The Cooper Union

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cooper Union for Advancement of Science and Art, założona w 1859 roku, jest jednym z narodu najstarszych i najbardziej zasłużonych instytucji szkolnictwa wyższego. Organizacja, dziedzictwo Peter Cooper, zajmuje szczególne miejsce w tkaniny amerykańskiego życia kulturalnego.

Założony przez przemysłowca, wynalazcy i filantropa Petera Coopera, Cooper Union Domy szkoły sztuki, architektury i inżynierii, a także światowej klasy wydziału nauk humanistycznych i społecznych.

MISJA I WIZJA

Przez wybitnych programów akademickich w dziedzinie architektury, sztuki i inżynierii oraz Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych, Cooper Union for Advancement of Science and Art przygotowuje utalentowanych studentów do oświeconych wkład do społeczeństwa.

Uczelnia przyznaje licencjatów wyłącznie na zasługi i nagrody pełne stypendia dla wszystkich zapisanych uczniów. Instytucja zapewnia bliski kontakt z dobrej, kreatywnej i sprzyja rygorystyczne wydziału humanistycznego kształcenia, które jest wzmocnione przez proces projektowania i rozszerzonej przez miejskich. Założona w 1859 roku przez Petera Coopera, przemysłowca i filantropa, Cooper Union oferuje programy publiczne dla obywatelskiej, kulturowej i praktycznie wzbogacenia Nowym Jorku.

Lokalizacje

Nowy Jork

Address
Administrative Offices,
30 Cooper Square

NY 10003 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium