The Graduate Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Absolwent Instytutu jest państwową akademicką szkołą wyższą poświęconą promowaniu integracyjnego i holistycznego światopoglądu poprzez badanie zdrowia, dobrego samopoczucia, edukacji i osobistej i profesjonalnej transformacji.

Nasza misja

Misją Graduate Institute, jako niezależną uczelnią, jest zapewnienie kształcenia transformacyjnego opartego na integracyjnej i holistycznej perspektywie i specjalnie zaprojektowanej, aby umożliwić studentom pełne wykorzystanie ich możliwości zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Nasza wizja

Stypendium naukowe i edukacja oparta na integracyjnym i holistycznym światopoglądzie zwiększy szerokie zrozumienie skomplikowanych zagadnień ludzkich, stymuluje indywidualną i zbiorową świadomość i dobre samopoczucie oraz przyczynia się do poprawy, trwałości i regeneracji społeczności i społeczeństwa.

Uczenie się we Wspólnocie

Absolwent Instytutu docenia moc wspólnoty. Wierzymy, że uczymy się skuteczniej w grupach, niż robimy samodzielnie. Z tego powodu prowadzimy wszystkie nasze programy w kohorcie - grupy dorosłych studentów, które tworzą wspólne środowisko uczenia się. Model kohortowy wspiera dialog i tętnią życiem wymianę pomysłów, pomagając każdemu uczniowi tworzyć sens na poziomie osobistym, pozostając połączony z ich większą grupą. To sprawia, że ​​proces uczenia się dynamiczny, istotny i humanizowany.

Kohorty tworzą ciągłość programów magisterskich i certyfikacyjnych. Dokonując pełnego programu studiów z bliską grupą dorosłych osób uczących się, uczniowie mogą rozwijać się i rozwijać w bezpieczeństwie, zaufaniu i koleżeństwie ich społeczności. W kohorcie każdy głos jest respektowany i każdy student przyczynia się do indywidualnego i zbiorowego wzrostu i odkrycia.

Świat wsparcia

W TGI nauka nie kończy się w czterech ścianach sali lekcyjnej. Nasz wydział i administracja są zawsze do dyspozycji, aby prowadzić i wspierać studentów podczas studiów. Zapewniamy również następujące zasoby, aby zapewnić, że studenci uczą się w TGI, będą służyć im w ich osobistych i profesjonalnych przedsięwzięciach:

  • Doradztwo i staże praktyczne, które zapewniają cenne możliwości szkolenia, a także potencjalne miejsca docelowe w karierze po ukończeniu programu
  • Możliwość zaprojektowania i realizacji projektu kulminacyjnego, który pomaga uruchomić uczniów w następnym etapie ich zawodowego życia po ukończeniu studiów
  • Bieżące opinie i wiedza fachowców i koordynatorów programu, którzy mogą pomagać studentom w stażach i stażach oraz stymulowaniu rozwoju projektu
  • Członkostwo w naszym rozwijającym się Stowarzyszeniu Alumni po ukończeniu programu, który obejmuje dostęp do naszego katalogu dla absolwentów, corocznych spotkań absolwentów i innych zasobów edukacyjnych, udostępnianych specjalnie dla absolwentów TGI

Lokalizacje

Bethany

Address
171 Amity Rd, Bethany, CT
06524 Bethany, Connecticut, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium