The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Elliott School of International Affairs Uniwersytetu Jerzego Waszyngtona jest jedną z wiodących na świecie szkół spraw międzynarodowych. Jego misją, zlokalizowaną w samym sercu Waszyngtonu, jest kształcenie następnego pokolenia międzynarodowych liderów, prowadzenie badań, które pomagają zrozumieć ważne globalne problemy i zaangażowanie społeczności politycznej w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Wyjątkowa lokalizacja szkoły - zaledwie kilka kroków od Białego Domu, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Departamentu Stanu USA i dziesiątek innych amerykańskich i międzynarodowych organizacji - wzbogaca nauczanie i badania, zapewniając studentom i naukowcom niezrównane możliwości współpracy z Społeczności polityczne USA i międzynarodowe.

Szkoła Elliott, nazwana na cześć byłego prezydenta GW Lloyda H. Elliotta i jego żony Evelyn, oferuje innowacyjne, interdyscyplinarne programy nauczania, które zapewniają uczniom kształcenie i szkolenie, których potrzebują, aby odnieść sukces na arenie międzynarodowej. Ponad 700 studentów korzysta z jednego z 12 programów dla absolwentów Elliott School.

Szkoła oferuje programy Master of Arts w zakresie globalnej komunikacji, spraw międzynarodowych, rozwoju międzynarodowego, międzynarodowej polityki handlowej i inwestycyjnej, międzynarodowej polityki naukowej i politycznej oraz polityki bezpieczeństwa, a także Azji, Europy i Eurazji, Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu . Elliott School oferuje także tytuł magistra dla specjalistów w średnim wieku oraz podwójny tytuł magistra studiów międzynarodowych w połączeniu z 19 międzynarodowymi uniwersytetami partnerskimi. Ponad 2100 studentów realizuje wszechstronny program sztuk wyzwolonych, ze szczególnym naciskiem na sprawy międzynarodowe lub regionalnie na Azję, Bliski Wschód lub Amerykę Łacińską i półkulę. 20 000 absolwentów Elliott School można znaleźć na stanowiskach kierowniczych w sektorach publicznym, prywatnym i non-profit na całym świecie.

121744_44827954204_568590683a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Szkoła Elliott sponsoruje dziewięć instytutów badawczych:

 • Centrum Międzynarodowej Polityki Naukowej i Technicznej
 • Instytut studiów europejskich, rosyjskich i euroazjatyckich
 • Instytut studiów globalnych i międzynarodowych
 • Instytut Międzynarodowej Polityki Gospodarczej
 • Instytut Studiów Bliskowschodnich
 • Instytut Dyplomacji Publicznej i Komunikacji Globalnej (współfinansowany ze Szkoły Mediów i Spraw Publicznych GW)
 • Instytut Badań nad Bezpieczeństwem i Konfliktami
 • Sigur Center for Asian Studies
 • Space Policy Institute

Te dynamiczne centra intelektualne zapewniają uczniom i decydentom miejsca spotkań w celu opracowania, przetestowania i rozpowszechnienia nowych pomysłów. Członkowie wydziału pracują indywidualnie i wspólnie w różnych dyscyplinach, aby zaostrzyć debaty intelektualne i pogłębić akademickie i polityczne dyskusje dotyczące spraw międzynarodowych. Badania w Elliott School przyczyniają się do poszerzania wiedzy, która pomaga uczonym, decydentom i obywatelom lepiej zrozumieć świat.

121745_34060935083_bc4ef09e9a_o.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

Misja

George Washington University od dawna docenia wartość edukacji w zakresie spraw międzynarodowych. Od momentu powstania uniwersytetu w 1821 r. Przygotowaliśmy studentów do stawienia czoła ważnym globalnym problemom i dokonania zmian na świecie. Elliott School of International Affairs stanowi kulminację innowacyjnych pomysłów i świeżych perspektyw wygenerowanych przez jego prekursorów z The George Washington University:

 • Szkoła Porównawczego Orzecznictwa i Dyplomacji (1898 - 1905)
 • Departament Polityki i Dyplomacji (1905 - 1907)
 • Kolegium Nauk Politycznych (1907 - 1913)
 • Prawo międzynarodowe i dyplomacja w Columbian College (1913-1928)
 • The School of Government (1928 - 1960)
 • Szkoła Rządu, Biznesu i Spraw Międzynarodowych (1960 - 1966)
 • Szkoła Spraw Międzynarodowych (1987 - 1988)
 • Szkoła spraw publicznych i międzynarodowych (1966 - 1987)
 • Elliott School of International Affairs (1988 - Dzisiaj)

W Elliott School of International Affairs naszą misją jest:

 • Aby kształcić kolejne pokolenie międzynarodowych liderów
 • Prowadzenie badań i opracowywanie stypendiów, które przyczyniają się do zrozumienia ważnych problemów globalnych
 • Angażowanie społeczeństwa i społeczności politycznej w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a tym samym promowanie międzynarodowego dialogu i kształtowanie rozwiązań politycznych

Naszą misją jest tworzenie wiedzy, dzielenie się mądrością i inspirowanie działań, aby uczynić nasz świat lepszym miejscem.

Elliott School według liczb

134753_ElliottSchoolbytheNumbers.jpg

© The George Washington University - Elliott School Of International Affairs

O szkole Elliott

George Washington University kształcił pokolenia międzynarodowych liderów i od 1821 roku lepiej rozumie ważne globalne problemy.

Elliott School of International Affairs, nazwany na cześć byłego prezydenta GW Lloyda H. Elliotta i jego żony Evelyn, jest oddany tej misji. Szkolimy naszych studentów w zakresie teorii i praktyki spraw międzynarodowych, oferując im dogłębną analizę międzynarodowych problemów gospodarczych, politycznych, naukowych i kulturowych. Program szkoły jest interdyscyplinarny; większość wykładowców w pełnym wymiarze godzin w Elliott School jest mianowanych wspólnie na wydziałach GW.

Nasz powszechnie szanowany wykładowca przygotowuje uczniów Elliott School do globalnej kariery w sektorze publicznym, prywatnym i non-profit. Absolwenci Elliott School są konsekwentnie poszukiwani w trudnych globalnych karierach. Co więcej, nasza lokalizacja w Waszyngtonie pozwala nam tworzyć silne relacje z organizacjami publicznymi, prywatnymi i non-profit, które regularnie zatrudniają uczniów i absolwentów szkół Elliott School.

Lokalizacje

Waszyngton

Elliott School of International Affairs

Address
Elliott School of International Affairs
1957 E Street, NW

20052 Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, Stany Zjednoczone
Telefon
+1 202-994-6240

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium