia koncepcji, zasad i narzędzi zarządzania systemami jakości oparte na doskonałości wykonania. Na studia osób z behawioralnej, analitycznych, obsługi klienta oraz umiejętności przywódczych, aby osiągnąć wymierne i mierzalne wyniki dla organizacyjnej wydajności doskonałości. W celu podniesienia ogólnego zrozumienia zarządzania opartego systemów jakości w sektorze publicznym i prywatnym w całym kraju. Aby rozwijać zwolenników i wychowawców zarządzania systemami jakości zdolne do dalszego rozumienia i stosowania koncepcji, zasad i narzędzi.

Cele edukacyjne National Graduate School programów zarządzania jakością są:

Aby zapewnić studentom, szczególnie pracujących osób dorosłych i innych nietradycyjnych studentów, z wyższym wykształceniem związanych z biznesem, które upoważniają ich do szybkich wkład na zysk i nie-for-profit. Aby zachęcić uczniów w rygorystyczny, ciekawych wyzwań, teoretyczne i praktyczne doświadczenie uczenia się w specjalistycznym programie, który jest wyjątkowo skoncentrowanego w obu nauk o zarządzaniu i nauk systemów jakości, opiera się na podejściu pracy zespołowej, a włączenie projektu biznesowego, który wymaga wymierne efekty. Aby zapewnić wysoko wykwalifikowanych wykładowców, którzy są praktycy z doświadczeniem zawodowym pracy oraz odpowiednich poświadczeń edukacyjnych. Aby zapewnić studentom zasobów niezbędnych do interakcji z innymi jasno i efektywnie. Aby przekazać i pokazać studentom wyrównany stosunek przywództwa i zarządzania systemami jakości motywu do etycznego zachowania. Aby ułatwić oferty studiów w trybie przyspieszonym, zgodnych z zarządzania dostarczanie programów nauczania do możliwości pracujących osób dorosłych. Dostarczenie studentom metod śledczych. Poddanie zasobu wiedzy zwanej zarządzania systemami jakości procesowi ciągłego doskonalenia uzyskanych w wyniku zastosowania tej wiedzy w miejscu pracy i reagowania na badania w tej dziedzinie. Do poszukiwania i śledzenia i oceny osiągnięć absolwentów respondentów i sponsoringu pracodawców do oceny rentowności programu.

Akredytacja

Narodowy Graduate School of Quality Management jest akredytowany przez New England Association szkół i uczelni, Inc. poprzez Komisję w dniu Instytucji Szkolnictwa Wyższego. Akredytacja instytucji szkolnictwa wyższego przez New England Association wskazuje, że spełnia wymagania kryteriów oceny jakości instytucjonalnej okresowo stosowane w procesie wzajemnej oceny. Akredytowanym uczelni lub uniwersytetu jest jeden, który ma do dyspozycji niezbędnych zasobów w celu osiągnięcia zamierzonych celów za pomocą odpowiednich programów edukacyjnych, jest w zasadzie ten sposób i daje rozsądne dowody, że będzie nadal to robić w najbliższej przyszłości. Integralność instytucjonalna jest również skierowana przez akredytacji. Akredytacja przez New England Association nie jest stronniczy, ale odnosi się do instytucji jako całości. Jako takie, nie jest gwarancją każdego kursu lub programu oferowane lub kompetencje poszczególnych absolwentów. Przeciwnie, zapewnia wystarczającą pewność jakości możliwości dostępne dla studentów, którzy uczęszczają do instytucji. Zapytania dotyczące akredytacji przez New England Association powinny być kierowane do personelu administracyjnego instytucji.

SCHEV

Narodowy Graduate School jest certyfikowany do działania przez Radę Państwa Szkolnictwa Wyższego dla Virginia (SCHEV): Private & Out-of-State policealnej Edukacji Państwowej Rady Szkolnictwa Wyższego za Wirginia James Monroe Building 101 N. 14th Street, 9th Floor Richmond, VA 23219 (804) 225-2600

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

The National Graduate School of Quality Management

Programy dla Master of Science w programie Systemy Zarządzania Jakością stopni może być zakończona w ciągu jednego roku (trzy semestry, dwanaście kursów, 36 punktów) i je ... [+]

Programy dla Master of Science w programie Systemy Zarządzania Jakością stopni może być zakończona w ciągu jednego roku (trzy semestry, dwanaście kursów, 36 punktów) i jest dostarczany w całości online, aby zaspokoić potrzeby pracy zawodowej studenta magistra.

Program został zaprojektowany w formie zintegrowanej-serii ujęć opracowany po wielu konsultacjach z różnych grup fokusowych potencjalnych pracodawców, liderów organizacyjnych i praktyków jakości. Wyróżniającą cechą programu jest zastąpienie pracy konwencjonalnej pana z pracy, projektów związanych oparta-team-zawodowego istotnego znaczenia dla ucznia i jego pracodawcy lub firmy (Mistrza Biznesu Projektu lub MBP). The National Graduate School ma również współpracę z Juran globalne, które pozwala na sukcesy absolwentów magistra otrzymać Lean Six Sigma czarny pas po zakończeniu ich programu bez dodatkowych kosztów dla studenta! ... [-]

Stany Zjednoczone Falmouth
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku