Przeczytaj oficjalny opis

Cooper Union for Advancement of Science and Art, założona w 1859 roku, jest jednym z narodu najstarszych i najbardziej zasłużonych instytucji szkolnictwa wyższego. Organizacja, dziedzictwo Peter Cooper, zajmuje szczególne miejsce w tkaniny amerykańskiego życia kulturalnego.

Założony przez przemysłowca, wynalazcy i filantropa Petera Coopera, Cooper Union Domy szkoły sztuki, architektury i inżynierii, a także światowej klasy wydziału nauk humanistycznych i społecznych.

MISJA I WIZJA

Przez wybitnych programów akademickich w dziedzinie architektury, sztuki i inżynierii oraz Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych, Cooper Union for Advancement of Science and Art przygotowuje utalentowanych studentów do oświeconych wkład do społeczeństwa.

Uczelnia przyznaje licencjatów wyłącznie na zasługi i nagrody pełne stypendia dla wszystkich zapisanych uczniów. Instytucja zapewnia bliski kontakt z dobrej, kreatywnej i sprzyja rygorystyczne wydziału humanistycznego kształcenia, które jest wzmocnione przez proces projektowania i rozszerzonej przez miejskich. Założona w 1859 roku przez Petera Coopera, przemysłowca i filantropa, Cooper Union oferuje programy publiczne dla obywatelskiej, kulturowej i praktycznie wzbogacenia Nowym Jorku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

The Cooper Union

Master of Architecture II studiów zawodowych po-została uruchomiona w 2009 roku rozszerzyć wizję i rygor intelektualny programu studiów. ... [+]

Master of Architecture II

MASTER Architektury II PROGRAM powiększy się dwa studia DLA 2013-2014 ROK AKADEMICKI.

Oprócz istniejącego programu nauczania Zaawansowane Design Studio Prace, które kończy się dyplomowy projekt badawczy,- Krytyka, historii i teorii Stężenie zaoferuje intensywny roczny zanurzenie w krytyki, historii i teorii architektury. Nacisk kładzie się na podejście do analizy architektury i historii, roli i znaczenia współczesnej teorii i stosunków między teorią i projektowaniem. Seminaria oferują przygotowanie studentów do pracy w dziennikarstwie, nauczania i ewentualnych studiów doktoranckich, z szerokim zrozumienia uwarunkowań kulturowych produkcji architektonicznej i koncentracji na doskonałości w formie pisemnej. Studia analityczne zapewniają głęboki wgląd w formalnym i programowej różnorodności historycznej i współczesnej architektury, proces projektowania i potencjalnych możliwości dla nowych podejścia do teorii i praktyki. Wymagany nacisk w Miejskiej i Technologii Przedstawicielstwa pozwala na głębsze badania w określonych obszarach historycznej lub współczesnej teorii architektury. ... [-]

Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The Cooper Union

... [+]

[-]
Stany Zjednoczone Nowy Jork
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku