The Cooper Union

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cooper Union for Advancement of Science and Art, założona w 1859 roku, jest jednym z narodu najstarszych i najbardziej zasłużonych instytucji szkolnictwa wyższego. Organizacja, dziedzictwo Peter Cooper, zajmuje szczególne miejsce w tkaniny amerykańskiego życia kulturalnego.

Założony przez przemysłowca, wynalazcy i filantropa Petera Coopera, Cooper Union Domy szkoły sztuki, architektury i inżynierii, a także światowej klasy wydziału nauk humanistycznych i społecznych.

MISJA I WIZJA

Przez wybitnych programów akademickich w dziedzinie architektury, sztuki i inżynierii oraz Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych, Cooper Union for Advancement of Science and Art przygotowuje utalentowanych studentów do oświeconych wkład do społeczeństwa.

Uczelnia przyznaje licencjatów wyłącznie na zasługi i nagrody pełne stypendia dla wszystkich zapisanych uczniów. Instytucja zapewnia bliski kontakt z dobrej, kreatywnej i sprzyja rygorystyczne wydziału humanistycznego kształcenia, które jest wzmocnione przez proces projektowania i rozszerzonej przez miejskich. Założona w 1859 roku przez Petera Coopera, przemysłowca i filantropa, Cooper Union oferuje programy publiczne dla obywatelskiej, kulturowej i praktycznie wzbogacenia Nowym Jorku.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
Administrative Offices,
30 Cooper Square

NY 10003 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone